Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-NSHNSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2920519
NJDNJD - CBJCBJ201011013
PHIPHI - MTLMTL2623716
WSHWSH - TBLTBL6186617
DETDET - NSHNSH71013176
STLSTL - SJSSJS1696176
WPGWPG - LAKLAK2064149
EDMEDM - BOSBOS4621159
VANVAN - COLCOL1687815

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]