St. Louis Blues - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(5. zápas 2. kola play off 2016/17)


Začátek zápasu: 06. 05. 2017 v 02:00 SEČ
STL NSH
Prvním postupujícím do konferenčního finále se dnes můžou stát hokejisté Nashvillu. Ti totiž v případě výhry v dnešním pátém utkání série na ledě St. Louis vyhrají sérii poměrem 4:1 na zápasy, a postoupí tak do svého prvního finále Západní konference v historii. Blues by však asi byli neradi, kdybychom předbíhali, protože ještě není rozhodnuto. Zatímco Predators nemají důvod dělat nějaké výrazné změny v sestavě, tak St. Louis na včerejším tréninku hned několik udělalo. Tak například do první formace se přesunul Vladimír Sobotka, který bude hrát na křídle vedle Paula Stastnyho a Vladimira Tarasenka. To znamená, že Jaden Schwartz bude ve druhém útoku vedle Berglunda a Steena. Ve třetím útoku budou hrát Perron, Paajarvi a Lehtera, zatímco ve čtvrté budou hrát Brodziak, zdravý náhradník ze čtvrtého zápasu, Upshall a Reaves. Historie NHL nám ukazuje, že z celkových 295 týmů, které prohrávaly v sériích hraných na čtyři vítězné zápasy 1:3, dokázalo nakonec postoupit 28 celků. Pokud se Blues chtějí stát tím 29., musí dnes doma uspět. Nashville má naopak šanci přepsat klubovou historii. V brankách začnou Jake Allen a Pekka Rinne. Utkání, jehož start je naplánován na 2:00 SEČ, bude v přímém přenosu vysílat Nova Sport 1.

Tip redakce NHLportal.cz: 0


Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 05. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
03. 05. 2017 03:30Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
30. 04. 2017 21:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
29. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 05. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
03. 05. 2017 03:30Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
30. 04. 2017 21:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
29. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 05. 2017 03:30Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
30. 04. 2017 21:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
29. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2017 22:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
14. 12. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2016 21:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues5:0PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators4310611:80-00-03-12-0-01-1-03-12W
STL St. Louis Blues413028:110-00-03-11-1-00-2-01-32L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators220045:20-00-02-02-02W
STL St. Louis Blues211026:60-00-01-11-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators211026:60-00-01-11-11L
STL St. Louis Blues202002:50-00-02-00-22L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators87101424:111-00-07-14-0-03-1-07-12W
STL St. Louis Blues95401019:192-00-07-22-2-03-2-05-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators4400812:51-00-04-04-04W
STL St. Louis Blues422049:90-00-03-12-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators4310612:60-00-03-13-11L
STL St. Louis Blues5320610:102-00-04-13-22L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues824629799235:2188-72-247-3524-12-522-17-27-33W
NSH Nashville Predators8241291294240:2246-122-441-4124-9-817-20-45-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators41249856131:1032-80-221-207-31L
STL St. Louis Blues412412553124:1134-51-123-186-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues412217246111:1054-21-124-178-22W
NSH Nashville Predators411720438109:1214-42-220-214-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15271St. Louis Blues STL-NSH Nashville Predators15173303

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentbarsa14benourcooljayfrancoahojanhooory
charlica62inanajarynmatys1979mojmir67petterson76
pixie

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarberry65blackhawksdilitdindagoloignac75
krab88lspamakermaly.petkomilan49milan66ondis
petrssonputenkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
belo26gajdy38packova.ivet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26benourberry65blackhawksckkvvlk
dilitdindafrancoagajdy38golohojanhooory
charlica62jarynkrab88lspamakermaly.petko
matys1979milan49milan66mojmir67ondispackova.ivetpixie
putenkasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
cooljaypetrssonpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT91618289
NJDNJD - LAKLAK918152215
PHIPHI - TORTOR1615121323
WSHWSH - COLCOL39401026
CBJCBJ - EDMEDM281141917
STLSTL - TBLTBL122282016
MINMIN - CGYCGY251162115
CHICHI - FLAFLA3661829
VGKVGK - CARCAR30671026

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]