Edmonton Oilers - Detroit Red Wings (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 05. 11. 2017 v 22:00 SEČ
Rogers Place
(diváků: 18347)
0 EDM

DET 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
EDM000
DET211
Po třetinách0:20:30:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
EDM91215
DET91016
Po třetinách9:921:1936:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
EDM40/22758.5%1588
DET41/21941.5%14820

Přehled gólů

1. třetina
03:23DET0:1videoTeč, DorážkaG: Frans Nielsen (5)A: Nick Jensen (5)A: Darren Helm (4)
09:10DET0:2videoStř. zápěstímG: Gustav Nyquist (5)A: Henrik Zetterberg (7)A: Justin Abdelkader (5)
2. třetina
11:13DET0:3videoStř. příklepemG: Martin Frk cze (4)A: Anthony Mantha (6)
3. třetina
06:30DET0:4videoStř. zápěstímPPG: Anthony Mantha (7)A: Martin Frk cze (3)A: Mike Green (12)

Přehled vyloučení

1. třetina
06:07DET2 minNick JensenZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
07:02EDM2 minPatrick MaroonNedovolené bránění (Frans Nielsen)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
05:39EDM2 minZack KassianHra se zlomenou holí
09:41DET2 minJustin AbdelkaderHrubost (Kris Russell)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
EDM33Cam Talbot (prohra)28 - 311 - 12 - 331 - 3588.57%060:00
EDM1Laurent Brossoit
DET34Petr Mrazek cze (výhra)33 - 330 - 03 - 336 - 36100%060:00
DET35Jimmy Howard

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
4Kris RussellObránce000-2000110-16:27
6Adam LarssonObránce000-1033110-21:36
18Ryan StromeCentr000-203101057%15:00
19Patrick MaroonLevé křídlo000-1203010-16:42
25Darnell NurseObránce000-1031010-21:35
26Iiro PakarinenPravé křídlo0000034000-13:03
27Milan LucicLevé křídlo0000003101-15:17
29Leon DraisaitlCentr000-101002140%17:08
36Jussi JokinenLevé křídlo000-1010000100%11:33
44Zack KassianPravé křídlo000-1252021-15:14
55Mark LetestuCentr000001200071%16:19
56Kailer YamamotoPravé křídlo0000020011-13:30
62Eric GrybaObránce000-2032000-15:36
77Oscar KlefbomObránce0000042111-22:25
83Matt BenningObránce0000021211-19:15
91Drake CaggiulaLevé křídlo000-2012101-14:31
93Ryan Nugent-HopkinsCentr000002111073%16:03
97Connor McDavidCentr000-102001120%15:55

#DET Detroit Red WingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
39Anthony ManthaPravé křídlo112+1030101-18:08
42Martin Frk czePravé křídlo112+1031010-11:11
14Gustav NyquistPravé křídlo101+1020200-04:46
51Frans NielsenCentr101+102001038%14:33
3Nick JensenObránce011+1202320-17:49
8Justin AbdelkaderLevé křídlo011+1211000-16:09
25Mike GreenObránce011+1002123-21:50
40Henrik ZetterbergCentr011+101030025%17:30
43Darren HelmLevé křídlo011+101221167%15:33
21Tomas Tatar svkLevé křídlo000+1020010-17:52
23Scott WilsonCentr000+1031001-12:11
41Luke GlendeningPravé křídlo000002500167%17:10
52Jonathan EricssonObránce0000012200-19:41
55Niklas KronwallObránce000+1012200-20:46
61Xavier OuelletObránce000+1000120-17:32
71Dylan LarkinCentr0000010001156%17:31
72Andreas AthanasiouLevé křídlo000+102030011%15:04
83Trevor DaleyObránce000+1011010-20:44

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Petr Mrazek
Petr Mrazek cze
Zákroky: 36
Saves: 100%
Martin Frk
Martin Frk cze
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1
Anthony Mantha
Anthony Mantha
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
Garrett
Rank

Tom Chmielewski
Tom
Chmielewski

Brian Mach
#78 - Brian
Mach

Ryan Galloway
#82 - Ryan
Galloway


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15512Edmonton Oilers EDM-DET Detroit Red Wings521152037

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentbarybelo26benourberry65bizonekcooljay
czabajdave81detredwingdilitdindadiwebrainemmett
francoafunesgajdy38golohinaultcharlindian3
janzic68jarynjindrich73joe33jurcakerrykinghans
korikrab88krko69makermaly.petkomatys1979maverick73
milan52milda18mojmir67mtlmyke91ondisondon
packova.ivetpegas10petepixierybi10silvia7taurus
thrashervilikwilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarelektrahojaninanajeff73juventus1lspa
milan49petrssonpetterson76putenka

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
ignac75mik848milan66paul68popelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarybenourdilitgajdy38hojanjeff73
juventus1lspamaly.petkomilan49mtlondisondon
packova.ivetpetterson76pixieputenkarybi10taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbelo26berry65czabajdave81detredwingdinda
elektraemmettfrancoafuneshinaultcharlinana
indian3janzic68jarynjindrich73joe33jurcakerry
korikrab88lacroixmakermatys1979mik848milan52
milda18mojmir67myke91paul68pegas10petrssonsilvia7
vilikwilly

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)17:59
CGYCGY-COLCOL22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 02. 2018 20:00
OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)17:59
novasport1 25. 02. 2018 00:15
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 02. 2018 04:00
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - COLCOL401132027
NJDNJD - NYINYI261151025
DALDAL - WPGWPG251621816
TORTOR - BOSBOS102661322
MTLMTL - TBLTBL25362014
DETDET - CARCAR25116304
FLAFLA - PITPIT3733332
WSHWSH - BUFBUF40211223
CBJCBJ - CHICHI251162410
ARIARI - ANAANA3732268
LAKLAK - EDMEDM31932014
NSHNSH - STLSTL24101208
BUFBUF - BOSBOS22281511

Narozeniny hráčů

24.02.Vernon, Mike55 let
24.02.Savage, Brian47 let
24.02.Kovalev, Alexei45 let
24.02.Andersson, Jonas37 let
24.02.Wolski, Wojtek32 let
24.02.Erixon, Tim27 let
24.02.MTLDanault, Phillip25 let
24.02.Finn, Matthew24 let
24.02.DETBertuzzi, Tyler23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

23.02.Blais- horní část těla
23.02.NYIQuine- dolní část těla
23.02.DETTatar- neznámé zranění
23.02.DETMantha- obličej
23.02.CARStaal- osobní důvody
23.02.Miller- horní část těla
22.02.NYRNash- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]