Los Angeles Kings - San Jose Sharks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 15. 01. 2018 v 22:00 SEČ
STAPLES Center
(diváků: 18230)
1 LAK

SJS 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
LAK001
SJS112
Po třetinách0:10:21:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
LAK61317
SJS13155
Po třetinách6:1319:2836:33

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
LAK40/13455.1%12317
SJS40/11744.9%11315

Přehled gólů

1. třetina
04:38SJS0:1videoStř. zápěstímG: Chris Tierney (11)A: Joonas Donskoi (9)A: Dylan Demelo (6)
2. třetina
08:52SJS0:2videoStř. zápěstímG: Barclay Goodrow (3)A: Dylan Demelo (7)A: Brenden Dillon (8)
3. třetina
09:11SJS0:3videoBekhendG: Mikkel Boedker (4)A: Joonas Donskoi (10)A: Chris Tierney (8)
12:42LAK1:3videoStř. zápěstímG: Trevor Lewis (11)A: Marian Gaborik svk (7)A: Adrian Kempe (9)
19:40SJS1:4videoStř. zápěstímG: Joe Thornton (10)A: Justin Braun (16)A: Marc-Edouard Vlasic (8)

Přehled vyloučení

1. třetina
17:59LAK2 minTorrey MitchellSekání (Chris Tierney)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
10:32SJS2 minJoe PavelskiPodražení (Tanner Pearson)
16:37SJS2 minBrent BurnsSekání (Adrian Kempe)
16:37LAK2 minAdrian KempeSekání (Brent Burns)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
LAK35Darcy Kuemper (prohra)27 - 300 - 02 - 229 - 3290.62%057:11
LAK32Jonathan Quick
SJS31Martin Jones (výhra)31 - 321 - 13 - 335 - 3697.22%059:58
SJS30Aaron Dell

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
22Trevor LewisCentr101+1030310-15:30
9Adrian KempeLevé křídlo011+121201056%14:22
12Marian Gaborik svkPravé křídlo0110030000-14:07
5Christian FolinObránce000-1012410-16:14
8Drew DoughtyObránce000-2030110-27:58
11Anze KopitarCentr000-102111153%21:26
13Kyle CliffordLevé křídlo000-2032100-09:59
15Andy AndreoffLevé křídlo000-2025000100%11:45
19Alex IafalloCentr0000010100-15:17
21Nick ShoreCentr000-100100064%13:16
23Dustin BrownPravé křídlo000-1034111-20:13
24Derek ForbortObránce0000015110-19:44
27Alec MartinezObránce000-1032210-24:28
53Kevin GravelObránce000-1041110-14:25
56Kurtis MacDermidObránce000-1003110-14:16
70Tanner PearsonLevé křídlo000-102200150%17:07
71Torrey MitchellCentr000-221000057%11:23
73Tyler ToffoliCentr000-2034000-17:19

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
50Chris TierneyCentr112+204000013%17:40
27Joonas DonskoiPravé křídlo022+2020100-14:11
74Dylan DemeloObránce022+3032110-13:02
19Joe ThorntonCentr101+1010101-14:05
23Barclay GoodrowPravé křídlo101+2021210-12:49
89Mikkel BoedkerLevé křídlo101+1030000-13:24
4Brenden DillonObránce011+3001010-13:47
44Marc-Edouard VlasicObránce0110000000-22:29
61Justin BraunObránce0110013200-21:35
8Joe PavelskiCentr000-123410050%15:59
28Timo MeierPravé křídlo000004101071%15:06
39Logan CoutureCentr000-1021100100%16:22
42Joel WardPravé křídlo000+200000044%13:21
47Joakim RyanObránce0000031000-23:11
48Tomas Hertl czeCentr000001210153%16:03
62Kevin LabancPravé křídlo0000000221-14:01
68Melker KarlssonCentr000+1011100-14:07
88Brent BurnsObránce0000230220-24:50

