Calgary Flames - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 16. 11. 2018 v 03:00 SEČ
CGY MTL

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2018 03:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 04:00Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames0:1PreviewReviewVideo
08. 11. 2018 04:30Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
04. 11. 2018 02:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2018 03:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 03:00Edmonton OilersEDM-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights5:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres5:6pPreviewReviewVideo
07. 11. 2018 01:00New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 10. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
23. 12. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
08. 12. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
10. 03. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens5:0PreviewReviewVideo
25. 01. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames5:1PreviewReviewVideo
21. 03. 2016 00:00Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames1:4PreviewReviewVideo
31. 10. 2015 02:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens2:6PreviewReviewVideo
03. 11. 2014 01:00Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames2:6PreviewReviewVideo
29. 10. 2014 02:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens1:2sPreviewReviewVideo
05. 02. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames1810712156:562-10-19-94-2-16-5-05-51L
MTL Montreal Canadiens189632160:612-32-07-116-3-13-3-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens106311335:351-11-05-56-41W
CGY Calgary Flames7421930:320-10-10-74-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames116501226:242-00-09-26-41L
MTL Montreal Canadiens8332825:261-21-02-63-52L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16937Calgary Flames CGY-MTL Montreal Canadiens2914151831

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
aveomarburneyckkvvlkdilitdindafihehojan
hromehunterxica62inanajarynjuventus1kori
lacroixlkwfahrermachymaly.petkomarimatys1979m.beranek
mik848milan66mirokollarmoogondispackova.ivetpaul68
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81fargofunesgoloindian3krko69majoavs
milan49navarowskiondonpetrssonpetterson76richkobskkrivan

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
abonentargodcbruinsfrancoaheckertcharlignac75kamzicky
kerrykrab88mtlpasta82slosiktatuldawilly
wita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
fargofrancoafunesheckerthojanhromehunterx
ica62indian3jarynmajoavsmik848milan49moog
pasta82petterson76richkobwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsburneydave81dilitdindafihe
charljuventus1kamzickykerrykorikrab88krko69
lkwfahrermachymaly.petkomarimatys1979m.beranekmirokollar
mtlondisondonpackova.ivetpaul68petrssonsilvia7
skkrivanslosiktatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYINYI00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-FLAFLA00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 27. 03. 2019 00:00
WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 27. 03. 2019 03:00
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WSHWSH - CARCAR24751218
CBJCBJ - NYINYI21105219
MTLMTL - FLAFLA33301020
OTTOTT - BUFBUF71315219
EDMEDM - LAKLAK27541416
VANVAN - ANAANA19143219
ARIARI - CHICHI121311525

Narozeniny hráčů

26.03.Richardson, Luke50 let
26.03.Peca, Michael45 let
26.03.Janik, Doug39 let
26.03.Barch, Krystofer39 let
26.03.DETHoward, Jimmy35 let
26.03.Moore, Greg35 let
26.03.Lee, Brian32 let
26.03.Mayorov, Maksim30 let
26.03.Simpson, Kent27 let
26.03.CHIMurphy, Connor26 let
26.03.PITCorrado, Frank26 let
26.03.CBJHannikainen, Markus26 let
26.03.NYRSkjei, Brady25 let
26.03.CARSvechnikov, Andrei19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

26.03.BUFBogosian- dolní část těla
26.03.BOSMoore- horní část těla
24.03.COLRantanen- nespecifikováno
24.03.ANAGetzlaf- horní část těla
24.03.ANARitchie- horní část těla
24.03.BOSKuraly- zlomenina ruky
22.03.NYRKreider- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]