Minnesota Wild - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 02. 2018 v 20:00 SEČ
MIN ANA

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 02:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
10. 02. 2018 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2017 04:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo
15. 02. 2017 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks0:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 03:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo
09. 01. 2017 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2016 04:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 00:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
19. 10. 2015 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
14. 03. 2015 01:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2014 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:5PreviewReviewVideo
18. 10. 2014 04:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild573120668170:1636-63-125-3220-5-511-15-16-41L
ANA Anaheim Ducks5928201167164:1685-113-636-2315-9-413-11-75-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild3020554597:653-52-016-146-41L
ANA Anaheim Ducks2815943479:761-41-117-117-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks31131173385:924-72-519-124-61W
MIN Minnesota Wild27111512373:983-11-19-184-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16194Minnesota Wild MIN-ANA Anaheim Ducks302243510

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
abonentbandy77belo26benourbizonekckkvvlkdetredwing
dilitfunesgolohojancharljeff73jindrich73
juventus1lacroixmarimatys1979m.beranekmilan49milan52
mtlondisondonpackova.ivetpetrssonpetterson76popelka
silvia7ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14ctibor88dave81dindafrancoagajdy38ignac75
jarynjoe33kinghanskorikrab88krko69lavina
maly.petkomik848mojmir67pasta82paul68putenkaspartik1893
vohajs

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
kerrymilan66navarowskitaurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14belo26benourckkvvlkctibor88
dave81dilitdindafrancoacharljeff73jindrich73
juventus1krab88maly.petkomarimatys1979m.beranekmik848
milan49milan52milan66mojmir67mtlondisondon
packova.ivetpaul68petrssonsilvia7spartik1893taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
detredwingfunesgajdy38hojankerrykinghanskori
pasta82petterson76putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-FLAFLA5:6s(1:4, 3:1, 1:0, 0:1)Review
DALDAL-MINMIN1:3(0:0, 0:0, 1:3)Review
CGYCGY-NSHNSH3:5(1:1, 1:2, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 10. 2018 19:00
CARCAR-COLCOL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 10. 2018 22:00
WPGWPG-ARIARI22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 10. 2018 01:00
CBJCBJ-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - NJDNJD302092028
CARCAR - COLCOL3019101929
LAKLAK - BUFBUF46673217
WPGWPG - ARIARI54411337
TORTOR - STLSTL2662720
OTTOTT - MTLMTL141181215
FLAFLA - DETDET23831017
CBJCBJ - CHICHI15117819
MINMIN - TBLTBL712141214
VANVAN - BOSBOS2526622
VGKVGK - ANAANA101581611
EDMEDM - NSHNSH815111315
SJSSJS - NYINYI2823720

Narozeniny hráčů

20.10.MTLTaormina, Matt32 let
20.10.Selleck, Eric31 let
20.10.COLWilson, Colin29 let
20.10.Hishon, Joey27 let
20.10.EDMBouchard, Evan19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.OTTTkachuk- noha
15.10.WPGDano- víza
15.10.ANASilfverberg- horní část těla
14.10.MTLShaw- chřipka
13.10.VGKEngelland- horní část těla
12.10.MINEriksson Ek- nespecifikováno
11.10.OTTDzingel- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

12.03.2018 21:48 - NHLportal.cz - Dobrý večer, u každého hráče v jeho detailu můžete vidět všechny jeho zápasy, ja... [Chat s NHLportal.cz]
10.03.2018 07:43 - 3kajerry - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda nebyla na vašich stránkách i statistika hráč... [Chat s NHLportal.cz]
19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]