Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 11. 11. 2018 v 01:00 SEČ
MTL VGK

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights5:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres5:6pPreviewReviewVideo
07. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
06. 11. 2018 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
04. 11. 2018 00:00Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights5:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-VGKVegas Golden Knights3:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VGKVegas Golden Knights3:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2018 02:00Vegas Golden KnightsVGK-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 01:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Vegas Golden KnightsVGK-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens168531953:512-32-07-95-3-13-2-24-62L
VGK Vegas Golden Knights167811539:452-11-19-74-2-13-6-05-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens95311130:311-11-05-45-42L
VGK Vegas Golden Knights7421920:161-10-15-24-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens7322823:201-21-02-53-41L
VGK Vegas Golden Knights9360619:291-01-04-53-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16900Montreal Canadiens MTL-VGK Vegas Golden Knights381552825

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
argodcbruinsaveomarbarybenourburneydanyboyfargo
francoagoloheckerthojancharlica62ignac75
indian3juventus1kamzickykerrykorikrab88lacroix
lkwfahrermachymatys1979mik848milan49milan52mtl
myke91ondisondonpackova.ivetpasta82richkobsilvia7
slosiktatuldawita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitdindafuneshromeinanajarynkrko69
lavacamajoavsmaly.petkom.beranekpaul68petrssonpetterson76
skkrivan

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
gasstmarimirokollarmoogvesce1995

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
argodcbruinsbenourdilitdindafargofunesheckert
hojanhromecharlica62indian3jarynjuventus1
kamzickykrab88krko69lavacalkwfahrermachymajoavs
mirokollarpaul68petterson76richkobskkrivantatuldawita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
aveomarbarydanyboyfrancoagasstinanakerry
korimaly.petkomarimatys1979m.beranekmik848milan49
milan52moogmtlondisondonpackova.ivetpasta82
petrssonsilvia7slosikvesce1995

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-ARIARI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-MINMIN03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2019 01:30
TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2019 04:30
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH26139340
MTLMTL - ARIARI39712615
COLCOL - MINMIN281441327
VGKVGK - NSHNSH271551426
ANAANA - STLSTL27182319
VANVAN - CARCAR201791427

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan50 let
23.01.Holmstrom, Tomas46 let
23.01.Bouchard, Joel45 let
23.01.Hannan, Scott40 let
23.01.Daigneault, Maxime35 let
23.01.Tardif, Jamie34 let
23.01.St-Denis, Frederic33 let
23.01.TORKomarov, Leo32 let
23.01.MacMillan, Mark27 let
23.01.Lessio, Lucas26 let
23.01.NYRNieves, Boo25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]