Minnesota Wild - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 02. 2018 v 20:00 SEČ
MIN ANA

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 20:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 02:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
10. 02. 2018 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 12. 2017 04:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo
15. 02. 2017 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks0:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 03:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo
09. 01. 2017 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2016 04:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 00:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
19. 10. 2015 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
14. 03. 2015 01:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2014 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:5PreviewReviewVideo
18. 10. 2014 04:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild573120668170:1636-63-125-3220-5-511-15-16-41L
ANA Anaheim Ducks5928201167164:1685-113-636-2315-9-413-11-75-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild3020554597:653-52-016-146-41L
ANA Anaheim Ducks2815943479:761-41-117-117-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks31131173385:924-72-519-124-61W
MIN Minnesota Wild27111512373:983-11-19-184-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16194Minnesota Wild MIN-ANA Anaheim Ducks302243510

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
abonentbandy77belo26benourbizonekckkvvlkdetredwing
dilitfunesgolohojancharljeff73jindrich73
juventus1lacroixmarimatys1979m.beranekmilan49milan52
mtlondisondonpackova.ivetpetrssonpetterson76popelka
silvia7ulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14ctibor88dave81dindafrancoagajdy38ignac75
jarynjoe33kinghanskorikrab88krko69lavina
maly.petkomik848mojmir67pasta82paul68putenkaspartik1893
vohajs

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
kerrymilan66navarowskitaurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14belo26benourckkvvlkctibor88
dave81dilitdindafrancoacharljeff73jindrich73
juventus1krab88maly.petkomarimatys1979m.beranekmik848
milan49milan52milan66mojmir67mtlondisondon
packova.ivetpaul68petrssonsilvia7spartik1893taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
detredwingfunesgajdy38hojankerrykinghanskori
pasta82petterson76putenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-SJSSJS6:7p(3:2, 2:2, 1:2, 0:1)Review
OTTOTT-ARIARI2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
CHICHI-NYINYI3:2s(0:1, 2:1, 0:0, 1:0)Review
CGYCGY-CARCAR3:2p(1:1, 1:0, 0:1, 1:0)Review
EDMEDM-DETDET2:3(0:0, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2019 01:30
TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2019 04:30
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH1392121
MTLMTL - ARIARI2030128
COLCOL - MINMIN13911010
VGKVGK - NSHNSH1183417
ANAANA - STLSTL11111164
VANVAN - CARCAR8104713

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan50 let
23.01.Holmstrom, Tomas46 let
23.01.Bouchard, Joel45 let
23.01.Hannan, Scott40 let
23.01.Daigneault, Maxime35 let
23.01.Tardif, Jamie34 let
23.01.St-Denis, Frederic33 let
23.01.TORKomarov, Leo32 let
23.01.MacMillan, Mark27 let
23.01.Lessio, Lucas26 let
23.01.NYRNieves, Boo25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]