Hráči týmu

Ottawa Senators

Brankáři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#41Anderson CraigBrankář1.88m84.8 kg21. 05. 198136
#1Condon MikeBrankář1.88m89.4 kg27. 04. 199027
#32Driedger ChrisBrankář1.93m93.0 kg18. 05. 199423

Obránci
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#74Borowiecki MarkObránce1.85m98.0 kg12. 07. 198928
#46Burgdoerfer ErikObránce1.85m93.9 kg11. 12. 198828
#5Ceci CodyObránce1.88m93.9 kg21. 12. 199323
#33Claesson FredrikObránce1.85m90.7 kg24. 11. 199225
#39Englund AndreasObránce1.91m85.7 kg21. 01. 199621
#67Harpur BenObránce1.98m100.7 kg12. 01. 199522
#72Chabot ThomasObránce1.88m86.2 kg30. 01. 199720
#83Jaros Christian svkObránce1.91m91.2 kg02. 04. 199621
#65Karlsson ErikObránce1.83m86.6 kg31. 05. 199027
#47Oduya JohnnyObránce1.83m88.5 kg01. 10. 198136
#2Phaneuf DionObránce1.91m99.3 kg10. 04. 198532
#50Sieloff PatrickObránce1.85m93.0 kg15. 05. 199423
#6Wideman ChrisObránce1.78m81.6 kg07. 01. 199027

Centři
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#19Brassard DerickCentr1.85m92.5 kg22. 09. 198730
#24Da Costa StephaneCentr1.80m81.6 kg11. 07. 198928
#9Duchene MattCentr1.80m88.5 kg16. 01. 199126
#22Kelly ChrisCentr1.83m86.2 kg11. 11. 198037
#44Pageau Jean-GabrielCentr1.78m81.6 kg11. 11. 199225
#23Reinhart MaxwellCentr1.85m88.5 kg04. 02. 199225
#15Smith ZackCentr1.88m94.3 kg05. 04. 198829
#44Thompson NateCentr1.83m96.2 kg05. 10. 198433

Levá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#18Dzingel RyanLevé křídlo1.83m84.8 kg09. 03. 199225
#68Hoffman MikeLevé křídlo1.83m81.6 kg24. 11. 198928
#16MacArthur ClarkeLevé křídlo1.83m87.1 kg06. 04. 198532
#13Paul NickLevé křídlo1.93m104.3 kg20. 03. 199522
#10Pyatt TomLevé křídlo1.80m83.9 kg14. 02. 198730

Pravá křídla
ČísloHráčPoziceVýškaVáhaDatum narozeníVěk
#14Blunden MikePravé křídlo1.93m98.4 kg15. 12. 198630
#14Burrows AlexandrePravé křídlo1.85m89.4 kg11. 04. 198136
#89McCormick MaxPravé křídlo1.80m85.3 kg01. 05. 199225
#64Randell TylerPravé křídlo1.85m89.8 kg15. 06. 199126
#9Ryan BobbyPravé křídlo1.88m92.5 kg17. 03. 198730
#61Stone MarkPravé křídlo1.91m93.4 kg13. 05. 199225

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-MINMIN4:5(1:3, 2:2, 1:0)Review
DETDET-EDMEDM2:6(2:2, 0:3, 0:1)Review
FLAFLA-TORTOR2:1s(0:0, 1:0, 0:1, 1:0)Review
NJDNJD-BOSBOS2:3s(1:2, 0:0, 1:0, 0:1)Review
NYINYI-PHIPHI4:3p(1:1, 2:2, 0:0, 1:0)Review
PITPIT-VANVAN2:5(1:2, 0:2, 1:1)Review
WSHWSH-OTTOTT5:2(2:0, 2:1, 1:1)Review
CARCAR-NYRNYR1:6(1:3, 0:0, 0:3)Review
CBJCBJ-CGYCGY1:0p(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)Review
TBLTBL-CHICHI3:2p(0:2, 1:0, 1:0, 1:0)Review
NSHNSH-MTLMTL3:2s(1:1, 0:0, 1:1, 1:0)Review
COLCOL-DALDAL3:0(0:0, 2:0, 1:0)Review
ARIARI-SJSSJS1:3(0:1, 0:1, 1:1)Review
ANAANA-VGKVGK2:4(1:0, 1:1, 0:3)Review
LAKLAK-WPGWPG1:2(0:1, 0:1, 1:0)Review

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 30. 11. 2017 01:30
MTLMTL-OTTOTT01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

20. 11. 2017 01:00NYRNYR-OTTOTT3:0Review
23. 11. 2017 01:00WSHWSH-OTTOTT5:2Review
25. 11. 2017 01:00CBJCBJ-OTTOTT-:-Preview
26. 11. 2017 01:00OTTOTT-NYINYI-:-Preview
30. 11. 2017 01:30MTLMTL-OTTOTT-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - PITPIT2717161736
ANAANA - WPGWPG2219162723
MINMIN - COLCOL49632721
PHIPHI - NYINYI311991537
WSHWSH - TBLTBL1526181338
VGKVGK - SJSSJS1466814
BUFBUF - EDMEDM2419139
NJDNJD - VANVAN1186157
NYRNYR - DETDET22211111
CBJCBJ - OTTOTT14831012
CARCAR - TORTOR86111012
STLSTL - NSHNSH22211210
ARIARI - LAKLAK3616148
DALDAL - CGYCGY998814

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

20.11.OTTBorowiecki- otřes mozku
17.11.OTTWideman- kolenní šlacha
11.11.OTTSmith- palec
29.05.OTTMacArthur- krk
29.05.OTTStalberg- břicho
05.04.OTTGomez- neznámé zranění
09.02.OTTPhillips- obecná bolest
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]