New Jersey Devils - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 12. 01. 2019 v 19:00 SEČ
NJD PHI

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2019 19:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils5:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2019 22:00Vegas Golden KnightsVGK-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2019 19:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars2:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2019 01:30Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers5:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues0:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2019 19:00Philadelphia FlyersPHI-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils4:5sPreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
05. 04. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers1:0pPreviewReviewVideo
02. 04. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils3:0PreviewReviewVideo
17. 03. 2017 00:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers6:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils431620739125:1462-71-214-2911-5-45-15-35-53L
PHI Philadelphia Flyers441622638121:1573-62-018-268-10-38-12-32-81W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2011542664:551-40-07-134-61L
PHI Philadelphia Flyers2181031955:682-31-011-104-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers2381231966:891-31-07-161-95L
NJD New Jersey Devils2351531361:911-31-27-163-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17341New Jersey Devils NJD-PHI Philadelphia Flyers2126112527

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
barsa14benourburneydilitfihegasstjoe33
kinghanskorilukopoulosmaly.petkomarimilan52ondis
packova.ivetpaul68silvia7skkrivansuwerb2019tatuldawilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentckkvvlkdave81dindafrancoafunesgolo
hojanhromecharlignac75inanajarynjuventus1
lukas.tombmachym.beranekmik848milan49mirkruondon
ondr0idpetrssonpopelkaputenkarichi

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
aveomarica62kamzickykerrykrab88lkwfahrermatys1979
moogmtlpasta82petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14ckkvvlkdave81dilitdindafrancoafunes
gassthromeica62joe33machymaly.petkomari
matys1979mik848milan49ondisondonondr0idpackova.ivet
putenkarichisilvia7willy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentaveomarbenourburneyfihehojancharl
inanajuventus1kamzickykerrykinghanskorikrab88
lukas.tomblukopoulosm.beranekmilan52moogmtlpasta82
paul68petrssonpetterson76skkrivansuwerb2019tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-ARIARI2:1s(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)Review
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
COLCOL-CHICHI4:2(0:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-OTTOTT3:4p(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)Review
WPGWPG-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BOSBOS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-MINMIN00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-DETDET03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-ANAANA03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 03. 2019 18:00
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
novasport1 24. 03. 2019 03:00
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - NSHNSH241241023
TORTOR - NYRNYR3930531
MTLMTL - BUFBUF36501420
FLAFLA - BOSBOS09321321
CARCAR - MINMIN25142294
STLSTL - TBLTBL21028827
DALDAL - PITPIT615201321
VANVAN - CGYCGY36321123
VGKVGK - DETDET40111122
LAKLAK - ANAANA13207268
WSHWSH - PHIPHI2321615
NYINYI - ARIARI2231712

Narozeniny hráčů

23.03.Baumgartner, Nolan43 let
23.03.Brendl, Pavel38 let
23.03.Bordeleau, Patrick33 let
23.03.Cliche, Marc-Andre32 let
23.03.PHINeuvirth, Michal31 let
23.03.COLBarberio, Mark29 let
23.03.Lindblad, Matt29 let
23.03.VGKHaula, Erik28 let
23.03.WSHJaskin, Dmitrij26 let
23.03.WPGBrossoit, Laurent26 let
23.03.VGKHyka, Tomas26 let
23.03.STLSundqvist, Oskar25 let
23.03.MINJohansson, Filip19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.03.NYRStaal- dolní část těla
22.03.NYRKreider- dolní část těla
22.03.NJDButcher- nemoc
22.03.OTTTierney- nemoc
22.03.WPGBrossoit- dolní část těla
22.03.LAKLeipsic- dolní část těla
22.03.PHIRaffl- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]