Winnipeg Jets - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 04. 2018 v 02:00 SEČ
WPG CGY

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-WPGWinnipeg Jets4:5pPreviewReviewVideo
03. 04. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-WPGWinnipeg Jets5:6PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets1:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes1:4PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets1:5PreviewReviewVideo
27. 03. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
08. 10. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
12. 03. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2015 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2015 21:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets80502010110271:2169-104-237-4330-7-220-13-89-13W
CGY Calgary Flames8036341082210:2459-102-540-4016-20-420-14-62-81L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets39307262153:996-23-013-268-27W
CGY Calgary Flames401620436102:1294-41-120-203-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets412013848118:1173-81-224-176-43W
CGY Calgary Flames402014646108:1165-61-420-203-74L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16547Winnipeg Jets WPG-CGY Calgary Flames44401027

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
abonentaveomarbelo26benourctibor88dave81dilit
dindafrancoafunesgajdy38golohojancharl
ica62ignac75inanajindrich73juventus1kerrykinghans
korikrab88lukinmaly.petkomarimatys1979m.beranek
milan49milan52mirkrumojmir67navarowskiondisondon
packova.ivetpaja34pasta82paul68peter_bondrapetterson76putenka
silvia7vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
hromemilan66petrssonpopelka

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
belo26dilithojankerrymilan49ondonpackova.ivet
pasta82petterson76silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
benourctibor88dave81dindafrancoafunesgajdy38
hromecharlica62jindrich73juventus1kinghansklindo
krab88maly.petkomarimatys1979m.beranekmilan52mojmir67
navarowskiondispaul68petrssonputenkavohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-SJSSJS6:7p(3:2, 2:2, 1:2, 0:1)Review
OTTOTT-ARIARI2:3(0:1, 1:2, 1:0)Review
CHICHI-NYINYI3:2s(0:1, 2:1, 0:0, 1:0)Review
CGYCGY-CARCAR3:2p(1:1, 1:0, 0:1, 1:0)Review
EDMEDM-DETDET2:3(0:0, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2019 01:30
TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2019 04:30
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH1492122
MTLMTL - ARIARI2130129
COLCOL - MINMIN14911110
VGKVGK - NSHNSH1283418
ANAANA - STLSTL11121174
VANVAN - CARCAR8114714

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan50 let
23.01.Holmstrom, Tomas46 let
23.01.Bouchard, Joel45 let
23.01.Hannan, Scott40 let
23.01.Daigneault, Maxime35 let
23.01.Tardif, Jamie34 let
23.01.St-Denis, Frederic33 let
23.01.TORKomarov, Leo32 let
23.01.MacMillan, Mark27 let
23.01.Lessio, Lucas26 let
23.01.NYRNieves, Boo25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]