St. Louis Blues - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 24. 02. 2018 v 02:00 SEČ
STL WPG

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets0:4PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:30Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00St. Louis BluesSTL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets0:4PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers7:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche6:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
18. 12. 2017 00:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues4:0PreviewReviewVideo
17. 12. 2017 01:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets2:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
04. 03. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues3:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets3:5PreviewReviewVideo
21. 01. 2017 21:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2016 01:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets2:3pPreviewReviewVideo
10. 02. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
16. 12. 2015 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets603516979199:1614-92-227-3323-6-212-10-76-41L
STL St. Louis Blues613423472173:1567-43-037-2419-13-015-10-44-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets31236248119:752-21-011-206-41L
STL St. Louis Blues32191303894:803-02-020-125-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues29151043479:764-41-017-124-62L
WPG Winnipeg Jets29121073180:862-71-216-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16242St. Louis Blues STL-WPG Winnipeg Jets341452714

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentbarsa14belo26benourbizonekckkvvlkdetredwing
dilitfrancoagolocharlignac75jarynjeff73
juventus1kerrykorikrab88maly.petkomarim.beranek
milan49milan52mojmir67navarowskipackova.ivetpaul68pete
petterson76popelkarichkobsilvia7ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88dave81dindafuneshojanica62kinghans
lukinmatys1979milan66mtlondonpetrssonputenka

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
bandy77jindrich73joe33mik848pasta82

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26benourdave81detredwingdilit
dindafuneshojanica62juventus1krab88maly.petko
marim.beranekmik848milan52mtlondonpasta82
paul68petrssonputenkarichkobsilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bandy77ctibor88francoacharljeff73kerrykinghans
korimatys1979milan49mojmir67navarowskipackova.ivetpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-ARIARI1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
NJDNJD-BOSBOS0:1(0:1, 0:0, -:-)26:59
CARCAR-TBLTBL2:2(2:2, 0:0, -:-)22:00
MTLMTL-NYINYI0:0(0:0, -:-, -:-)17:57
STLSTL-DETDET0:0(-:-, -:-, -:-)00:00
NSHNSH-PITPIT0:0(-:-, -:-, -:-)00:00
CHICHI-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-WPGWPG03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-SJSSJS03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 22. 03. 2019 00:00
NJDNJD-BOSBOS0:1(0:1, 0:0, -:-)26:59
novasport1 22. 03. 2019 03:00
VGKVGK-WPGWPG03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PHIPHI28813733
DALDAL - COLCOL34872613
CGYCGY - OTTOTT4820933
EDMEDM - CBJCBJ1016221624
VGKVGK - WPGWPG29118932
LAKLAK - SJSSJS14441626
WSHWSH - MINMIN00000
ANAANA - SJSSJS00000
NJDNJD - ARIARI00000
PHIPHI - NYINYI00000
COLCOL - CHICHI00000
EDMEDM - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

22.03.Butenschon, Sven43 let
22.03.Kwiatkowski, Joel42 let
22.03.Poti, Tom42 let
22.03.CGYSmith, Mike37 let
22.03.Conboy, Tim37 let
22.03.Paddock, Cam36 let
22.03.McMillan, Brandon29 let
22.03.TORPetan, Nicolas24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

05.03.VANSpooner- kyčel
05.03.VANHutton- chodidlo
05.03.NJDVatanen- nemoc
05.03.DETGreen- nemoc
04.03.NJDBastian- nespecifikováno
03.03.BUFMcCabe- horní část těla
03.03.NJDHischier- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]