Seznam hráčů

Všichni | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | Y | Z

H

Aktivní

Haapala HenrikHagel MarcLAKHagelin CarlHagg Robert
Haggerty RyanHache JustinTORHainsey RonSTLHakanpaa Jani
BOSHalak JaroslavFLAHaley MichealNJDHall TaylorNYRHalverson Brandon
DALHamhuis DanCARHamilton DougieCGYHamilton FreddieCOLHammond Andrew
CGYHamonic TravisCGYHanifin NoahARIHanley JoelCBJHannikainen Markus
SJSHansen JannikDALHanzal MartinHargrove ColtonOTTHarpur Ben
CBJHarrington ScottHart CarterNSHHartman RyanHartnell Scott
Hartzell EricCGYHathaway GarnetVGKHaula ErikHayden John
NJDHayes JimmyNYRHayes KevinARIHayton BarrettHeatherington Dillon
TBLHedman VictorSJSHeed TimBOSHeinen DantonDALHeiskanen Miro
Helgesen KentonWPGHellebuyck ConnorDETHelm DarrenMTLHemsky Ales
MINHendricks MattANAHenrique AdamSJSHertl TomasHewitt Matthew
Hextall BrettHicketts JoeNYIHickey ThomasHighmore Matthew
Hill AdinHillman BlakeCHIHinostroza VinnieHintz Roope
NJDHischier NicoARIHjalmarsson NiklasHodges StevenHoeffel Mike
FLAHoffman MikeBOSHolden NickHoll JustinNYRHolland Peter
VGKHolm PhilipWSHHoltby BradenANAHolzer KorbinianDALHonka Julius
PITHornqvist PatricVANHorvat BoHo-Sang JoshuaDETHoward Jimmy
NYRHowden BrettCGYHrivik MarekHronek FilipFLAHuberdeau Jonathan
MTLHudon CharlesVANHughes QuintinNYRHughes TommyVGKHunt Brad
Hunt DrydenBUFHunwick MattHusso VilleWPGHutchinson Michael
VANHutton BenBUFHutton CarterHyka TomasTORHyman Zach

Neaktivní

ANAHackett MattHagman NiklasHale DavidHalischuk Matt
Hall AdamHall GlennTBLHalmo MikeHalpern Jeff
Hamel DenisHamill ZachHamilton AlHamilton Curtis
Hamilton JeffHamilton RyanHamrlik RomanHandzus Michal
Hannan ScottHanowski BenHanson ChristianHarding Josh
Harju JohanNJDHarper ShaneHarrison JayHarrold Peter
Hartigan MarkTORHartikainen TeemuHarvey ToddHasek Dominik
Hatcher DerianHauser AdamHavelid NiclasHavlat Martin
Hawerchuk DaleHaydar DarrenHayes EriahHealey Eric
Healey PaulHeatley DanyHedberg JohanHedican Bret
Hedstrom JonathanHeeter CalvinHecht JochenHeikkinen Ilkka
Hejda JanHejduk MilanHelbling TimoHelenius Riku
NYIHelgeson SethNYRHellberg MagnusHelmer BryanHelminen Dwight
Hemingway ColinHenderson KevinHendry JordanCOLHenley Samuel
Hennessy JoshuaHenry AlexHensick TJHeshka Shaun
Heward JamieHiggins ChristopherHilbert AndyHill Sean
Hillen JackHiller JonasHinote DanHishon Joey
Hitchman Lionel (†67)Hlavac JanHlinka JaroslavHnidy Shane
Hodgman JustinHodgson CodyHoggan JeffHolik Bobby
Holland PatrickHolloway BudHollweg RyanHolmqvist Johan
Holmqvist MichaelHolmstrom BenHolmstrom TomasHolos Jonas
Holt ChrisHorak RomanHorcoff ShawnHordichuk Darcy
TORHorton NathanHossa MarcelCHIHossa MarianHoule Martin
Housley PhilWPGHowden QuintonHowe Gordie (†88)Howe Mark
Hrabarenka RamanHrdina JanHudler JiriHuet Cristobal
Hull BrettHulse CaleHunt JamieHunter Tim
Hunter TrentHunwick ShawnHuselius KristianHuskins Kent
Hussey MattHutchinson Andrew

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-BUFBUF02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-WSHWSH03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-TORTOR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

nova-action 17. 11. 2018 02:00
WPGWPG-BUFBUF02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 11. 2018 04:00
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DALDAL - BOSBOS149241031
WPGWPG - BUFBUF45121326
CHICHI - LAKLAK341132713
COLCOL - WSHWSH25139930
VGKVGK - STLSTL231782118
ANAANA - TORTOR710311524
NJDNJD - DETDET33251813
PHIPHI - TBLTBL12721823

Narozeniny hráčů

16.11.Green, Josh41 let
16.11.Veilleux, Stephane37 let
16.11.DALLehtonen, Kari35 let
16.11.Arniel, Jamie29 let
16.11.BOSSchaller, Tim28 let
16.11.NYIPrince, Shane26 let
16.11.NJDLoov, Viktor26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.11.ANAEaves- horní část těla
11.11.LAKCampbell- koleno
06.11.ARIRaanta- dolní část těla
02.11.DALMethot- dolní část těla
02.11.NYIMartin- horní část těla
02.11.PHINeuvirth- nespecifikováno
31.10.LAKLaDue- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]