Zápasy týmu Pittsburgh Penguins v sezóně 2018/19

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/19

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals7:6pPreviewReviewVideo
07. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-VGKVegas Golden Knights4:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:3sPreviewReviewVideo
17. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
19. 10. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
24. 10. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-PITPittsburgh Penguins5:6pPreviewReviewVideo
26. 10. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins1:9PreviewReviewVideo
28. 10. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-PITPittsburgh Penguins0:5PreviewReviewVideo
31. 10. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:6PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 00:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:2sPreviewReviewVideo
04. 11. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs0:5PreviewReviewVideo
06. 11. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils1:5PreviewReviewVideo
08. 11. 2018 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ARIArizona Coyotes4:0PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
16. 11. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning3:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres4:5pPreviewReviewVideo
22. 11. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DALDallas Stars5:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 01:30Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
25. 11. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
28. 11. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche6:3PreviewReviewVideo
07. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
11. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins1:2sPreviewReviewVideo
13. 12. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
16. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
18. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
20. 12. 2018 02:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins1:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings5:2PreviewReviewVideo
30. 12. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-PITPittsburgh Penguins1:6PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 00:00Minnesota WildMIN-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2019 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins2:7PreviewReviewVideo
05. 01. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets4:0PreviewReviewVideo
07. 01. 2019 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo
09. 01. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2019 04:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo
13. 01. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
16. 01. 2019 04:00San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-PITPittsburgh Penguins2:3pPreviewReviewVideo
20. 01. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PITPittsburgh Penguins7:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils3:6PreviewReviewVideo
31. 01. 2019 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
03. 02. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
06. 02. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
10. 02. 2019 01:00Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
12. 02. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2019 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2019 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:5PreviewReviewVideo
17. 02. 2019 18:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers6:5PreviewReviewVideo
20. 02. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
22. 02. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-SJSSan Jose Sharks0:4PreviewReviewVideo
24. 02. 2019 02:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo
27. 02. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
02. 03. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins4:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
11. 03. 2019 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
13. 03. 2019 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 00:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins0:5PreviewReviewVideo
16. 03. 2019 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
18. 03. 2019 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2pPreviewReviewVideo
20. 03. 2019 00:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins3:2sPreviewReviewVideo
22. 03. 2019 01:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins1:2sPreviewReviewVideo
24. 03. 2019 01:00Dallas StarsDAL-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2019 00:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
30. 03. 2019 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NSHNashville Predators-:-PreviewReviewVideo
31. 03. 2019 23:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes-:-PreviewReviewVideo
03. 04. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins-:-PreviewReviewVideo
05. 04. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings-:-PreviewReviewVideo
07. 04. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers-:-PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYINYI00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-FLAFLA00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 30. 03. 2019 00:00
PITPIT-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

24. 03. 2019 01:00DALDAL-PITPIT2:3Review
26. 03. 2019 00:00NYRNYR-PITPIT2:5Review
30. 03. 2019 00:00PITPIT-NSHNSH-:-Preview
31. 03. 2019 23:00PITPIT-CARCAR-:-Preview
03. 04. 2019 01:30DETDET-PITPIT-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WSHWSH - CARCAR1763913
CBJCBJ - NYINYI1844166
MTLMTL - FLAFLA2330814
OTTOTT - BUFBUF11212157
EDMEDM - LAKLAK2132814
VANVAN - ANAANA1493157
ARIARI - CHICHI1097517

Narozeniny hráčů

26.03.Richardson, Luke50 let
26.03.Peca, Michael45 let
26.03.Janik, Doug39 let
26.03.Barch, Krystofer39 let
26.03.DETHoward, Jimmy35 let
26.03.Moore, Greg35 let
26.03.Lee, Brian32 let
26.03.Mayorov, Maksim30 let
26.03.Simpson, Kent27 let
26.03.CHIMurphy, Connor26 let
26.03.PITCorrado, Frank26 let
26.03.CBJHannikainen, Markus26 let
26.03.NYRSkjei, Brady25 let
26.03.CARSvechnikov, Andrei19 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

18.03.PITMalkin- horní část těla
11.03.PITAston-Reese- dolní část těla
27.02.PITRuhwedel- horní část těla
12.02.PITMaatta- horní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]