Vancouver Canucks - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 14. 01. 2019 v 01:00 SEČ
VAN FLA

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2019 01:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
06. 01. 2019 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks5:0PreviewReviewVideo
04. 01. 2019 01:30Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks2:0PreviewReviewVideo
03. 01. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2019 01:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-FLAFlorida Panthers4:3sPreviewReviewVideo
09. 01. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2019 01:00Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2018 01:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
21. 01. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 01:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
12. 01. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
20. 12. 2015 22:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks5:4sPreviewReviewVideo
20. 01. 2015 01:30Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2014 20:00Florida PanthersFLA-VANVancouver Canucks3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks462021545131:1476-51-221-259-9-211-12-34-63L
FLA Florida Panthers431718842137:1556-82-412-318-6-59-12-34-65L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers198652164:613-50-16-134-61L
VAN Vancouver Canucks209922061:602-20-07-134-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks26111232570:874-31-214-126-42L
FLA Florida Panthers2491232173:943-32-36-184-64L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17356Vancouver Canucks VAN-FLA Florida Panthers252341630

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
abonentburneydave81dilitforward01francoahojan
charlica62joe33kerrylkwfahrermachymaly.petko
marimatys1979m.beranekmilan52moogmtlondon
ondr0idpackova.ivetrichkobwilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbenourdindafihefunesgolohrome
ignac75jarynjuventus1kinghanskrab88lukas.tombmik848
milan49mirkrupasta82paul68petepopelkaputenka
richisilvia7

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
gasstinanapetrssonpetterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dave81dilithromejuventus1krab88maly.petkomari
m.beranekmik848milan52mtlondr0idpackova.ivetpasta82
petterson76richkob

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourburneydindafiheforward01francoa
funesgassthojancharlica62jarynkerry
kinghanslkwfahrerlukas.tombmachymatys1979milan49mirkru
moogondonpaul68petepetrssonputenkarichi
silvia7willy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-ARIARI2:1s(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)Review
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
COLCOL-CHICHI4:2(0:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-OTTOTT3:4p(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)Review
WPGWPG-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BOSBOS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-MINMIN00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-DETDET03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-ANAANA03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 03. 2019 18:00
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
novasport1 24. 03. 2019 03:00
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - NSHNSH241241023
TORTOR - NYRNYR3930531
MTLMTL - BUFBUF36501420
FLAFLA - BOSBOS09321321
CARCAR - MINMIN25142294
STLSTL - TBLTBL21028827
DALDAL - PITPIT615201321
VANVAN - CGYCGY36321123
VGKVGK - DETDET40111122
LAKLAK - ANAANA13207268
WSHWSH - PHIPHI2321615
NYINYI - ARIARI2231712

Narozeniny hráčů

23.03.Baumgartner, Nolan43 let
23.03.Brendl, Pavel38 let
23.03.Bordeleau, Patrick33 let
23.03.Cliche, Marc-Andre32 let
23.03.PHINeuvirth, Michal31 let
23.03.COLBarberio, Mark29 let
23.03.Lindblad, Matt29 let
23.03.VGKHaula, Erik28 let
23.03.WSHJaskin, Dmitrij26 let
23.03.WPGBrossoit, Laurent26 let
23.03.VGKHyka, Tomas26 let
23.03.STLSundqvist, Oskar25 let
23.03.MINJohansson, Filip19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.03.NYRStaal- dolní část těla
22.03.NYRKreider- dolní část těla
22.03.NJDButcher- nemoc
22.03.OTTTierney- nemoc
22.03.WPGBrossoit- dolní část těla
22.03.LAKLeipsic- dolní část těla
22.03.PHIRaffl- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]