Anaheim Ducks - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 20. 11. 2017 v 02:00 SEČ
Honda Center
(diváků: 17174)
3 ANA

FLA 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ANA111
FLA011
Po třetinách1:02:13:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ANA61111
FLA161224
Po třetinách6:1617:2828:52

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ANA192/42850.8%151018
FLA151/62049.2%141112

Přehled gólů

1. třetina
18:57ANA1:0videoStř. zápěstímG: Josh Manson (2)
2. třetina
05:22ANA2:0videoStř. příklepemPPG: Rickard Rakell (7)A: Chris Wagner (7)A: Corey Perry (10)
15:26FLA2:1videoStř. příklepemPPG: Vincent Trocheck (9)A: Keith Yandle (8)A: Aleksander Barkov (14)
3. třetina
01:30ANA3:1videoStř. golfemPPG: Brandon Montour (6)A: Corey Perry (11)A: Sami Vatanen (3)
17:01FLA3:2videoStř. zápěstímG: Keith Yandle (3)A: Aleksander Barkov (15)A: Vincent Trocheck (12)

Přehled vyloučení

1. třetina
00:24FLA2 minKeith YandlePodražení (Corey Perry)
04:03FLA5 minMicheal HaleyBitka (Mike Liambas)
04:03ANA5 minMike LiambasBitka (Micheal Haley)
2. třetina
02:41ANA2 minMike LiambasHrubost (Ian McCoshen)
03:58FLA2 minAleksander BarkovPodražení (Nick Ritchie)
11:10ANA2 minAndrew CoglianoHákování (Nick Bjugstad)
14:11ANA2 minAntoine VermetteNedovolené bránění (Chase Balisy)
17:08ANA2 minBrandon MontourSekání (Vincent Trocheck)
3. třetina
00:27FLA2 minVincent TrocheckZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
04:27ANA2 minJohn GibsonZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo (Corey Perry)
06:11ANA2 minBrandon MontourZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
08:31FLA2 minConnor BrickleyHrubost (Sami Vatanen)
08:31ANA2 minSami VatanenHrubost (Connor Brickley)
09:34FLA2 minAaron EkbladHákování (Josh Manson)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ANA36John Gibson (výhra)38 - 391 - 111 - 1250 - 5296.15%259:58
ANA1Reto Berra
FLA1Roberto Luongo (prohra)16 - 173 - 36 - 825 - 2889.29%057:30
FLA34James Reimer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Corey PerryPravé křídlo022-1030110-20:00
26Brandon MontourObránce1010415101-17:47
42Josh MansonObránce101+1033310-22:10
67Rickard RakellCentr101-105101457%22:04
21Chris WagnerCentr011001420044%20:13
45Sami VatanenObránce011-1211410-21:04
3Kevin BieksaObránce000-1012110-21:12
5Korbinian HolzerObránce0000001000-04:50
7Andrew CoglianoLevé křídlo000+126110167%18:09
22Dennis RasmussenCentr000+1001011100%07:29
23Francois BeaucheminObránce0000000220-13:07
33Jakob SilfverbergPravé křídlo000+101121025%19:35
37Nick RitchieLevé křídlo0000012011-09:41
38Derek GrantCentr000-100202144%18:58
47Hampus LindholmObránce000+1043121-25:23
50Antoine VermetteCentr000021001063%12:18
51Mike LiambasLevé křídlo0000700000-03:43
63Kevin RoyLevé křídlo0000001000-09:11

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Keith YandleObránce112+1240530-27:26
21Vincent TrocheckCentr112+125200267%23:55
16Aleksander BarkovCentr022026001250%23:15
5Aaron EkbladObránce000+1291112-24:00
7Colton SceviourCentr0000032100-16:04
11Jonathan HuberdeauLevé křídlo0000051010100%21:02
12Ian McCoshenObránce0000002010-08:40
13Mark PysykObránce000-1032011-18:16
18Micheal HaleyCentr0000500000-04:08
19Michael MathesonObránce000-1020420-21:55
23Connor BrickleyCentr0000213000-12:31
27Nick BjugstadCentr0000032011100%14:47
50Chase BalisyCentr0000010011-08:08
52MacKenzie WeegarObránce0000012020-12:57
63Evgeny DadonovPravé křídlo0000010100-21:43
73Dryden HuntLevé křídlo0000012000-05:15
88Jamie McGinnLevé křídlo0000031000-13:44
90Jared McCannCentr000004000215%16:21

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
John Gibson
John Gibson
Zákroky: 50
Saves: 96.15%
Josh Manson
Josh Manson
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Brandon Montour
Brandon Montour
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jake Brenk
Jake
Brenk

Dean Morton
#36 - Dean
Morton

Brandon Gawryletz
Brandon
Gawryletz

Derek Amell
#75 - Derek
Amell


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15608Anaheim Ducks ANA-FLA Florida Panthers541033917

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
abonentalergiknajagrabarsa14barybelo26benourberry65
bizonekckkvvlkcooljayczabajdave81detredwingdinda
funesgolohinaulthojancharlica62ignac75
indian3jarynjeff73joe33juventus1kalimerokerry
kinghanskurolspamaly.petkomatys1979mik848milan49
milan52milda18mojmir67ondisondonpasta82paul68
pegas10petepetrssonpixieputenkarockysilvia7
spartik1893thrashervilikwillyzouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardilitfrancoainanajanzic68jurcakrko69
kuba7milan66packova.ivet

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
mtlpaja34petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
baryberry65ckkvvlkcooljayczabajdave81detredwing
dilitdindafrancoahinaulthojancharlica62
janzic68jarynjeff73juventus1kinghanskrko69kuro
maly.petkomatys1979milan49milan52milda18mojmir67mtl
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68pegas10pixie
putenkasilvia7spartik1893willy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalergiknajagrabarsa14belo26benourindian3joe33
jurcakerrykuba7lspamik848paja34petrsson
petterson76vilikzouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-WSHWSH3:1(1:0, 2:0, 0:1)Review
NYRNYR-DALDAL1:2s(0:0, 0:1, 1:0, 0:1)Review
PITPIT-COLCOL1:2(0:0, 0:0, 1:2)Review
DETDET-FLAFLA1:2p(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)Review
WPGWPG-VANVAN5:1(1:1, 2:0, 2:0)Review
ANAANA-CARCAR3:2(1:1, 1:0, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT51016215
NJDNJD - LAKLAK612121412
PHIPHI - TORTOR11119916
WSHWSH - COLCOL2920718
CBJCBJ - EDMEDM19841510
STLSTL - TBLTBL81571411
MINMIN - CGYCGY17851411
CHICHI - FLAFLA2641422
VGKVGK - CARCAR2236817

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]