Informace o týmu Nashville Predators

NSH
Fanoušků na FB:
Fanoušků na NHLportal.cz:25
Rok založení:1997
Domácí hala:Bridgestone Arena
Kapacita:17 113
Majitel:Thomas Cigarran
Generální manažer:David Poile
Trenér:Peter Laviolette
Kapitán:Roman Josi
Web:http://predators.nhl.com/
Farmářské týmy:Milwaukee Admirals (AHL)
Cincinnati Cyclones (ECHL)
Město:Nashville
Barvy:Stříbrná, světle modrá a zlatá
Historie názvů:Nashville Predators 1998-dodnes
Výhry v Stanley Cupu:(0x) -
Výhry v Stanley Cupu - Češi:Nikdo
Výhry v Stanley Cupu - Slováci:Nikdo


Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYINYI00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-FLAFLA00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 30. 03. 2019 00:00
PITPIT-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

24. 03. 2019 00:00WPGWPG-NSHNSH5:0Review
26. 03. 2019 01:00MINMIN-NSHNSH0:1Review
30. 03. 2019 00:00PITPIT-NSHNSH-:-Preview
31. 03. 2019 01:00NSHNSH-CBJCBJ-:-Preview
03. 04. 2019 01:00BUFBUF-NSHNSH-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WSHWSH - CARCAR25751318
CBJCBJ - NYINYI211152110
MTLMTL - FLAFLA34301021
OTTOTT - BUFBUF71316229
EDMEDM - LAKLAK28541417
VANVAN - ANAANA201432110
ARIARI - CHICHI131311625

Narozeniny hráčů

26.03.Richardson, Luke50 let
26.03.Peca, Michael45 let
26.03.Janik, Doug39 let
26.03.Barch, Krystofer39 let
26.03.DETHoward, Jimmy35 let
26.03.Moore, Greg35 let
26.03.Lee, Brian32 let
26.03.Mayorov, Maksim30 let
26.03.Simpson, Kent27 let
26.03.CHIMurphy, Connor26 let
26.03.PITCorrado, Frank26 let
26.03.CBJHannikainen, Markus26 let
26.03.NYRSkjei, Brady25 let
26.03.CARSvechnikov, Andrei19 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

24.02.NSHHamhuis- Dolní část těla
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
06.01.NSHSalomaki- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]