Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-TBLTBL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-VANVAN01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-ARIARI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-BUFBUF04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-MTLMTL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 18. 10. 2017 01:00
NYRNYR-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2017 04:30
SJSSJS-MTLMTL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYRNYR - PITPIT1322362042
PHIPHI - FLAFLA541151052
WSHWSH - TORTOR362311657
NJDNJD - TBLTBL2427203625
OTTOTT - VANVAN62362735
NSHNSH - COLCOL528113725
WPGWPG - CBJCBJ1931203031
DALDAL - ARIARI64432340
EDMEDM - CARCAR53993824
VGKVGK - BUFBUF471774021
SJSSJS - MTLMTL3224144317
TORTOR - DETDET10010
STLSTL - CHICHI10001
LAKLAK - MTLMTL10001

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex38 let
18.10.Liffiton, David33 let
18.10.Wellman, Casey30 let
18.10.Hanowski, Ben27 let
18.10.PHIAlt, Mark26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

17.10.EDMBenning- nemoc
17.10.PITHunwick- neznámé zranění
16.10.VANEriksson- koleno
16.10.BOSSpooner- dolní část těla
16.10.BUFJosefson- neznámé zranění
16.10.COLNemeth- rameno
16.10.NSHBonino- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]