Zapomenuté heslo


Uživatelské jméno / Email:

Vyplňte prosím vaše uživatelské jméno nebo email. Na uvedený email Vám přijde zpráva s odkazem, který je potřeba navštívit, aby Vám bylo vygenerováno nové heslo a zároveň posláno opět na Váš email.

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-LAKLAK2:4(0:1, 0:3, 2:0)Review
MINMIN-ANAANA2:1(1:1, 1:0, 0:0)43:58
OTTOTT-NYRNYR4:2(2:1, 2:1, 0:0)47:57
ARIARI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
VGKVGK-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-DETDET02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WSHWSH02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-FLAFLA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 02. 2018 19:00
BUFBUF-LAKLAK2:4(0:1, 0:3, 2:0)Review
novasport1 17. 02. 2018 22:00
ARIARI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
novasport1 18. 02. 2018 01:00
TBLTBL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - MTLMTL43341524
TBLTBL - NJDNJD4640733
PITPIT - TORTOR31143735
NSHNSH - DETDET37842712
CHICHI - WSHWSH128281923
VANVAN - BOSBOS211351526
CGYCGY - FLAFLA40711921
NYRNYR - PHIPHI10914217
COLCOL - EDMEDM1886918
CARCAR - NJDNJD12127189

Narozeniny hráčů

17.02.Robitaille, Luc52 let
17.02.Harvey, Todd43 let
17.02.Prospal, Vaclav43 let
17.02.DETMiller, Drew34 let
17.02.Mannino, Peter34 let
17.02.Ruzicka, Stefan33 let
17.02.Dupont, Brodie31 let
17.02.CGYFrolik, Michael30 let
17.02.Bartley, Victor30 let
17.02.Aho, Sebastian22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.02.STLSundqvist- nemoc
16.02.OTTDzingel- osobní důvody
16.02.NYRHayes- neznámé zranění
16.02.Georgiev- nemoc
16.02.VGKTheodore- nemoc
15.02.DALRoussel- záda
15.02.DETAthanasiou- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]