Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 22. 12. 2017 v 01:00 SEČ
PIT CBJ

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
19. 12. 2017 03:00Colorado AvalancheCOL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 02:00Arizona CoyotesARI-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
21. 12. 2017 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
19. 12. 2017 01:00Boston BruinsBOS-CBJColumbus Blue Jackets7:2PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 02:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYINew York Islanders6:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 04. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2017 01:30Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo
17. 04. 2017 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins4:5pPreviewReviewVideo
15. 04. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
13. 04. 2017 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
18. 02. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
04. 02. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:3pPreviewReviewVideo
23. 12. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins7:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets352113143101:958-13-118-1713-6-08-7-15-51W
PIT Pittsburgh Penguins351715337101:1126-30-114-2110-5-17-10-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets1913602654:434-02-011-88-22W
PIT Pittsburgh Penguins1610512153:425-10-06-105-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets168711747:524-11-17-94-62L
PIT Pittsburgh Penguins1971021648:701-20-18-113-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15831Pittsburgh Penguins PIT-CBJ Columbus Blue Jackets351271631

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentalergiknajagrabandy77belo26benourberry65francoa
goloignac75indian3jarynjeff73jindrich73jurca
juventus1kinghanskrab88maario16maverick73mik848milan49
milan52mirkrumojmir67nirvanaczondispasta82paul68
petterson76putenkarockysilvia7taurusvohajswilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
bizonekdave81dilitfunesgajdy38hojancharl
janzic68maly.petkopackova.ivetpixiethrasher

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
detredwingelektramatys1979milan66milda18mtlpetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alergiknajagrafunescharljarynjindrich73krab88maly.petko
milan49milan52packova.ivetpetrssonpetterson76pixieputenka
taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbandy77belo26benourberry65dave81detredwing
dilitelektrafrancoagajdy38hojanindian3janzic68
jeff73jurcajuventus1kinghansmaario16matys1979mik848
milan66milda18mojmir67mtlondisondonpasta82
paul68silvia7willy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-NSHNSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2820518
NJDNJD - CBJCBJ19101913
PHIPHI - MTLMTL2523616
WSHWSH - TBLTBL5186616
DETDET - NSHNSH7913166
STLSTL - SJSSJS1596166
WPGWPG - LAKLAK2063139
EDMEDM - BOSBOS4620149
VANVAN - COLCOL1587814

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]