Calgary Flames - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 01. 2018 v 03:00 SEČ
CGY BUF

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 21:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-DALDallas Stars1:7PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-WPGWinnipeg Jets4:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames4:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
04. 03. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames6:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
19. 03. 2014 02:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
14. 12. 2013 20:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames1:2pPreviewReviewVideo
05. 11. 2011 00:30Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2010 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames462516555132:1278-52-425-2112-11-113-5-47-31L
BUF Buffalo Sabres461126931103:1622-90-124-226-12-35-14-62-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames24121112568:723-11-112-125-51L
BUF Buffalo Sabres2161231544:690-30-114-73-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2213543064:555-41-313-96-44W
BUF Buffalo Sabres2551461659:932-60-010-151-94L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16030Calgary Flames CGY-BUF Buffalo Sabres58202226

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentaveomarbarybelo26benourberry65bizonek
detredwingdilitdindadobilandemmettfrancoafunes
gajdy38golohojanica62ignac75inanajanzic68
jarynjeff73jindrich73joe33juventus1kerrykinghans
krab88lacroixmaly.petkomatys1979miklos007mik848milan49
milan52milda18mojmir67mtlnavarowskiondisondon
packova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76pixie
popelkaputenkarapid99richkobrockysilvia7taurus
ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14charl

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14barybenourberry65dindaemmett
francoagajdy38jeff73kinghansmatys1979mik848milan52
milda18mojmir67ondispasta82petrssonrapid99silvia7
vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26detredwingdilitdobilandfuneshojancharl
ica62janzic68juventus1kerrykrab88maly.petkomiklos007
milan49mtlnavarowskiondonpackova.ivetpaul68petterson76
pixieputenkarichkobrockytaurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-STLSTL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
WSHWSH-NYRNYR4:3p(1:1, 2:1, 0:1, 1:0)Review
CGYCGY-BOSBOS5:2(3:0, 1:2, 1:0)Review
ANAANA-NYINYI4:1(1:0, 1:0, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 19. 10. 2018 01:00
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 19. 10. 2018 04:30
SJSSJS-BUFBUF04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - PITPIT15141425
NJDNJD - COLCOL2632217
CBJCBJ - PHIPHI14106620
TBLTBL - DETDET2911819
WPGWPG - VANVAN25511414
CHICHI - ARIARI2731818
EDMEDM - BOSBOS31512523
LAKLAK - NYINYI2631235
SJSSJS - BUFBUF28121216

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex39 let
18.10.Liffiton, David34 let
18.10.Wellman, Casey31 let
18.10.Hanowski, Ben28 let
18.10.COLAlt, Mark27 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.10.TORAndersen- koleno
14.10.MTLShaw- chřipka
14.10.WPGByfuglien- horní část těla
13.10.WPGByfuglien- horní část těla
13.10.VGKEngelland- horní část těla
12.10.MINEriksson Ek- nespecifikováno
11.10.OTTDzingel- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

12.03.2018 21:48 - NHLportal.cz - Dobrý večer, u každého hráče v jeho detailu můžete vidět všechny jeho zápasy, ja... [Chat s NHLportal.cz]
10.03.2018 07:43 - 3kajerry - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda nebyla na vašich stránkách i statistika hráč... [Chat s NHLportal.cz]
19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]