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Chris Tierney
Chris Tierney
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +2
Dylan Demelo
Dylan Demelo
G: 0, A: 2, P: 2
S: 3, +/-: +3
Martin Jones
Martin Jones
Zákroky: 35
Saves: 97.22%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Rooney
#5 - Chris
Rooney

Graham Skilliter
Graham
Skilliter

Lonnie Cameron
#74 - Lonnie
Cameron

Ryan Daisy
Ryan
Daisy


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15984Los Angeles Kings LAK-SJS San Jose Sharks202883512

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentdave81dilitdindahojanignac75jaryn
kerrykrab88krko69matys1979mik848milan49mtl
navarowskiondispackova.ivetpaul68richkobsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14barybelo26benourberry65ckkvvlk
detredwingfrancoafunesgajdy38golocharlica62
inanajanzic68jindrich73joe33juventus1kinghansmaly.petko
milan52mojmir67ondonpopelkaputenkaulmikvohajs

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
bandy77bizonekmilan66milda18pasta82petrssonpetterson76
rocky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14belo26benourberry65ckkvvlk
dave81detredwingdilitdindadobilandfrancoafunes
hojanica62joe33juventus1kinghanskrko69maly.petko
mik848milan49milan52milda18mtlnavarowskiondis
packova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76silvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barygajdy38charljanzic68jindrich73kerrykrab88
matys1979mojmir67ondonputenkarichkob

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-NJDNJD3:1(3:0, 0:1, 0:0)Review
BUFBUF-DALDAL1:7(0:2, 1:4, 0:1)Review
COLCOL-NYRNYR3:1(1:0, 1:1, 1:0)Review
CGYCGY-WPGWPG1:2s(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Review
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-FLAFLA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-ARIARI02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-NYINYI02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-VANVAN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 20. 01. 2018 19:00
PHIPHI-NJDNJD3:1(3:0, 0:1, 0:0)Review
novasport2 20. 01. 2018 21:00
CGYCGY-WPGWPG1:2s(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)Review
novasport1 21. 01. 2018 01:00
MTLMTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - BOSBOS715352717
OTTOTT - TORTOR1325192025
DETDET - CARCAR39992917
SJSSJS - PITPIT2121132520
NSHNSH - FLAFLA50433017
STLSTL - ARIARI55111925
CHICHI - NYINYI411151828
MINMIN - TBLTBL1119253114
EDMEDM - VANVAN351662223
WSHWSH - PHIPHI35571722
CARCAR - VGKVGK912251524
WPGWPG - VANVAN00000
ANAANA - SJSSJS00000
LAKLAK - NYRNYR00000

Narozeniny hráčů

21.01.Weight, Doug47 let
21.01.Zyuzin, Andrei40 let
21.01.Heatley, Dany37 let
21.01.Stephan, Tobias34 let
21.01.MINSuter, Ryan33 let
21.01.LAKQuick, Jonathan32 let
21.01.DETHelm, Darren31 let
21.01.Bartulis, Oskars31 let
21.01.MTLFarnham, Bobby29 let
21.01.VGKMcNabb, Brayden27 let
21.01.Yevenko, Oleg27 let
21.01.WPGHowden, Quinton26 let
21.01.PITKuhnhackl, Tom26 let
21.01.Molino, Griffen24 let
21.01.OTTEnglund, Andreas22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.01.Gibbons- ruka
20.01.SJSJones- neznámé zranění
20.01.NYRGrabner- nemoc
20.01.NJDKinkaid- neznámé zranění
20.01.DALHanzal- dolní část těla
19.01.NYIPrince- neznámé zranění
19.01.NYRShattenkirk- koleno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:54 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, děkujeme za pozitivní slova i nabídku diskuze, určitě o tom v redakci... [Hlavní diskuze]
12.01.2018 08:33 - krab88 - Čau,členové klubu mají přístup ke všem článkům (některé články jsou označené jak... [Hlavní diskuze]
11.01.2018 18:32 - pospa93 - Ahoj, co je přesně to členství ? To jsou tikety na nhl nebo co ? [Hlavní diskuze]