Edmonton Oilers - Detroit Red Wings (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 05. 11. 2017 v 22:00 SEČ
Rogers Place
(diváků: 18347)
0 EDM

DET 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
EDM000
DET211
Po třetinách0:20:30:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
EDM91215
DET91016
Po třetinách9:921:1936:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
EDM40/22758.5%1588
DET41/21941.5%14820

Přehled gólů

1. třetina
03:23DET0:1videoTeč, DorážkaG: Frans Nielsen (5)A: Nick Jensen (5)A: Darren Helm (4)
09:10DET0:2videoStř. zápěstímG: Gustav Nyquist (5)A: Henrik Zetterberg (7)A: Justin Abdelkader (5)
2. třetina
11:13DET0:3videoStř. příklepemG: Martin Frk cze (4)A: Anthony Mantha (6)
3. třetina
06:30DET0:4videoStř. zápěstímPPG: Anthony Mantha (7)A: Martin Frk cze (3)A: Mike Green (12)

Přehled vyloučení

1. třetina
06:07DET2 minNick JensenZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
07:02EDM2 minPatrick MaroonNedovolené bránění (Frans Nielsen)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
05:39EDM2 minZack KassianHra se zlomenou holí
09:41DET2 minJustin AbdelkaderHrubost (Kris Russell)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
EDM33Cam Talbot (prohra)28 - 311 - 12 - 331 - 3588.57%060:00
EDM1Laurent Brossoit
DET34Petr Mrazek cze (výhra)33 - 330 - 03 - 336 - 36100%060:00
DET35Jimmy Howard

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
4Kris RussellObránce000-2000110-16:27
6Adam LarssonObránce000-1033110-21:36
18Ryan StromeCentr000-203101057%15:00
19Patrick MaroonLevé křídlo000-1203010-16:42
25Darnell NurseObránce000-1031010-21:35
26Iiro PakarinenPravé křídlo0000034000-13:03
27Milan LucicLevé křídlo0000003101-15:17
29Leon DraisaitlCentr000-101002140%17:08
36Jussi JokinenLevé křídlo000-1010000100%11:33
44Zack KassianPravé křídlo000-1252021-15:14
55Mark LetestuCentr000001200071%16:19
56Kailer YamamotoPravé křídlo0000020011-13:30
62Eric GrybaObránce000-2032000-15:36
77Oscar KlefbomObránce0000042111-22:25
83Matt BenningObránce0000021211-19:15
91Drake CaggiulaLevé křídlo000-2012101-14:31
93Ryan Nugent-HopkinsCentr000002111073%16:03
97Connor McDavidCentr000-102001120%15:55

#DET Detroit Red WingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
39Anthony ManthaPravé křídlo112+1030101-18:08
42Martin Frk czePravé křídlo112+1031010-11:11
14Gustav NyquistPravé křídlo101+1020200-04:46
51Frans NielsenCentr101+102001038%14:33
3Nick JensenObránce011+1202320-17:49
8Justin AbdelkaderLevé křídlo011+1211000-16:09
25Mike GreenObránce011+1002123-21:50
40Henrik ZetterbergCentr011+101030025%17:30
43Darren HelmLevé křídlo011+101221167%15:33
21Tomas Tatar svkLevé křídlo000+1020010-17:52
23Scott WilsonCentr000+1031001-12:11
41Luke GlendeningPravé křídlo000002500167%17:10
52Jonathan EricssonObránce0000012200-19:41
55Niklas KronwallObránce000+1012200-20:46
61Xavier OuelletObránce000+1000120-17:32
71Dylan LarkinCentr0000010001156%17:31
72Andreas AthanasiouLevé křídlo000+102030011%15:04
83Trevor DaleyObránce000+1011010-20:44

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Petr Mrazek
Petr Mrazek cze
Zákroky: 36
Saves: 100%
Martin Frk
Martin Frk cze
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1
Anthony Mantha
Anthony Mantha
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
Garrett
Rank

Tom Chmielewski
Tom
Chmielewski

Brian Mach
#78 - Brian
Mach

Ryan Galloway
#82 - Ryan
Galloway


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15512Edmonton Oilers EDM-DET Detroit Red Wings521152037

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentbarybelo26benourberry65bizonekcooljay
czabajdave81detredwingdilitdindadiwebrainemmett
francoafunesgajdy38golohinaultcharlindian3
janzic68jarynjindrich73joe33jurcakerrykinghans
korikrab88krko69makermaly.petkomatys1979maverick73
milan52milda18mojmir67mtlmyke91ondisondon
packova.ivetpegas10petepixierybi10silvia7taurus
thrashervilikwilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarelektrahojaninanajeff73juventus1lspa
milan49petrssonpetterson76putenka

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
ignac75mik848milan66paul68popelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarybenourdilitgajdy38hojanjeff73
juventus1lspamaly.petkomilan49mtlondisondon
packova.ivetpetterson76pixieputenkarybi10taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbelo26berry65czabajdave81detredwingdinda
elektraemmettfrancoafuneshinaultcharlinana
indian3janzic68jarynjindrich73joe33jurcakerry
korikrab88lacroixmakermatys1979mik848milan52
milda18mojmir67myke91paul68pegas10petrssonsilvia7
vilikwilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-WSHWSH3:1(1:0, 2:0, 0:1)Review
NYRNYR-DALDAL1:2s(0:0, 0:1, 1:0, 0:1)Review
PITPIT-COLCOL1:2(0:0, 0:0, 1:2)Review
DETDET-FLAFLA1:2p(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)Review
WPGWPG-VANVAN5:1(1:1, 2:0, 2:0)Review
ANAANA-CARCAR3:2(1:1, 1:0, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT51016215
NJDNJD - LAKLAK612121412
PHIPHI - TORTOR11119916
WSHWSH - COLCOL2920718
CBJCBJ - EDMEDM19841510
STLSTL - TBLTBL81571411
MINMIN - CGYCGY17851411
CHICHI - FLAFLA2641422
VGKVGK - CARCAR2236817

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]