NHL v TV online v měsíci Březen 2019 - San Jose Sharks

Rok:2010201120122013201420152016201720182019
Měsíc:  Leden | Únor | Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad | Prosinec

ZačátekTV StaniceDomácí-HostéVýsledekPreviewReview
15. 03. 2019 03:30novasport1San Jose SharksSJS-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReview
23. 03. 2019 03:00nova-actionAnaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks-:-PreviewReview
26. 03. 2019 03:30novasport1San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReview
29. 03. 2019 03:30novasport1San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks-:-PreviewReview

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MINMIN00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

nova-action 23. 03. 2019 03:00
ANAANA-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

19. 03. 2019 03:30SJSSJS-VGKVGK3:7Review
22. 03. 2019 03:30LAKLAK-SJSSJS4:2Review
23. 03. 2019 03:00ANAANA-SJSSJS-:-Preview
26. 03. 2019 03:30SJSSJS-DETDET-:-Preview
29. 03. 2019 03:30SJSSJS-CHICHI-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WSHWSH - MINMIN3720628
ANAANA - SJSSJS57271223
NJDNJD - ARIARI9813169
PHIPHI - NYINYI2044619
COLCOL - CHICHI2045719
EDMEDM - OTTOTT2811422

Narozeniny hráčů

22.03.Butenschon, Sven43 let
22.03.Kwiatkowski, Joel42 let
22.03.Poti, Tom42 let
22.03.CGYSmith, Mike37 let
22.03.Conboy, Tim37 let
22.03.Paddock, Cam36 let
22.03.McMillan, Brandon29 let
22.03.TORPetan, Nicolas24 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]