Los Angeles Kings - Nashville Predators (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 05. 11. 2017 v 02:30 SEČ
STAPLES Center
(diváků: 18230)
3 LAK po prodloužení

NSH 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
LAK0030
NSH2101
Po třetinách0:20:33:33:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
LAK159132
NSH108103
Po třetinách15:1024:1837:2839:31

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
LAK141/41550.7%10412
NSH280/21449.3%917

Přehled gólů

1. třetina
09:12NSH0:1videoStř. zápěstímG: Miikka Salomaki (1)A: Yannick Weber (2)A: Calle Jarnkrok (3)
10:06NSH0:2videoStř. zápěstímG: PK Subban (3)A: Scott Hartnell (3)A: Ryan Johansen (7)
2. třetina
04:47NSH0:3videoStř. zápěstímG: Craig Smith (4)A: Filip Forsberg (6)
3. třetina
00:16LAK1:3videoStř. zápěstímG: Alex Iafallo (1)A: Anze Kopitar (9)A: Tyler Toffoli (4)
05:20LAK2:3videoStř. zápěstímG: Christian Folin (1)A: Derek Forbort (5)A: Tanner Pearson (6)
12:16LAK3:3videoStř. golfemPPG: Alec Martinez (2)A: Drew Doughty (7)A: Anze Kopitar (10)
prodloužení
04:40NSH3:4videoStř. zápěstímG: Viktor Arvidsson (5)A: Calle Jarnkrok (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:11NSH2 minKevin FialaPodražení (Kurtis MacDermid)
04:26NSH5 minAustin WatsonBitka (Andy Andreoff)
04:26LAK5 minAndy AndreoffBitka (Austin Watson)
06:21LAK5 minKurtis MacDermidBitka (Cody McLeod)
06:21NSH5 minCody McLeodBitka (Kurtis MacDermid)
06:21NSH2 minCody McLeodVyprovokování bitky (trest odseděl Scott Hartnell)(Kurtis MacDermid)
06:21NSH10 minCody McLeodOsobní trest (Kurtis MacDermid)
18:42LAK2 minKurtis MacDermidHákování (Kevin Fiala)
2. třetina
07:05LAK2 minDrew DoughtyNesportovní chování
12:35NSH2 minAlexei EmelinPád pod nohy (Tanner Pearson)
3. třetina
11:50NSH2 minPK SubbanHákování (Anze Kopitar)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
LAK35Darcy Kuemper (prohra)24 - 281 - 12 - 227 - 3187.10%064:40
LAK32Jonathan Quick
NSH74Juuse Saros (výhra)29 - 310 - 07 - 836 - 3992.31%064:40
NSH35Pekka Rinne

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Anze KopitarCentr022-104010054%27:01
5Christian FolinObránce101-1021000-05:58
19Alex IafalloCentr1010040000-19:14
27Alec MartinezObránce101-2030400-27:55
8Drew DoughtyObránce0110223010-31:40
24Derek ForbortObránce011+2031300-20:17
70Tanner PearsonLevé křídlo011005100167%16:59
73Tyler ToffoliCentr0110030000-19:01
6Jake MuzzinObránce000-2031141-25:59
9Adrian KempeLevé křídlo000+100001247%16:08
14Michael CammalleriCentr000-1020000100%13:27
15Andy AndreoffLevé křídlo0000501000-06:53
21Nick ShoreCentr000-200000038%13:54
22Trevor LewisCentr000-1030120100%14:25
23Dustin BrownPravé křídlo000001200050%22:25
25Brooks LaichCentr000-103300050%07:23
52Michael AmadioCentr0000000000-07:31
56Kurtis MacDermidObránce0000712200-13:50

