Anaheim Ducks - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 20. 11. 2017 v 02:00 SEČ
Honda Center
(diváků: 17174)
3 ANA

FLA 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
ANA111
FLA011
Po třetinách1:02:13:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
ANA61111
FLA161224
Po třetinách6:1617:2828:52

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
ANA192/42850.8%151018
FLA151/62049.2%141112

Přehled gólů

1. třetina
18:57ANA1:0videoStř. zápěstímG: Josh Manson (2)
2. třetina
05:22ANA2:0videoStř. příklepemPPG: Rickard Rakell (7)A: Chris Wagner (7)A: Corey Perry (10)
15:26FLA2:1videoStř. příklepemPPG: Vincent Trocheck (9)A: Keith Yandle (8)A: Aleksander Barkov (14)
3. třetina
01:30ANA3:1videoStř. golfemPPG: Brandon Montour (6)A: Corey Perry (11)A: Sami Vatanen (3)
17:01FLA3:2videoStř. zápěstímG: Keith Yandle (3)A: Aleksander Barkov (15)A: Vincent Trocheck (12)

Přehled vyloučení

1. třetina
00:24FLA2 minKeith YandlePodražení (Corey Perry)
04:03FLA5 minMicheal HaleyBitka (Mike Liambas)
04:03ANA5 minMike LiambasBitka (Micheal Haley)
2. třetina
02:41ANA2 minMike LiambasHrubost (Ian McCoshen)
03:58FLA2 minAleksander BarkovPodražení (Nick Ritchie)
11:10ANA2 minAndrew CoglianoHákování (Nick Bjugstad)
14:11ANA2 minAntoine VermetteNedovolené bránění (Chase Balisy)
17:08ANA2 minBrandon MontourSekání (Vincent Trocheck)
3. třetina
00:27FLA2 minVincent TrocheckZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
04:27ANA2 minJohn GibsonZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo (Corey Perry)
06:11ANA2 minBrandon MontourZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
08:31FLA2 minConnor BrickleyHrubost (Sami Vatanen)
08:31ANA2 minSami VatanenHrubost (Connor Brickley)
09:34FLA2 minAaron EkbladHákování (Josh Manson)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
ANA36John Gibson (výhra)38 - 391 - 111 - 1250 - 5296.15%259:58
ANA1Reto Berra
FLA1Roberto Luongo (prohra)16 - 173 - 36 - 825 - 2889.29%057:30
FLA34James Reimer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Corey PerryPravé křídlo022-1030110-20:00
26Brandon MontourObránce1010415101-17:47
42Josh MansonObránce101+1033310-22:10
67Rickard RakellCentr101-105101457%22:04
21Chris WagnerCentr011001420044%20:13
45Sami VatanenObránce011-1211410-21:04
3Kevin BieksaObránce000-1012110-21:12
5Korbinian HolzerObránce0000001000-04:50
7Andrew CoglianoLevé křídlo000+126110167%18:09
22Dennis RasmussenCentr000+1001011100%07:29
23Francois BeaucheminObránce0000000220-13:07
33Jakob SilfverbergPravé křídlo000+101121025%19:35
37Nick RitchieLevé křídlo0000012011-09:41
38Derek GrantCentr000-100202144%18:58
47Hampus LindholmObránce000+1043121-25:23
50Antoine VermetteCentr000021001063%12:18
51Mike LiambasLevé křídlo0000700000-03:43
63Kevin RoyLevé křídlo0000001000-09:11

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Keith YandleObránce112+1240530-27:26
21Vincent TrocheckCentr112+125200267%23:55
16Aleksander BarkovCentr022026001250%23:15
5Aaron EkbladObránce000+1291112-24:00
7Colton SceviourCentr0000032100-16:04
11Jonathan HuberdeauLevé křídlo0000051010100%21:02
12Ian McCoshenObránce0000002010-08:40
13Mark PysykObránce000-1032011-18:16
18Micheal HaleyCentr0000500000-04:08
19Michael MathesonObránce000-1020420-21:55
23Connor BrickleyCentr0000213000-12:31
27Nick BjugstadCentr0000032011100%14:47
50Chase BalisyCentr0000010011-08:08
52MacKenzie WeegarObránce0000012020-12:57
63Evgeny DadonovPravé křídlo0000010100-21:43
73Dryden HuntLevé křídlo0000012000-05:15
88Jamie McGinnLevé křídlo0000031000-13:44
90Jared McCannCentr000004000215%16:21

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
John Gibson
John Gibson
Zákroky: 50
Saves: 96.15%
Josh Manson
Josh Manson
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1
Brandon Montour
Brandon Montour
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jake Brenk
Jake
Brenk

Dean Morton
#36 - Dean
Morton

Brandon Gawryletz
Brandon
Gawryletz

Derek Amell
#75 - Derek
Amell


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15608Anaheim Ducks ANA-FLA Florida Panthers541033917

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
abonentalergiknajagrabarsa14barybelo26benourberry65
bizonekckkvvlkcooljayczabajdave81detredwingdinda
funesgolohinaulthojancharlica62ignac75
indian3jarynjeff73joe33juventus1kalimerokerry
kinghanskurolspamaly.petkomatys1979mik848milan49
milan52milda18mojmir67ondisondonpasta82paul68
pegas10petepetrssonpixieputenkarockysilvia7
spartik1893thrashervilikwillyzouma

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardilitfrancoainanajanzic68jurcakrko69
kuba7milan66packova.ivet

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
mtlpaja34petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
baryberry65ckkvvlkcooljayczabajdave81detredwing
dilitdindafrancoahinaulthojancharlica62
janzic68jarynjeff73juventus1kinghanskrko69kuro
maly.petkomatys1979milan49milan52milda18mojmir67mtl
ondisondonpackova.ivetpasta82paul68pegas10pixie
putenkasilvia7spartik1893willy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalergiknajagrabarsa14belo26benourindian3joe33
jurcakerrykuba7lspamik848paja34petrsson
petterson76vilikzouma

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)12:56
CGYCGY-COLCOL22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 02. 2018 20:00
OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)12:56
novasport1 25. 02. 2018 00:15
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 02. 2018 04:00
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - COLCOL401132027
NJDNJD - NYINYI261151025
DALDAL - WPGWPG251621816
TORTOR - BOSBOS102661322
MTLMTL - TBLTBL25362014
DETDET - CARCAR25116304
FLAFLA - PITPIT3733332
WSHWSH - BUFBUF40211223
CBJCBJ - CHICHI251162410
ARIARI - ANAANA3732268
LAKLAK - EDMEDM31932014
NSHNSH - STLSTL24101208
BUFBUF - BOSBOS22281511

Narozeniny hráčů

24.02.Vernon, Mike55 let
24.02.Savage, Brian47 let
24.02.Kovalev, Alexei45 let
24.02.Andersson, Jonas37 let
24.02.Wolski, Wojtek32 let
24.02.Erixon, Tim27 let
24.02.MTLDanault, Phillip25 let
24.02.Finn, Matthew24 let
24.02.DETBertuzzi, Tyler23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

23.02.Blais- horní část těla
23.02.NYIQuine- dolní část těla
23.02.DETTatar- neznámé zranění
23.02.DETMantha- obličej
23.02.CARStaal- osobní důvody
23.02.Miller- horní část těla
22.02.NYRNash- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]