Carolina Hurricanes - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 14. 03. 2018 v 00:00 SEČ
CAR BOS

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2018 00:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins4:6PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 00:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes6:3PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes6:2PreviewReviewVideo
05. 03. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2018 00:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins4:6PreviewReviewVideo
11. 03. 2018 17:30Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2018 19:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks7:4PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
07. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-DETDetroit Red Wings6:5pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
07. 01. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes7:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2017 23:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
24. 12. 2016 01:30Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
02. 12. 2016 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:1sPreviewReviewVideo
06. 04. 2016 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes1:2sPreviewReviewVideo
11. 03. 2016 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo
27. 02. 2016 01:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2015 23:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
04. 01. 2015 19:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins674316894226:1728-83-235-3225-7-418-9-47-31L
CAR Carolina Hurricanes6930281171184:2125-113-338-3116-12-614-16-53-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins36257454128:904-41-019-179-17W
CAR Carolina Hurricanes34161263887:953-62-119-154-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins3118944098:824-42-216-156-43L
CAR Carolina Hurricanes35141653397:1172-51-219-164-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16370Carolina Hurricanes CAR-BOS Boston Bruins520301823

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
benourfunesgololacroixondon

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardetredwingfrancoahojanica62inanajaryn
jeff73joe33klindokracamaly.petkomilan49milan66
mojmir67navarowskipasta82petrssonputenkarichkob

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentbarsa14belo26ckkvvlkcrassus456dilitdinda
emmettgajdy38hunterxcharlignac75jindrich73juventus1
kerrykinghanskrab88lukinmarim.beranekmilan52
ondispackova.ivetpaul68petepeter_bondrapetterson76popelka
silvia7vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitdindaemmetthojanhunterxcharlica62
klindomaly.petkom.beranekmilan49milan52mojmir67ondis
packova.ivetpaul68putenkavohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26benourckkvvlkcrassus456detredwing
francoafunesgajdy38jeff73jindrich73juventus1kerry
kinghanskrab88mariondonpasta82petrssonpetterson76
richkobsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-ARIARI1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
NJDNJD-BOSBOS0:1(0:1, 0:0, -:-)22:55
CARCAR-TBLTBL2:2(2:2, -:-, -:-)20:00
MTLMTL-NYINYI0:0(0:0, -:-, -:-)15:57
STLSTL-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CBJCBJ02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-WPGWPG03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-SJSSJS03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 22. 03. 2019 00:00
NJDNJD-BOSBOS0:1(0:1, 0:0, -:-)22:55
novasport1 22. 03. 2019 03:00
VGKVGK-WPGWPG03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PHIPHI28813733
DALDAL - COLCOL34872613
CGYCGY - OTTOTT4820933
EDMEDM - CBJCBJ1016221624
VGKVGK - WPGWPG29118932
LAKLAK - SJSSJS14441626
WSHWSH - MINMIN00000
ANAANA - SJSSJS00000
NJDNJD - ARIARI00000
PHIPHI - NYINYI00000
COLCOL - CHICHI00000
EDMEDM - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

22.03.Butenschon, Sven43 let
22.03.Kwiatkowski, Joel42 let
22.03.Poti, Tom42 let
22.03.CGYSmith, Mike37 let
22.03.Conboy, Tim37 let
22.03.Paddock, Cam36 let
22.03.McMillan, Brandon29 let
22.03.TORPetan, Nicolas24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

05.03.VANSpooner- kyčel
05.03.VANHutton- chodidlo
05.03.NJDVatanen- nemoc
05.03.DETGreen- nemoc
04.03.NJDBastian- nespecifikováno
03.03.BUFMcCabe- horní část těla
03.03.NJDHischier- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]