Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 16. 01. 2019 v 01:00 SEČ
CBJ NJD

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2019 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers7:5PreviewReviewVideo
13. 01. 2019 01:00Washington CapitalsWSH-CBJColumbus Blue Jackets1:2pPreviewReviewVideo
11. 01. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
09. 01. 2019 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets4:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-CHIChicago Blackhawks8:5PreviewReviewVideo
12. 01. 2019 19:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 12. 2018 18:30New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets1:2PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils6:1PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets3:5PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
19. 03. 2017 18:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets1:4PreviewReviewVideo
08. 03. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
05. 03. 2017 23:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets452715357148:1397-30-121-2413-8-214-7-17-33W
NJD New Jersey Devils451820743136:1532-71-215-3013-5-45-15-36-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2213543075:621-40-08-146-42W
CBJ Columbus Blue Jackets2313822880:732-20-110-136-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2214712968:665-10-011-117-31W
NJD New Jersey Devils2351531361:911-31-27-163-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17367Columbus Blue Jackets CBJ-NJD New Jersey Devils51731932

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (+1.5)
abonentaveomarbarsa14benourburneyckkvvlkdakan
dave81desspidilitdindafiheforward01francoa
funesgolohojanhromecharlignac75inana
jarynjuventus1kerrykinghanskorilkwfahrerlukas.tomb
lukopoulosmachymaly.petkomarimik848milan49milan52
mirkrumoogmtlondisondonondr0idpackova.ivet
paul68petepetrssonputenkarichirichkobsilvia7
skkrivantatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ica62jeff73joe33krab88matys1979m.beranekpopelka

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
gasstmilan66pasta82

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dave81dilitfrancoacharlica62jarynlukas.tomb
lukopoulosmachymaly.petkomatys1979m.beranekmilan52mtl
packova.ivetrichisilvia7tatuldawilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14benourburneydakandindafihe
forward01funesgassthojanhromejoe33juventus1
kerrykinghanskrab88lkwfahrermarimik848milan49
moogondisondonondr0idpasta82paul68pete
petrssonputenkarichkobskkrivan

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-ARIARI2:1s(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)Review
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
COLCOL-CHICHI4:2(0:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-OTTOTT3:4p(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)Review
WPGWPG-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BOSBOS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-MINMIN00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-DETDET03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-ANAANA03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 03. 2019 18:00
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
novasport1 24. 03. 2019 03:00
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - NSHNSH241241023
TORTOR - NYRNYR3930531
MTLMTL - BUFBUF36501420
FLAFLA - BOSBOS09321321
CARCAR - MINMIN25142294
STLSTL - TBLTBL21028827
DALDAL - PITPIT615201321
VANVAN - CGYCGY36321123
VGKVGK - DETDET40111122
LAKLAK - ANAANA13207268
WSHWSH - PHIPHI2321615
NYINYI - ARIARI2231712

Narozeniny hráčů

23.03.Baumgartner, Nolan43 let
23.03.Brendl, Pavel38 let
23.03.Bordeleau, Patrick33 let
23.03.Cliche, Marc-Andre32 let
23.03.PHINeuvirth, Michal31 let
23.03.COLBarberio, Mark29 let
23.03.Lindblad, Matt29 let
23.03.VGKHaula, Erik28 let
23.03.WSHJaskin, Dmitrij26 let
23.03.WPGBrossoit, Laurent26 let
23.03.VGKHyka, Tomas26 let
23.03.STLSundqvist, Oskar25 let
23.03.MINJohansson, Filip19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.03.NYRStaal- dolní část těla
22.03.NYRKreider- dolní část těla
22.03.NJDButcher- nemoc
22.03.OTTTierney- nemoc
22.03.WPGBrossoit- dolní část těla
22.03.LAKLeipsic- dolní část těla
22.03.PHIRaffl- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]