New Jersey Devils - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 01. 04. 2018 v 01:00 SEČ
NJD NYI

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
28. 03. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 00:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
24. 03. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2018 01:00New York IslandersNYI-TORToronto Maple Leafs4:5PreviewReviewVideo
28. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders3:4PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers0:3PreviewReviewVideo
25. 03. 2018 00:00New York IslandersNYI-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2018 00:15New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2018 19:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils5:4sPreviewReviewVideo
09. 04. 2017 00:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
01. 04. 2017 01:30New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2017 00:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils6:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
20. 02. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders0:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2015 23:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo
04. 11. 2015 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils774028989232:23211-95-437-4020-14-420-14-56-41L
NYI New York Islanders7832361074250:2849-103-328-5017-18-415-18-63-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils382014444112:1084-43-119-195-51L
NYI New York Islanders391718438133:1485-41-113-262-84L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils392014545120:1247-52-318-216-41W
NYI New York Islanders391518636117:1364-62-215-243-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16508New Jersey Devils NJD-NYI New York Islanders31101627

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
abonentbarsa14belo26benourckkvvlkctibor88detredwing
dilitemmettfrancoagolohojanhromehunterx
charlkerrykorikrab88matys1979mojmir67navarowski
ondonpackova.ivetpasta82paul68peter_bondrapetterson76putenka
silvia7ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bizonekfunesgajdy38ignac75maly.petkomarimilan66
petrssonpopelkarichkob

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
juventus1

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
hojanhromehunterxmarimojmir67ondon

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26benourctibor88detredwingdilit
emmettfrancoafunesgajdy38charljuventus1kerry
korikrab88maly.petkomatys1979packova.ivetpasta82paul68
petrssonpetterson76putenkarichkobsilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-BUFBUF01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-STLSTL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 22. 02. 2019 01:00
TORTOR-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 22. 02. 2019 04:00
VANVAN-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH2870426
FLAFLA - CARCAR101311199
NJDNJD - OTTOTT26701118
NYRNYR - MINMIN22751416
PITPIT - SJSSJS12157426
MTLMTL - PHIPHI18871217
TBLTBL - BUFBUF3230425
NSHNSH - LAKLAK3140218
DALDAL - STLSTL41714227
EDMEDM - NYINYI86201811
VANVAN - ARIARI16126821

Narozeniny hráčů

21.02.Rolston, Brian46 let
21.02.Smyth, Ryan43 let
21.02.Vandermeer, James39 let
21.02.Wisniewski, James35 let
21.02.Byers, Dane33 let
21.02.LAKMuzzin, Jake30 let
21.02.COLCole, Ian30 let
21.02.Grachev, Evgeny29 let
21.02.Tedenby, Mattias29 let
21.02.Toews, Devon25 let
21.02.Zboril, Jakub22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.STLPerron- horní část těla
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
14.01.NJDNoesen- dolní část těla
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
09.01.CHICrawford- horní část těla
06.01.NSHSalomaki- horní část těla
04.01.CARStaal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]