#NSH Nashville PredatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
19Calle JarnkrokCentr022+101000041%18:00
15Craig SmithPravé křídlo101+1030000-15:38
20Miikka SalomakiPravé křídlo1010024000-15:03
33Viktor ArvidssonLevé křídlo101+107010050%20:16
76PK SubbanObránce101+2210010-25:44
7Yannick WeberObránce011+1000100-11:23
9Filip ForsbergLevé křídlo011+1051000-17:59
17Scott HartnellLevé křídlo0110020100-17:22
92Ryan JohansenCentr011000100057%19:36
10Colton SissonsCentr000+101010059%18:39
14Mattias EkholmObránce000-2020020-24:40
22Kevin FialaLevé křídlo000-1200000-12:18
25Alexei EmelinObránce000+2223210-22:35
51Austin WatsonLevé křídlo0000521011-11:39
52Matt IrwinObránce000+1001010-11:55
55Cody McLeodLevé křídlo00001701000-05:11
59Roman JosiObránce000-1032000-27:09
89Frederick GaudreauCentr000+100011067%12:27

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Anze Kopitar
Anze Kopitar
G: 0, A: 2, P: 2
S: 4, +/-: -1
Alex Iafallo
Alex Iafallo
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: 0
Derek Forbort
Derek Forbort
G: 0, A: 1, P: 1
S: 3, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Graham Skilliter
Graham
Skilliter

Jake Brenk
Jake
Brenk

Rody Vaughan
#73 - Rody
Vaughan

Mark Shewchyk
#92 - Mark
Shewchyk


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15510Los Angeles Kings LAK-NSH Nashville Predators411633318

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentaveomarbarybelo26benourbizonekczabaj
dave81dilitdindaelektraemmettfunesgajdy38
golohinaultcharlignac75inanaindian3janzic68
jarynjoe33jurcajuventus1kerrykrko69kuba7
makermaly.petkomik848milan52mojmir67mtlondon
packova.ivetpetepetterson76pixieputenkavilik

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
berry65detredwingfrancoahojanjeff73kinghanskori
krab88maverick73milan66paul68pegas10petrssonpopelka
silvia7willy

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
lspamatys1979milda18

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barybelo26benourberry65czabajdindaemmett
francoafunesgajdy38hinaulthojanjeff73joe33
jurcakorikrab88kuba7lacroixmakermaly.petko
matys1979mik848milan52mojmir67mtlpaul68petterson76
pixieputenkasilvia7vilikwilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdave81detredwingdilitelektracharlindian3
janzic68jarynjuventus1kerrylspamilda18ondon
packova.ivetpegas10petepetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-WSHWSH0:1(0:1, -:-, -:-)20:00
PHIPHI-BUFBUF1:1(1:1, -:-, -:-)20:00
CBJCBJ-NYINYI3:0(3:0, -:-, -:-)20:00
MTLMTL-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)06:59
STLSTL-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TORTOR02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-CHICHI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-FLAFLA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-NSHNSH03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 15. 12. 2017 03:00
CGYCGY-SJSSJS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - ANAANA491474114
MINMIN - TORTOR2124233619
WPGWPG - CHICHI3621101837
COLCOL - FLAFLA372192827
CGYCGY - SJSSJS1632173816
EDMEDM - NSHNSH2411311935
ARIARI - TBLTBL46611640
VGKVGK - PITPIT2524181342
BUFBUF - CARCAR01010
NJDNJD - DALDAL00101
NYRNYR - LAKLAK10001
DETDET - TORTOR01001
VANVAN - SJSSJS10010
MINMIN - EDMEDM10010
BOSBOS - NYRNYR01001

Narozeniny hráčů

15.12.Wilson, Kyle33 let
15.12.OTTBlunden, Mike31 let
15.12.Gustafsson, Erik29 let
15.12.TBLGourde, Yanni26 let
15.12.CGYCulkin, Ryan24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.12.TBLCallahan- neznámé zranění
14.12.MINDubnyk- dolní část těla
14.12.FLAMalgin- otřes mozku
14.12.VGKSbisa- dolní část těla
14.12.ARIRinaldo- nemoc
13.12.ANAPerry- koleno
13.12.BOSMiller- osobní důvody
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]