Vegas Golden Knights - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 12. 2017 v 04:00 SEČ
VGK PIT

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CARCarolina Hurricanes2:3sPreviewReviewVideo
10. 12. 2017 02:00Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo
06. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights30199240105:947-22-29-2111-2-18-7-16-41L
PIT Pittsburgh Penguins32161333594:1046-30-113-1910-5-16-8-25-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1411212353:365-11-15-98-21L
PIT Pittsburgh Penguins1610512153:425-10-06-105-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights168711752:582-11-14-125-52W
PIT Pittsburgh Penguins166821441:621-20-17-93-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15789Vegas Golden Knights VGK-PIT Pittsburgh Penguins2524181342

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
alergiknajagraaveomarbelo26benourbizonekckkvvlkcooljay
dindagolohojancharlinanajuventus1krko69
lspamaario16mik848milan66milda18mtlondon
pasta82petrssonspartik1893willy

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
berry65detredwingdilitfunesignac75indian3janzic68
jarynjurcakrab88lacroixmaly.petkomilan49mojmir67
ondispackova.ivetpetterson76pixiepopelkaputenkarocky
taurusthrashervohajs

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
barsa14dave81francoagajdy38hinaultica62jeff73
joe33korikotelniklavinamatys1979maverick73milan52
navarowskipaul68silvia7vilik

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alergiknajagrabenourckkvvlkdave81funesmilan49mtl
pasta82paul68petepetrssonpetterson76taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14belo26berry65cooljaydetredwingdilitdinda
francoagajdy38hinaulthojancharlica62indian3
janzic68jarynjeff73jindrich73joe33jurcajuventus1
korikotelnikkrab88krko69lspamaario16maly.petko
matys1979mik848milan52milda18mojmir67ondisondon
packova.ivetpixieputenkasilvia7spartik1893vilikvohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-NYRNYR7:5(2:2, 3:1, 2:2)Review
PHIPHI-NJDNJD0:3(0:1, 0:0, 0:2)Review
PITPIT-TBLTBL3:4(2:1, 1:3, 0:0)Review
CBJCBJ-FLAFLA7:3(0:2, 3:1, 4:0)Review
OTTOTT-DETDET2:1(1:0, 1:1, 0:0)Review
MINMIN-VANVAN6:2(2:0, 3:1, 1:1)Review
CGYCGY-MTLMTL2:3(0:1, 2:0, 0:2)Review
ARIARI-NSHNSH2:1(1:0, 1:0, 0:1)Review
SJSSJS-TORTOR3:5(3:2, 0:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

nova-action 17. 11. 2018 02:00
WPGWPG-BUFBUF02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 17. 11. 2018 04:00
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DALDAL - BOSBOS10115221
WPGWPG - BUFBUF2701714
CHICHI - LAKLAK2151139
COLCOL - WSHWSH1773516
VGKVGK - STLSTL1566813
ANAANA - TORTOR5617615
NJDNJD - DETDET20251011
PHIPHI - TBLTBL8415516

Narozeniny hráčů

16.11.Green, Josh41 let
16.11.Veilleux, Stephane37 let
16.11.DALLehtonen, Kari35 let
16.11.Arniel, Jamie29 let
16.11.BOSSchaller, Tim28 let
16.11.NYIPrince, Shane26 let
16.11.NJDLoov, Viktor26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.11.ANAEaves- horní část těla
11.11.LAKCampbell- koleno
06.11.ARIRaanta- dolní část těla
02.11.DALMethot- dolní část těla
02.11.NYIMartin- horní část těla
02.11.PHINeuvirth- nespecifikováno
31.10.LAKLaDue- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]