New York Rangers - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 22. 10. 2018 v 01:00 SEČ
NYR CGY

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2018 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo
17. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
13. 10. 2018 19:00New York RangersNYR-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo
12. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo
18. 10. 2018 03:30Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2018 04:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
12. 10. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 03. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 20:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2016 04:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2015 04:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers5:4pPreviewReviewVideo
26. 10. 2015 00:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
25. 02. 2015 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames1:0PreviewReviewVideo
17. 12. 2014 03:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2014 02:00Calgary FlamesCGY-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
16. 12. 2013 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames7430826:231-00-02-52-1-02-2-04-31L
NYR New York Rangers7241518:242-11-05-22-2-00-2-12-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames3210415:110-00-00-32-11L
NYR New York Rangers422049:92-01-04-02-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames4220411:121-00-02-22-21W
NYR New York Rangers302119:150-10-01-20-33L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16770New York Rangers NYR-CGY Calgary Flames1926122030

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
abonentburneydilitfargofunescharlie75kerry
matys1979m.beranekmilan49mirkrumoogpackova.ivetpaul68
petterson76silvia7vohajswillyzarroc

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
argodcbruinsaveomarbenourckkvvlkdave81dindafihe
francoagolohojanhromehunterxica62ignac75
inanajarynjurcajuventus1korikrko69lkwfahrer
majoavsmilan52navarowskipetetatulda

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (+1.5)
charlmachymaly.petkomarimilan66mirokollarmtl
myke91ondisondonpasta82sloncz

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
burneydave81fargofihefuneshromehunterx
jarynkerrykrko69majoavsmarimilan49milan66
moogondisondonpazyvonwbktatuldawilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsbenourdilitdindafrancoahojan
charlcharlie75ica62jurcajuventus1korilkwfahrer
machymaly.petkomatys1979m.beranekmilan52mirkrumirokollar
mtlmyke91navarowskipackova.ivetpasta82paul68petterson76
silvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

FLAFLA-TORTOR3:1(2:1, 0:0, 1:0)Review
CBJCBJ-MTLMTL1:4(0:1, 0:1, 1:2)Review
WSHWSH-NYINYI0:2(0:0, 0:0, 0:2)Review
CARCAR-OTTOTT1:4(0:1, 1:3, 0:0)Review
CGYCGY-DETDET6:4(0:1, 2:1, 4:2)Review
ARIARI-PITPIT2:3p(1:0, 0:2, 1:0, 0:1)Review
VANVAN-BUFBUF4:3(2:1, 1:2, 1:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 19. 01. 2019 19:00
NJDNJD-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 01. 2019 01:00
TBLTBL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 20. 01. 2019 04:00
EDMEDM-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - ANAANA241743110
COLCOL - LAKLAK41501624
STLSTL - OTTOTT2320715
DALDAL - WPGWPG3418813
BOSBOS - NYRNYR2320319
MTLMTL - PHIPHI1923912
TBLTBL - SJSSJS13110319
NSHNSH - FLAFLA21221111
MINMIN - CBJCBJ10104129
VGKVGK - PITPIT1581714
EDMEDM - CGYCGY4912220
CHICHI - WSHWSH3311410
NYINYI - ANAANA143086
VANVAN - DETDET1142410

Narozeniny hráčů

19.01.Laperriere, Ian45 let
19.01.Komisarek, Mike37 let
19.01.DETVanek, Thomas35 let
19.01.NYIBoychuk, Johnny35 let
19.01.NYRAlbert, John30 let
19.01.Cuma, Tyler29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]