Buffalo Sabres - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 10. 11. 2018 v 19:00 SEČ
BUF VAN

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 11. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
09. 11. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres5:6pPreviewReviewVideo
05. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators9:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 11. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
09. 11. 2018 01:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks5:8PreviewReviewVideo
07. 11. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-VANVancouver Canucks3:2sPreviewReviewVideo
03. 11. 2018 03:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche7:6pPreviewReviewVideo
01. 11. 2018 03:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 01. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres0:4PreviewReviewVideo
21. 10. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
13. 02. 2017 01:30Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
21. 10. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2015 19:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
27. 02. 2015 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks6:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2014 01:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2013 01:00Buffalo SabresBUF-VANVancouver Canucks0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks1710612157:584-11-19-85-2-05-4-16-41W
BUF Buffalo Sabres168621849:491-20-06-104-2-14-4-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks75201025:232-00-02-55-23W
BUF Buffalo Sabres7421922:200-10-03-44-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks105411132:352-11-17-35-51W
BUF Buffalo Sabres9441927:291-10-03-64-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16896Buffalo Sabres BUF-VAN Vancouver Canucks2718211645

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
abonentargodcbruinsbaryburneyfihegasstgolo
ignac75inanaindian3joe33juventus1kamzickykerry
korilkwfahrermachymatys1979milan52mila27mtl
pasta82paul68petterson76silvia7tatuldavesce1995

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomardave81dindafrancoafunesheckerthojan
charljarynlacroixmajoavsmik848moognavarowski
ondispetrssonpopelkaskkrivan

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
bcmm34benourbugyssdanyboydilitfargoica62
jjaarrookrab88lavacamaly.petkomarim.beranekmilan49
ondonpackova.ivetrichkobsirinslosikwillywita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dave81fargofuneshojankamzickykerrylavaca
majoavsmarim.beranekmik848milan49moogmtl
petterson76tatulda

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentargodcbruinsaveomarbarybcmm34benourbugyss
burneydilitdindafihefrancoagasstheckert
charlica62inanaindian3jarynjjaarroojuventus1
korikrab88lacroixlkwfahrermachymaly.petkomatys1979
milan52mila27ondisondonpackova.ivetpasta82paul68
petepetrssonrichkobsilvia7sirinskkrivanslosik
vesce1995willywita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-BUFBUF00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-BOSBOS00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-DETDET03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 26. 03. 2019 00:30
TBLTBL-BOSBOS00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 26. 03. 2019 03:30
SJSSJS-DETDET03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA3712332
NJDNJD - BUFBUF20173277
NYRNYR - PITPIT0733826
TBLTBL - BOSBOS181481320
STLSTL - VGKVGK231251617
MINMIN - NSHNSH101712295
WPGWPG - DALDAL3460826
CGYCGY - LAKLAK3910827
SJSSJS - DETDET3721629

Narozeniny hráčů

25.03.Barilko, Bill92 let
25.03.Nickulas, Eric44 let
25.03.Wiseman, Chad38 let
25.03.Negrin, John30 let
25.03.Klementyev, Anton29 let
25.03.CHIBouma, Lance29 let
25.03.NJDMacWilliam, Andrew29 let
25.03.VANRendulic, Borna27 let
25.03.Carruth, Mac27 let
25.03.VANGaunce, Brendan25 let
25.03.LAKMacDermid, Kurtis25 let
25.03.Olsen, Ryan25 let
25.03.Gleason, Ben21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.03.NJDButcher- nemoc
22.03.BUFHunwick- horní část těla
22.03.NYRKreider- dolní část těla
22.03.CGYBennett- horní část těla
22.03.LAKLeipsic- dolní část těla
22.03.WPGBrossoit- dolní část těla
22.03.VGKPacioretty- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]