Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 03. 03. 2019 v 01:00 SEČ
MTL PIT

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes6:4PreviewReviewVideo
12. 12. 2018 02:00Minnesota WildMIN-MTLMontreal Canadiens7:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2018 00:00Chicago BlackhawksCHI-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
07. 12. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 01:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
13. 12. 2018 02:00Chicago BlackhawksCHI-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2018 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins1:2sPreviewReviewVideo
09. 12. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
07. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:3sPreviewReviewVideo
07. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 00:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
19. 01. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
01. 01. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
19. 10. 2016 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:0PreviewReviewVideo
10. 01. 2016 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2015 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens321611537103:1052-52-014-189-6-27-5-35-51W
PIT Pittsburgh Penguins311411634106:1013-61-210-218-6-26-5-46-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens179622059:561-21-08-94-62W
PIT Pittsburgh Penguins168621857:561-20-03-136-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens157531744:491-31-06-95-51L
PIT Pittsburgh Penguins156541649:452-41-27-82-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17657Montreal Canadiens MTL-PIT Pittsburgh Penguins00000

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MINMIN-CGYCGY1:2(0:1, 1:0, 0:1)Review
MTLMTL-OTTOTT1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
FLAFLA-TORTOR1:0(1:0, 0:0, -:-)21:57
NYINYI-DETDET1:2(1:2, 0:0, -:-)24:58
PITPIT-LAKLAK2:1(2:0, 0:1, -:-)24:00
WSHWSH-BUFBUF2:2(2:1, 0:1, -:-)26:00
CBJCBJ-ANAANA1:1(1:1, 0:0, -:-)23:00
NSHNSH-NJDNJD0:0(0:0, -:-, -:-)01:59
COLCOL-DALDAL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-PHIPHI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
COLCOL - DALDAL4064839
VANVAN - PHIPHI2612141235
NYRNYR - VGKVGK1014121220
CARCAR - ARIARI28342011
STLSTL - CGYCGY139131615
BOSBOS - BUFBUF2924526
CHICHI - SJSSJS00101
WPGWPG - TBLTBL00101
VANVAN - EDMEDM10001

Narozeniny hráčů

16.12.Belanger, Eric41 let
16.12.Weber, Mike31 let
16.12.OTTBoedker, Mikkel29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

10.12.LAKLewis- chodidlo
10.12.Lorito- nespecifikované zranění
10.12.NYILadd- noha
10.12.NYRMcQuaid- dolní část těla
10.12.NYRMcLeod- levá ruka
10.12.OTTGaborik- záda
10.12.OTTPageau- achillova šlacha
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]
05.12.2018 13:24 - kinghans - Tichomořská divize? To je vtip? Neznám takovou, znám jen Pacific division. Překl... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]
22.11.2018 11:01 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážení fanoušci, rádi bychom se touto cestou zeptali na Váš názor ohledně našeh... [Hlavní diskuze]
08.11.2018 21:33 - willy - Jenže za úder do hlavy nemůžeš dostat 2min. [Hlavní diskuze]