Boston Bruins - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. zápas 1. kola play off 2016/17)


Začátek zápasu: 20. 04. 2017 v 01:30 SEČ
BOS OTT
Přichází zlomový zápas číslo čtyři. Medvědi z Bostonu se na domácím ledě musí pokusit vyrovnat stav série na 2:2, jestliže nechtějí stát nad propastí, jelikož by v případě výhry Senátorů měli 3 prohrané zápasy. Tým vedený Bradem Marchandem a Davidem Pastrňákem, který v minulém zápasu využil svou dělovkou přesilovou hru a trenér Casidy bude na jeho střelecký um spoléhat v dnešním utkání. Bruins zatím tvrdě narazili na tuhou defenzivu Sens vedenou Erikem Karlssonem, jež se se svými svěřenci pokusí opět zastavit nebezpečnou ofenzivu Bostonu. Triumfuje celek, který má v bráně Craiga Andersona, nebo se stane šťastnějším Tuukka Rask v kleci černožlutých?

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 04. 2017 01:30Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators0:1PreviewReviewVideo
18. 04. 2017 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
15. 04. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2017 21:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 04. 2017 01:30Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators0:1PreviewReviewVideo
18. 04. 2017 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
15. 04. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 23:00New York IslandersNYI-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 04. 2017 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
15. 04. 2017 21:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2017 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators1:2sPreviewReviewVideo
22. 03. 2017 00:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
07. 03. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
25. 11. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2016 18:30Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators1:6PreviewReviewVideo
10. 01. 2016 01:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins2:1pPreviewReviewVideo
30. 12. 2015 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators7:3PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators321049:82-00-01-21-1-01-0-02-12W
BOS Boston Bruins310248:90-20-01-20-0-11-0-11-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators211025:51-00-01-11-11W
BOS Boston Bruins100113:40-10-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins210135:50-10-01-11-11L
OTT Ottawa Senators110024:31-00-00-11-01W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators321049:82-00-01-21-1-01-0-02-12W
BOS Boston Bruins310248:90-20-01-20-0-11-0-11-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators211025:51-00-01-11-11W
BOS Boston Bruins100113:40-10-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins210135:50-10-01-11-11L
OTT Ottawa Senators110024:31-00-00-11-01W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators8244281098212:21410-106-450-3222-11-822-17-24-61L
BOS Boston Bruins824431795234:2126-72-344-3823-17-121-14-66-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators412211852102:975-82-229-126-43W
BOS Boston Bruins412317147118:1003-11-123-186-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins412114648116:1123-61-221-206-42W
OTT Ottawa Senators412217246110:1175-24-221-203-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15227Boston Bruins BOS-OTT Ottawa Senators311122415

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentaveomarbarsa14benourberry65blackhawksdinda
francoagajdy38golohooorycharlica62inana
jarynkrab88kuromakermatys1979milan49milan52
milan66mojmir67mtlpetepetrssonpixieputenka
silvia7witazouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26ckkvvlkdave81dilitfuneshapcikkubalin
maly.petkoondispackova.ivetwilly

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
hojanignac75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14benourberry65blackhawksdave81dilit
dindafrancoafuneshapcikhooorykuromaker
maly.petkomatys1979milan49milan52ondispackova.ivetpetrsson
putenkasilvia7wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26ckkvvlkgajdy38golohojancharlica62
jarynkrab88milan66mojmir67mtlpixiewilly
zouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT91618289
NJDNJD - LAKLAK918152215
PHIPHI - TORTOR1615121323
WSHWSH - COLCOL39401026
CBJCBJ - EDMEDM281141917
STLSTL - TBLTBL122282016
MINMIN - CGYCGY251162115
CHICHI - FLAFLA3661829
VGKVGK - CARCAR30671026

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]