Anaheim Ducks - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. zápas 2. kola play off 2016/17)


Začátek zápasu: 29. 04. 2017 v 04:30 SEČ
ANA EDM
První duel ovládli Oilers, kteří nasázeli svému sokovi pět gólů. Výhra se však vůbec nerodila pro partu kolem McDavida lehce a ani dnes nevěnují Ducks svému soupeři ani centimetr ledu. Černo-oranžoví jsou důrazní na obou koncích kluziště a disponují velkými zkušenostmi. Edmonton se dnes naopak pokusí utrhnout do vedení 2:0 a jet na domácí led s velkou výhodou. Kdo se bude v Honda Center radovat? Zápas sledujte od 4:30 SEČ.

Tip redakce NHLportal.cz: 0


Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 04. 2017 04:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2017 04:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
20. 04. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks1:3PreviewReviewVideo
18. 04. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks4:5pPreviewReviewVideo
16. 04. 2017 04:30Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 04. 2017 04:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2017 04:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
23. 04. 2017 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2017 04:30Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks4:3pPreviewReviewVideo
19. 04. 2017 04:00San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers7:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 04. 2017 04:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
02. 04. 2017 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
23. 03. 2017 03:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
26. 01. 2017 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers0:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2016 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
16. 11. 2016 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
27. 02. 2016 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers2:1pPreviewReviewVideo
17. 02. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks0:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers110025:30-00-00-10-0-01-0-01-01W
ANA Anaheim Ducks101003:50-00-00-10-1-00-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00
ANA Anaheim Ducks101003:50-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers110025:30-00-00-11-01W
ANA Anaheim Ducks000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers75111117:171-10-04-32-0-13-1-05-23W
ANA Anaheim Ducks5410817:141-00-03-22-1-02-0-04-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers320158:61-10-02-12-12W
ANA Anaheim Ducks321049:90-00-02-12-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers431069:110-00-02-23-12W
ANA Anaheim Ducks220048:51-00-01-12-02W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks82462313105223:2006-133-354-2829-8-417-15-98-24W
EDM Edmonton Oilers8247269103247:21210-94-550-3225-12-422-14-58-23W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks41298462122:846-43-226-159-16W
EDM Edmonton Oilers412512454120:1006-42-328-139-19W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers412214549127:1124-52-222-195-52W
ANA Anaheim Ducks411715943101:1160-90-128-135-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15260Anaheim Ducks ANA-EDM Edmonton Oilers161922212

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
abonentbarsa14benourckkvvlkcooljaydave81dilit
charlkrab88kubalinmatys1979milan66ondispackova.ivet
pixiezouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26berry65blackhawksdindafrancoagolohojan
hoooryica62ignac75jarynmakermaly.petkomilan49
mojmir67petrssonpetterson76putenkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
lspapete

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbelo26benourblackhawkscooljaydave81dinda
golohojanhooorycharllspamakermaly.petko
matys1979milan49milan66mojmir67petrssonpetterson76putenka
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14berry65dilitfrancoaica62jarynkrab88
ondispackova.ivetpetepixiezouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT91818309
NJDNJD - LAKLAK1018162316
PHIPHI - TORTOR1716121523
WSHWSH - COLCOL41401028
CBJCBJ - EDMEDM281161919
STLSTL - TBLTBL122392117
MINMIN - CGYCGY261262117
CHICHI - FLAFLA3762930
VGKVGK - CARCAR31681127

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]