Ottawa Senators - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 10. 2017 v 01:30 SEČ
OTT WSH
* Washington měl minulou sezónu skvělou přesilovou hru, když se dělil o třetí místo v lize s procentuální úspěšností 23.1%.
* Anderson má proti Washingtonu úspěšnost 11-7-1 při průměru 2.32 obdržených branek na zápas.
* Útočník Capitals, Tom Wilson, dostal z přípravného zápasu suspendaci na čtyři utkání.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
26. 05. 2017 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
24. 05. 2017 02:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
21. 05. 2017 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators7:0PreviewReviewVideo
20. 05. 2017 02:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals4:5sPreviewReviewVideo
11. 05. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins0:2PreviewReviewVideo
09. 05. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
07. 05. 2017 01:15Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
04. 05. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals3:0PreviewReviewVideo
08. 01. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals0:1PreviewReviewVideo
02. 01. 2017 01:30Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 00:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
11. 01. 2016 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators7:1PreviewReviewVideo
17. 12. 2015 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2015 01:00Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
06. 02. 2015 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals1:2PreviewReviewVideo
23. 12. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2014 01:00Washington CapitalsWSH-OTTOttawa Senators0:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15307Ottawa Senators OTT-WSH Washington Capitals1731193124

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
abonentczabajdetredwingfunesgoloharmmhorta
korimaly.petkomarek123mtlondonpetepetterson76
rockythrashervlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
belo26benourberry65dilitdindafrancoageorge2415
heckertcharlchicko12ica62janzic68jarynjeff73
jurcakrab88kuba7lspamatys1979mik848milan49
milan52njumyondispackova.ivetpopelkaputenkarichkob
silvia7witazouma

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
barydave81gajdy38hojanignac75joe33juventus1
keffykuromaikeemaverick73milda18mojmir67myke91
nkono2011paja34paul68pixiespartik1893

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26berry65czabajdave81dilitdindafrancoa
funesgajdy38george2415hojanica62jarynjeff73
joe33jurcajuventus1kurolspamaikeemaly.petko
milan49milan52mojmir67njumypackova.ivetpaul68richkob
silvia7witazouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourdetredwingharmmheckertcharljanzic68
korikrab88marek123matys1979mik848milda18mtl
myke91ondisondonpaja34petterson76pixieputenka
spartik1893thrashervlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-TBLTBL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-VANVAN01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-ARIARI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-BUFBUF04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-MTLMTL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 18. 10. 2017 01:00
NYRNYR-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2017 04:30
SJSSJS-MTLMTL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYRNYR - PITPIT1322362042
PHIPHI - FLAFLA541151052
WSHWSH - TORTOR362311657
NJDNJD - TBLTBL2427203625
OTTOTT - VANVAN62362735
NSHNSH - COLCOL528113725
WPGWPG - CBJCBJ1931203031
DALDAL - ARIARI64432340
EDMEDM - CARCAR53993824
VGKVGK - BUFBUF471774021
SJSSJS - MTLMTL3224144317
TORTOR - DETDET10010
STLSTL - CHICHI10001
LAKLAK - MTLMTL10001

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex38 let
18.10.Liffiton, David33 let
18.10.Wellman, Casey30 let
18.10.Hanowski, Ben27 let
18.10.PHIAlt, Mark26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

17.10.EDMBenning- nemoc
17.10.PITHunwick- neznámé zranění
16.10.VANEriksson- koleno
16.10.BOSSpooner- dolní část těla
16.10.BUFJosefson- neznámé zranění
16.10.COLNemeth- rameno
16.10.NSHBonino- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]