Buffalo Sabres - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 09. 10. 2017 v 21:00 SEČ
BUF NJD

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2017 21:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:6PreviewReviewVideo
08. 10. 2017 01:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo
06. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
09. 04. 2017 23:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 01:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 10. 2017 21:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:6PreviewReviewVideo
07. 10. 2017 20:00New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 23:00Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 00:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
07. 04. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils1:2pPreviewReviewVideo
06. 04. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
16. 12. 2015 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils0:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2015 00:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2015 01:30New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1sPreviewReviewVideo
07. 01. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils110024:10-00-01-01-0-00-0-01-01W
BUF Buffalo Sabres201115:90-10-11-10-0-10-1-00-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils110024:10-00-01-01-01W
BUF Buffalo Sabres100112:30-10-11-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils000000:00-00-00-00-00
BUF Buffalo Sabres101003:60-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15333Buffalo Sabres BUF-NJD New Jersey Devils1834204419

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
belo26berry65czabajdave81gajdy38charlkenny81
marthezmojmir67mtlmyke91nkono2011ondisondon
paul68peterichkobseihges

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentaveomarbenourdilitdindafrancoagolo
hapcikica62ignac75janzic68jarynjindrich73joe33
jurcajuventus1korikrab88makermaly.petkomaverick73
mik848milan49milan52mil.xpackova.ivetpetterson76popelka
rockysilvia7thrashervlades8witazouma

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
alevesbarsa14barydetredwingfunesharmmheckert
hojaninanajeff73kuba7lspamatys1979milan66
milda18mirkrupaja34petrssonpixieputenka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14barybelo26benourberry65dave81dilit
dindafuneshapcikheckerthojanica62inana
janzic68jarynjeff73joe33krab88kuba7lspa
makermaly.petkomarthezmatys1979maverick73mik848milan49
milan52milda18mtlmyke91nkono2011ondisondon
packova.ivetpaja34paul68petepetterson76silvia7vlades8
witazouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarczabajdetredwingfrancoagajdy38harmm
charljindrich73jurcajuventus1kenny81korimojmir67
petrssonpixieputenkarichkobthrasher

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-NSHNSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2820518
NJDNJD - CBJCBJ19101913
PHIPHI - MTLMTL2523616
WSHWSH - TBLTBL5186616
DETDET - NSHNSH7913166
STLSTL - SJSSJS1596166
WPGWPG - LAKLAK2063139
EDMEDM - BOSBOS4620149
VANVAN - COLCOL1587814

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]