New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 04. 2018 v 01:00 SEČ
NJD TOR

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils4:5sPreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2018 01:00Detroit Red WingsDET-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets6:3PreviewReviewVideo
13. 02. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning4:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2017 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils1:0pPreviewReviewVideo
12. 10. 2017 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils3:6PreviewReviewVideo
24. 03. 2017 00:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2017 01:30New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs5:4sPreviewReviewVideo
10. 04. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs5:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2016 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
09. 12. 2015 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
07. 02. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
29. 01. 2015 01:30New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs613620577204:17210-55-129-3219-8-217-12-38-21W
NJD New Jersey Devils593120870180:1819-84-427-3216-10-315-10-56-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs29198240100:808-25-013-166-46W
NJD New Jersey Devils29161033588:834-33-114-154-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs321712337104:922-30-116-165-51W
NJD New Jersey Devils30151053592:985-51-313-175-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16540New Jersey Devils NJD-TOR Toronto Maple Leafs00000

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-NSHNSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2820518
NJDNJD - CBJCBJ19101913
PHIPHI - MTLMTL2523616
WSHWSH - TBLTBL5186616
DETDET - NSHNSH7913166
STLSTL - SJSSJS1596166
WPGWPG - LAKLAK2063139
EDMEDM - BOSBOS4620149
VANVAN - COLCOL1587814

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]