Calgary Flames - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 01. 2018 v 03:00 SEČ
CGY BUF

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
14. 01. 2018 21:00Carolina HurricanesCAR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
13. 01. 2018 01:30Florida PanthersFLA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:30Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-DALDallas Stars1:7PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 01:30New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
12. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-WPGWinnipeg Jets4:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames4:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
04. 03. 2016 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames6:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2014 01:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
19. 03. 2014 02:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
14. 12. 2013 20:00Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames1:2pPreviewReviewVideo
05. 11. 2011 00:30Buffalo SabresBUF-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2010 03:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames462516555132:1278-52-425-2112-11-113-5-47-31L
BUF Buffalo Sabres461126931103:1622-90-124-226-12-35-14-62-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames24121112568:723-11-112-125-51L
BUF Buffalo Sabres2161231544:690-30-114-73-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2213543064:555-41-313-96-44W
BUF Buffalo Sabres2551461659:932-60-010-151-94L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16030Calgary Flames CGY-BUF Buffalo Sabres58202226

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentaveomarbarybelo26benourberry65bizonek
detredwingdilitdindadobilandemmettfrancoafunes
gajdy38golohojanica62ignac75inanajanzic68
jarynjeff73jindrich73joe33juventus1kerrykinghans
krab88lacroixmaly.petkomatys1979miklos007mik848milan49
milan52milda18mojmir67mtlnavarowskiondisondon
packova.ivetpasta82paul68petepetrssonpetterson76pixie
popelkaputenkarapid99richkobrockysilvia7taurus
ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14charl

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14barybenourberry65dindaemmett
francoagajdy38jeff73kinghansmatys1979mik848milan52
milda18mojmir67ondispasta82petrssonrapid99silvia7
vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26detredwingdilitdobilandfuneshojancharl
ica62janzic68juventus1kerrykrab88maly.petkomiklos007
milan49mtlnavarowskiondonpackova.ivetpaul68petterson76
pixieputenkarichkobrockytaurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-FLAFLA02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NYRNYR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-LAKLAK04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-WPGWPG04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2018 01:00
PITPIT-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2018 04:00
VGKVGK-CBJCBJ04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - PHIPHI1132183514
MTLMTL - COLCOL2714193514
STLSTL - OTTOTT51723018
NSHNSH - TBLTBL2226113315
DALDAL - FLAFLA53711435
EDMEDM - BUFBUF461231830
ANAANA - NYRNYR2223133415
VANVAN - LAKLAK631223315
VGKVGK - CBJCBJ441161533
SJSSJS - WPGWPG352162525
CHICHI - TORTOR00000
CGYCGY - LAKLAK00000

Narozeniny hráčů

24.01.Kostopoulos, Tom39 let
24.01.Hillen, Jack32 let
24.01.EDMKassian, Zack27 let
24.01.DETPuempel, Matt25 let
24.01.VGKReinhart, Griffin24 let
24.01.WPGKosmachuk, Scott24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

23.01.CHIWingels- obličej
23.01.Chlapik- horní část těla
22.01.COLWilson- nemoc
22.01.OTTStone- koleno
22.01.OTTOduya- neznámé zranění
22.01.NJDHall- ruka
22.01.BUFGorges- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]