Pittsburgh Penguins - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 03. 2018 v 01:00 SEČ
PIT CGY

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2018 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00St. Louis BluesSTL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
14. 03. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins4:3sPreviewReviewVideo
08. 02. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
05. 03. 2016 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
08. 11. 2015 04:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2014 04:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins1:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2013 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2011 04:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins613522474195:1809-42-227-3423-7-112-15-38-25W
CGY Calgary Flames603021969169:1759-92-531-2913-14-417-7-55-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins31237147116:858-12-012-1910-011W
CGY Calgary Flames31131443084:984-41-115-163-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2917753985:775-51-416-137-31W
PIT Pittsburgh Penguins30121532779:951-30-215-155-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16314Pittsburgh Penguins PIT-CGY Calgary Flames00000

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-MINMIN3:5(1:1, 2:3, 0:1)Review
BUFBUF-WSHWSH2:3(0:0, 0:2, 2:1)Review
CGYCGY-BOSBOS1:2p(0:1, 1:0, 0:0, 0:1)Review
NSHNSH-OTTOTT5:2(2:1, 2:1, 1:0)Review
CHICHI-LAKLAK1:3(0:2, 0:1, 1:0)Review
VGKVGK-ANAANA0:2(0:1, 0:0, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2820518
NJDNJD - CBJCBJ19101913
PHIPHI - MTLMTL2523616
WSHWSH - TBLTBL5186616
DETDET - NSHNSH7913166
STLSTL - SJSSJS1596166
WPGWPG - LAKLAK2063139
EDMEDM - BOSBOS4620149
VANVAN - COLCOL1587814

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]