Pittsburgh Penguins - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 03. 2018 v 01:00 SEČ
PIT CGY

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2018 23:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo
02. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins8:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2018 01:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins6:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2018 03:30Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 02:30Dallas StarsDAL-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
24. 02. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
14. 03. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins4:3sPreviewReviewVideo
08. 02. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
05. 03. 2016 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
08. 11. 2015 04:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins0:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2014 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2014 04:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins1:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2013 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2011 04:00Calgary FlamesCGY-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins663725478215:20010-42-229-3724-8-113-17-37-31W
CGY Calgary Flames663225973185:1959-92-533-3314-15-418-10-53-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins33248149121:909-12-014-199-11W
CGY Calgary Flames33141543290:1024-41-116-172-81L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames33181054195:935-51-417-165-52L
PIT Pittsburgh Penguins33131732994:1101-30-215-184-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16314Pittsburgh Penguins PIT-CGY Calgary Flames45151841

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentaveomarbandy77barsa14belo26benourckkvvlk
dave81dindaemmettfunesgolohojanhunterx
charlica62inanajarynjeff73jindrich73joe33
juventus1kerrykinghanslacroixlukinmarimatys1979
m.beranekmilan49milan52mojmir67mtlondisondon
packova.ivetpaul68petepetterson76popelkarichkobsilvia7
ulmikvohajsxamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
bizonekctibor88dilitfrancoagajdy38ignac75kori
krab88kracamaly.petkonavarowskipasta82peter_bondrapetrsson
putenka

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
detredwing

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentctibor88francoahunterxjindrich73m.beranekmilan49
ulmik

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14belo26benourckkvvlkdave81detredwing
dilitdindaemmettfunesgajdy38hojancharl
ica62jeff73juventus1kerrykinghanskorikrab88
kracalacroixmaly.petkomarimatys1979milan52mojmir67
mtlnavarowskiondisondonpackova.ivetpasta82paul68
petrssonpetterson76putenkarichkobsilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-SJSSJS6:7p(3:2, 2:2, 1:2, 0:1)Review
OTTOTT-ARIARI2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
CHICHI-NYINYI3:2s(0:1, 2:1, 0:0, 1:0)Review
CGYCGY-CARCAR3:2p(1:1, 1:0, 0:1, 1:0)Review
EDMEDM-DETDET2:3(0:0, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2019 01:30
TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2019 04:30
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH1492122
MTLMTL - ARIARI2130129
COLCOL - MINMIN14911110
VGKVGK - NSHNSH1283418
ANAANA - STLSTL11121174
VANVAN - CARCAR8114714

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan50 let
23.01.Holmstrom, Tomas46 let
23.01.Bouchard, Joel45 let
23.01.Hannan, Scott40 let
23.01.Daigneault, Maxime35 let
23.01.Tardif, Jamie34 let
23.01.St-Denis, Frederic33 let
23.01.TORKomarov, Leo32 let
23.01.MacMillan, Mark27 let
23.01.Lessio, Lucas26 let
23.01.NYRNieves, Boo25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]