Nashville Predators - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 18. 01. 2019 v 02:00 SEČ
NSH WPG

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
16. 01. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals7:2PreviewReviewVideo
13. 01. 2019 18:30Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators6:3PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
10. 01. 2019 02:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
16. 01. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights4:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2019 00:00Winnipeg JetsWPG-ANAAnaheim Ducks4:3pPreviewReviewVideo
12. 01. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2019 02:00Minnesota WildMIN-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 10. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets3:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
08. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2018 03:30Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets2:6PreviewReviewVideo
04. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators7:4PreviewReviewVideo
30. 04. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets5:4pPreviewReviewVideo
28. 04. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators5:4sPreviewReviewVideo
14. 03. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets463014262160:1297-21-117-2918-6-212-8-06-43W
NSH Nashville Predators482816460152:1245-41-123-2516-7-012-9-46-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2618623899:704-20-19-178-25W
NSH Nashville Predators2316703273:482-01-013-107-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2512942879:763-40-110-154-62L
WPG Winnipeg Jets2012802461:593-01-08-127-32L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17384Nashville Predators NSH-WPG Winnipeg Jets291841432

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
abonentbarsa14benourbumbas3burneydave81dinda
fiheforward01golohojanignac75juventus1kerry
kinghanskorilukas.tomblukopoulosmachymatys1979m.beranek
mik848milan49milan52ondisondonondr0idrichkob
silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardilitfrancoafuneshromehunterxica62
inanakrab88maly.petkomilan66moogmtlpackova.ivet
pasta82paul68popelkawilly

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
charljarynpetrssonpetterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14bumbas3funeshojanhunterxica62jaryn
kinghanskorimachymatys1979m.beranekmik848pasta82

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourburneydave81dilitdindafihe
forward01francoahromecharljuventus1kerrykrab88
lukas.tomblukopoulosmaly.petkomilan49milan52moogmtl
ondisondonondr0idpackova.ivetpaul68petepetrsson
petterson76richkobsilvia7willy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-ARIARI2:1s(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)Review
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
COLCOL-CHICHI4:2(0:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-OTTOTT3:4p(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)Review
WPGWPG-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BOSBOS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-MINMIN00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-DETDET03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-ANAANA03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 03. 2019 18:00
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
novasport1 24. 03. 2019 03:00
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - NSHNSH241241023
TORTOR - NYRNYR3930531
MTLMTL - BUFBUF36501420
FLAFLA - BOSBOS09321321
CARCAR - MINMIN25142294
STLSTL - TBLTBL21028827
DALDAL - PITPIT615201321
VANVAN - CGYCGY36321123
VGKVGK - DETDET40111122
LAKLAK - ANAANA13207268
WSHWSH - PHIPHI2321615
NYINYI - ARIARI2231712

Narozeniny hráčů

23.03.Baumgartner, Nolan43 let
23.03.Brendl, Pavel38 let
23.03.Bordeleau, Patrick33 let
23.03.Cliche, Marc-Andre32 let
23.03.PHINeuvirth, Michal31 let
23.03.COLBarberio, Mark29 let
23.03.Lindblad, Matt29 let
23.03.VGKHaula, Erik28 let
23.03.WSHJaskin, Dmitrij26 let
23.03.WPGBrossoit, Laurent26 let
23.03.VGKHyka, Tomas26 let
23.03.STLSundqvist, Oskar25 let
23.03.MINJohansson, Filip19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.03.NYRStaal- dolní část těla
22.03.NYRKreider- dolní část těla
22.03.NJDButcher- nemoc
22.03.OTTTierney- nemoc
22.03.WPGBrossoit- dolní část těla
22.03.LAKLeipsic- dolní část těla
22.03.PHIRaffl- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]