Winnipeg Jets - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 06. 04. 2018 v 02:00 SEČ
WPG CGY

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers7:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche6:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
11. 02. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2018 22:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 01. 2018 21:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets1:2sPreviewReviewVideo
08. 10. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:3PreviewReviewVideo
12. 03. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2017 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets6:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2015 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2015 21:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets593515979196:1574-92-227-3223-5-212-10-76-43W
CGY Calgary Flames603021969169:1759-92-531-2913-14-417-7-55-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets30235248116:712-21-011-197-33W
CGY Calgary Flames31131443084:984-41-115-163-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2917753985:775-51-416-137-31W
WPG Winnipeg Jets29121073180:862-71-216-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16547Winnipeg Jets WPG-CGY Calgary Flames00000

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-MINMIN3:5(1:1, 2:3, 0:1)Review
BUFBUF-WSHWSH2:3(0:0, 0:2, 2:1)Review
CGYCGY-BOSBOS1:2p(0:1, 1:0, 0:0, 0:1)Review
NSHNSH-OTTOTT5:2(2:1, 2:1, 1:0)Review
CHICHI-LAKLAK1:3(0:2, 0:1, 1:0)Review
VGKVGK-ANAANA0:2(0:1, 0:0, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2720518
NJDNJD - CBJCBJ18101913
PHIPHI - MTLMTL2423616
WSHWSH - TBLTBL5185616
DETDET - NSHNSH7912166
STLSTL - SJSSJS1595166
WPGWPG - LAKLAK2062139
EDMEDM - BOSBOS3620149
VANVAN - COLCOL1586814

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]