Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 13. 01. 2018 v 01:00 SEČ
CBJ VAN

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks3:2sPreviewReviewVideo
03. 01. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-ANAAnaheim Ducks0:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 02. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo
18. 12. 2016 22:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets3:4pPreviewReviewVideo
05. 02. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets1:2sPreviewReviewVideo
11. 11. 2015 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
20. 03. 2015 03:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets2:6PreviewReviewVideo
29. 11. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks0:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2013 04:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets6:2PreviewReviewVideo
21. 10. 2013 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
27. 03. 2013 03:00Vancouver CanucksVAN-CBJColumbus Blue Jackets1:0sPreviewReviewVideo
13. 03. 2013 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks1:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets452517353122:12411-35-326-1915-7-010-10-34-61L
VAN Vancouver Canucks431621638111:1431-60-319-247-12-39-9-31-95L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2215703059:516-04-014-87-31W
VAN Vancouver Canucks2271231753:761-30-110-123-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets23101032363:735-31-312-113-71L
VAN Vancouver Canucks219932158:670-30-29-121-96L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15964Columbus Blue Jackets CBJ-VAN Vancouver Canucks43683216

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
aveomarbandy77barybelo26benourberry65bizonek
dave81detredwingdilitdindaemmettfrancoagajdy38
goloignac75inanajarynjoe33jurcajuventus1
krab88lacroixmaario16maly.petkomatys1979mik848milan49
milan52mojmir67mtlondisondonpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76pixieputenkasilvia7ulmik
vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funescharlica62janzic68navarowskirocky

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
barsa14ckkvvlkdobilandhojankerrykrko69milda18
pasta82

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bandy77barybelo26berry65ckkvvlkdave81detredwing
dilitdindaemmettfrancoacharlica62juventus1
krko69maly.petkomik848milan49milan52milda18mojmir67
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76
pixieputenkasilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
aveomarbarsa14benourdobilandfunesgajdy38hojan
janzic68jurcakerrykrab88maario16matys1979mtl
navarowskipete

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-SJSSJS6:7p(3:2, 2:2, 1:2, 0:1)Review
OTTOTT-ARIARI2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
CHICHI-NYINYI3:2s(0:1, 2:1, 0:0, 1:0)Review
CGYCGY-CARCAR3:2p(1:1, 1:0, 0:1, 1:0)Review
EDMEDM-DETDET2:3(0:0, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2019 01:30
TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2019 04:30
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH1292120
MTLMTL - ARIARI1930127
COLCOL - MINMIN1291910
VGKVGK - NSHNSH1182416
ANAANA - STLSTL10111163
VANVAN - CARCAR8103613

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan50 let
23.01.Holmstrom, Tomas46 let
23.01.Bouchard, Joel45 let
23.01.Hannan, Scott40 let
23.01.Daigneault, Maxime35 let
23.01.Tardif, Jamie34 let
23.01.St-Denis, Frederic33 let
23.01.TORKomarov, Leo32 let
23.01.MacMillan, Mark27 let
23.01.Lessio, Lucas26 let
23.01.NYRNieves, Boo25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]