Los Angeles Kings - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 11. 2017 v 04:30 SEČ
LAK VAN

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 04:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings3:4pPreviewReviewVideo
05. 11. 2017 02:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 11. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2017 04:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks5:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2017 04:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings0:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2017 04:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
29. 12. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2016 04:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
05. 04. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings0:5PreviewReviewVideo
02. 12. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks2:1pPreviewReviewVideo
14. 10. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
07. 04. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1711422455:413-21-08-95-2-26-2-05-52L
VAN Vancouver Canucks178721843:460-20-110-73-4-25-3-05-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings95221228:230-20-03-65-43L
VAN Vancouver Canucks9342822:250-20-15-43-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings86201227:183-01-05-36-21W
VAN Vancouver Canucks85301021:210-00-05-35-32L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15573Los Angeles Kings LAK-VAN Vancouver Canucks512033923

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
aveomarbelo26benourbizonekckkvvlkczabajdetredwing
dilitdindadolekelektraemmettfrancoagolo
charliggiignac75inanaindian3jeff73joe33
juventus1kamzickykerrykorimaario16makermaly.petko
maverick73milan49milan52milda18mojmir67mtlmyke91
nirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82paul68pete
petrssonpixiepopelkaputenkarockyrybi10silvia7
taurusthrasher

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
baryberry65dave81funeshojanica62janzic68
jarynjindrich73jurcakinghanskrko69kuba7matys1979
mik848milan66paja34petterson76tatuldavilik

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
krab88lspawilly

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
berry65ckkvvlkdave81dilitdindadiwebraindolek
elektraemmettfrancoahojanica62janzic68jaryn
jeff73jindrich73korikuba7makermaly.petkomatys1979
mik848milan52milda18mojmir67myke91ondispackova.ivet
paja34paul68petterson76pixieputenkarybi10silvia7
tatuldataurusvilikwilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barybelo26benourczabajdetredwingfunescharl
iggiindian3joe33jurcajuventus1kamzickykerry
kinghanskrab88lspamaario16milan49mtlondon
pasta82petrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)59:58
ANAANA-WPGWPG22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-COLCOL22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-NYINYI22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-SJSSJS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-TORTOR01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-NSHNSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-LAKLAK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 11. 2017 19:00
BOSBOS-PITPIT4:3(2:0, 1:3, 1:0)59:58
novasport1 24. 11. 2017 22:00
PHIPHI-NYINYI22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
fanda 25. 11. 2017 03:00
DALDAL-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
ANAANA - WPGWPG2724183129
MINMIN - COLCOL57953227
PHIPHI - NYINYI3922111844
WSHWSH - TBLTBL1533241646
VGKVGK - SJSSJS351181824
BUFBUF - EDMEDM513352516
NJDNJD - VANVAN2615112914
NYRNYR - DETDET45622120
CBJCBJ - OTTOTT311732318
CARCAR - TORTOR1312271626
STLSTL - NSHNSH42831625
ARIARI - LAKLAK614322914
DALDAL - CGYCGY1421181132

Narozeniny hráčů

24.11.Primeau, Keith46 let
24.11.Radivojevic, Branko37 let
24.11.Fritz, Mitchell37 let
24.11.Foster, Kurtis36 let
24.11.DETBooth, David33 let
24.11.OTTHoffman, Mike28 let
24.11.OTTClaesson, Fredrik25 let
24.11.Hunt, Dryden22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.11.NJDPalmieri- chodidlo
22.11.CHIKempny- nemoc
21.11.VANDorsett- krk
21.11.TBLDotchin- neznámé zranění
21.11.PITMalkin- horní část těla
21.11.NYRMcDonagh- břicho
21.11.FLAVrbata- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

13.10.2017 19:10 - NHLportal.cz - Dobrý večer, členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou ozn... [Chat s NHLportal.cz]
09.10.2017 07:44 - jindrich73 - Chci se zeptat jaké výhody placeného členství. Děkuji [Chat s NHLportal.cz]
04.10.2017 13:59 - jurca - Tak tady bych vyměnil Anderssona ve třetí lajně za Filipa Chytila a doufal, že s... [Článek: Preview: 7. New York Rangers]
14.04.2017 16:10 - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za příspěvek. Prosím, napište nám email a odpovíme Vám podro... [Chat s NHLportal.cz]