Toronto Maple Leafs - Historie týmu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-DALDAL2:6(1:0, 0:4, 1:2)Review
CARCAR-NJDNJD2:1(2:1, 0:0, 0:0)Review
CHICHI-MINMIN3:1(2:0, 0:1, 1:0)Review
ANAANA-COLCOL3:4p(1:0, 2:2, 0:1, 0:1)Review
EDMEDM-VGKVGK3:6(2:1, 0:3, 1:2)Review

Přímé přenosy týmu v TV

nova-action 24. 11. 2018 01:00
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

16. 11. 2018 04:30SJSSJS-TORTOR3:5Review
17. 11. 2018 04:00ANAANA-TORTOR1:2pReview
20. 11. 2018 01:00TORTOR-CBJCBJ-:-Preview
22. 11. 2018 01:00CARCAR-TORTOR-:-Preview
24. 11. 2018 01:00CBJCBJ-TORTOR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - CBJCBJ2442317
NYRNYR - DALDAL11109812
PITPIT - BUFBUF2127614
MTLMTL - WSHWSH8713119
OTTOTT - FLAFLA17481110
STLSTL - LAKLAK2532138
NSHNSH - TBLTBL121341010
CGYCGY - VGKVGK20641011
VANVAN - WPGWPG4915912

Narozeniny hráčů

19.11.Sykora, Petr42 let
19.11.CHIGlass, Jeff33 let
19.11.CHIKane, Patrick30 let
19.11.NJDMoore, John28 let
19.11.Vincour, Tomas28 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

29.10.TORMatthews- rameno
09.03.TORLoov- neznámé zranění
11.02.TORCowen- kyčel
08.02.TORLupul- břicho
22.09.TORErixon- neznámé zranění
08.03.TORRobidas- neznámé zranění
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]