Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 21. 01. 2018 v 23:00 SEČ
CAR VGK

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
21. 01. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 21:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VGKVegas Golden Knights4:3pPreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-CARCarolina Hurricanes2:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights453011464152:1228-42-219-2618-2-212-9-26-41L
CAR Carolina Hurricanes452017848126:1405-83-322-2310-6-410-11-44-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2218223880:495-21-110-128-21L
CAR Carolina Hurricanes2010642457:593-42-18-126-43L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2312922672:733-21-19-146-41L
CAR Carolina Hurricanes25101142469:812-41-214-115-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16021Carolina Hurricanes CAR-VGK Vegas Golden Knights1218372235

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
barsa14ckkvvlkfrancoaica62janzic68kerrylacroix
pasta82petterson76rapid99rockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbenourdave81dobilandfunesgajdy38golo
charlinanajoe33krab88milda18mojmir67mtl
ondonpetrssonpopelkaspartik1893

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentbandy77barybelo26berry65bizonekdetredwing
dilitdindaemmetthojanignac75jarynjeff73
jindrich73juventus1kinghanskrko69maly.petkomatys1979miklos007
mik848milan49milan52milan66navarowskiondispackova.ivet
paul68petepixieputenkarichkobsuperkokotaurus
ulmikvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14baryberry65ckkvvlkdave81dobiland
jeff73krab88matys1979milda18navarowskipasta82paul68
petepetrssonpetterson76putenkarapid99richkobtaurus
ulmik

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77belo26benourdetredwingdilitdindaemmett
francoafunesgajdy38hojancharlica62janzic68
jindrich73joe33juventus1kerrykinghanskrko69maly.petko
miklos007mik848milan49milan52mojmir67mtlondis
ondonpackova.ivetpixiesilvia7spartik1893superkokovohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-STLSTL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
WSHWSH-NYRNYR4:3p(1:1, 2:1, 0:1, 1:0)Review
CGYCGY-BOSBOS5:2(3:0, 1:2, 1:0)Review
ANAANA-NYINYI4:1(1:0, 1:0, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 19. 10. 2018 01:00
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 19. 10. 2018 04:30
SJSSJS-BUFBUF04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - PITPIT14131324
NJDNJD - COLCOL2432197
CBJCBJ - PHIPHI1396519
TBLTBL - DETDET2711619
WPGWPG - VANVAN24411214
CHICHI - ARIARI2531717
EDMEDM - BOSBOS31411422
LAKLAK - NYINYI2521215
SJSSJS - BUFBUF27111016

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex39 let
18.10.Liffiton, David34 let
18.10.Wellman, Casey31 let
18.10.Hanowski, Ben28 let
18.10.COLAlt, Mark27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.10.TORAndersen- koleno
14.10.MTLShaw- chřipka
14.10.WPGByfuglien- horní část těla
13.10.WPGByfuglien- horní část těla
13.10.VGKEngelland- horní část těla
12.10.MINEriksson Ek- nespecifikováno
11.10.OTTDzingel- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

12.03.2018 21:48 - NHLportal.cz - Dobrý večer, u každého hráče v jeho detailu můžete vidět všechny jeho zápasy, ja... [Chat s NHLportal.cz]
10.03.2018 07:43 - 3kajerry - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda nebyla na vašich stránkách i statistika hráč... [Chat s NHLportal.cz]
19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]