Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 23. 10. 2018 v 01:00 SEČ
PHI COL

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 10. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
13. 10. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-VGKVegas Golden Knights0:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 10. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2018 19:00Carolina HurricanesCAR-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo
19. 10. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche3:5PreviewReviewVideo
17. 10. 2018 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
14. 10. 2018 04:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 10. 2018 03:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers5:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2018 04:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
05. 11. 2017 00:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche4:5sPreviewReviewVideo
01. 03. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche4:0PreviewReviewVideo
15. 12. 2016 04:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers3:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2016 02:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
11. 11. 2015 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche0:4PreviewReviewVideo
01. 01. 2015 03:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers4:3pPreviewReviewVideo
09. 11. 2014 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2014 01:00Philadelphia FlyersPHI-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche85121229:190-20-14-42-0-13-1-15-32W
PHI Philadelphia Flyers8440830:331-01-01-72-2-02-2-04-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche3201511:60-10-02-12-11L
PHI Philadelphia Flyers4220413:161-01-01-32-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche5311718:130-10-12-33-22W
PHI Philadelphia Flyers4220417:170-00-00-42-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16772Philadelphia Flyers PHI-COL Colorado Avalanche4212131345

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
abonentaveomarbarsa14benourburneyckkvvlkdave81
fihegassthunterxcharlcharlie75ica62ignac75
inanajarynjuventus1kamzickykerrykorikrab88
kuba7lacroixlkwfahrermarimatys1979milan52milan66
mila27mirkrumirokollarmoogondonpasta82pete
petterson76popelkaputenkasilvia7tatuldawillyzarroc

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bcmm34dindafunesgolohojanhromem.beranek
myke91navarowskipackova.ivetpaul68sloncz

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
argodcbruinsdilitfargofrancoahabidekkrko69machy
majoavsmaly.petkomtlondispetrssonvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
burneyfrancoafuneshunterxkerrykrko69majoavs
marimila27myke91petrssontatuldawilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsbarsa14bcmm34benourckkvvlkdave81
dilitdindafargofihegassthojanhrome
charlcharlie75ica62jarynjuventus1kamzickykori
krab88kuba7lkwfahrermachymaly.petkomatys1979m.beranek
milan52milan66mirkrumirokollarmoogmtlnavarowski
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68pazyvonwbkpetterson76
putenkasilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
BUFBUF-TBLTBL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-ARIARI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-WSHWSH02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MTLMTL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-NSHNSH04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 11. 2018 01:00
PHIPHI-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 11. 2018 04:30
LAKLAK-TORTOR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - PITPIT1217301437
NYINYI - VANVAN3317111436
PHIPHI - FLAFLA461321732
BUFBUF - TBLTBL910412127
DETDET - ARIARI2025153217
MINMIN - WSHWSH2414232029
EDMEDM - MTLMTL2124141336
LAKLAK - TORTOR1113373019
SJSSJS - NSHNSH2223152921

Narozeniny hráčů

13.11.Kolnik, Juraj38 let
13.11.Pihlman, Tuomas36 let
13.11.VGKGarrison, Jason34 let
13.11.Heikkinen, Ilkka34 let
13.11.SJSDillon, Brenden28 let
13.11.Walker, Sean24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

07.11.NYRZuccarello- tříslo
07.11.MINHendricks- nespecifikováno
06.11.ARIRaanta- dolní část těla
02.11.DALMethot- dolní část těla
02.11.NYIMartin- horní část těla
02.11.PHINeuvirth- nespecifikováno
31.10.LAKLaDue- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]
08.11.2018 20:29 - ondon - A za mě to faul nebyl,aspoň né v trestu,který dostal,taky bych souhlasil s Willy... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 12:16 - willy - Za mě faul byl, nedovolené bránění a trest jasnej, ale podle mě to bude bez dal... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 09:22 - mik848 - Zpevnění vypadá jinak... Tady udělal jasně pohyb k T. K. [Hlavní diskuze]