Detroit Red Wings - Dallas Stars (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 17. 01. 2018 v 01:30 SEČ
Little Caesars Arena
(diváků: 19515)
2 DET

DAL 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
DET110
DAL211
Po třetinách1:22:32:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
DET645
DAL10133
Po třetinách6:1010:2315:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
DET110/21945.8%16315
DAL112/32754.2%10722

Přehled gólů

1. třetina
00:44DET1:0videoTeč, DorážkaG: Trevor Daley (3)A: Tyler Bertuzzi (6)A: Andreas Athanasiou (11)
02:48DAL1:1videoTeč, DorážkaG: Radek Faksa cze (11)A: Esa Lindell (13)A: John Klingberg (36)
08:55DAL1:2videoStř. zápěstímPPG: Jason Spezza (6)A: John Klingberg (37)A: Alexander Radulov (24)
2. třetina
11:43DET2:2videoStř. zápěstímG: Andreas Athanasiou (10)A: Tyler Bertuzzi (7)A: Niklas Kronwall (9)
14:08DAL2:3videoStř. golfemPPG: Jason Spezza (7)A: Alexander Radulov (25)A: Jamie Benn (25)
3. třetina
09:13DAL2:4videoStř. zápěstímG: Martin Hanzal cze (4)A: Remi Elie (5)A: Stephen Johns (4)

Přehled vyloučení

1. třetina
06:56DET2 minLuke WitkowskiFaul loktem (Martin Hanzal cze)
07:50DET2 minDominic TurgeonZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
09:11DAL2 minMartin Hanzal czePodražení (Nick Jensen)
2. třetina
07:18DAL2 minAlexander RadulovHákování (Tyler Bertuzzi)
13:03DAL5 minStephen JohnsBitka (Luke Witkowski)
13:03DET5 minLuke WitkowskiBitka (Stephen Johns)
13:03DET2 minLuke WitkowskiHrubost (trest odseděl Martin Frk cze)(Stephen Johns)
3. třetina
20:00DAL2 minJamie BennSekání (Dylan Larkin)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
DET35Jimmy Howard (prohra)17 - 190 - 05 - 722 - 2684.62%055:09
DET34Petr Mrazek cze
DAL30Ben Bishop (výhra)13 - 150 - 00 - 013 - 1586.67%060:00
DAL32Kari Lehtonen

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#DET Detroit Red WingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
72Andreas AthanasiouLevé křídlo112+1010000100%19:24
59Tyler BertuzziLevé křídlo022+1024010-17:33
83Trevor DaleyObránce101+1020221-21:21
55Niklas KronwallObránce011+1003300-22:12
3Nick JensenObránce000-2020100-11:44
14Gustav NyquistPravé křídlo0000012200-20:09
17David BoothLevé křídlo000-1000000-06:03
21Tomas Tatar svkLevé křídlo0000001000-15:56
23Dominic TurgeonCentr000-120120025%06:53
25Mike GreenObránce0000001012-23:35
28Luke WitkowskiPravé křídlo000-1900010-03:27
39Anthony ManthaPravé křídlo0000011230-21:34
40Henrik ZetterbergCentr000001110033%22:08
42Martin Frk czePravé křídlo0000011020-14:26
51Frans NielsenCentr000000010040%17:15
52Jonathan EricssonObránce000-1002010-16:02
65Danny DeKeyserObránce000+1011000-18:47
71Dylan LarkinCentr000+103111068%21:18

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
90Jason SpezzaCentr202004000054%13:45
3John KlingbergObránce022+1022101-22:51
47Alexander RadulovPravé křídlo022-1200110-19:02
10Martin Hanzal czeCentr101022200067%15:51
12Radek Faksa czeCentr101+102110367%15:17
14Jamie BennLevé křídlo011-124121020%19:45
23Esa LindellObránce011+1002420-22:38
28Stephen JohnsObránce0110512100-15:30
40Remi ElieLevé křídlo011001110050%11:27
2Dan HamhuisObránce000-1011200-21:19
6Julius HonkaObránce0000000100-12:07
13Mattias JanmarkCentr0000000320100%14:18
17Devin ShoreCentr0000002000100%11:23
18Tyler PitlickCentr000+1011003-12:41
21Antoine RousselLevé křídlo000+1024100-13:06
25Brett RitchiePravé křídlo0000005010-11:50
29Greg PaterynObránce000-1042400-22:31
91Tyler SeguinCentr000-102101038%20:39

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jason Spezza
Jason Spezza
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Andreas Athanasiou
Andreas Athanasiou
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +1
John Klingberg
John Klingberg
G: 0, A: 2, P: 2
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jon McIsaac
Jon
McIsaac

Francois St-Laurent
Francois
St-Laurent

Mark Shewchyk
#92 - Mark
Shewchyk

David Brisebois
#96 - David
Brisebois


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15989Detroit Red Wings DET-DAL Dallas Stars2112242719

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
abonentbandy77ckkvvlkdetredwingdindahojanignac75
janzic68joe33juventus1kerrykinghansmik848milan49
mojmir67ondispasta82petterson76popelkataurusulmik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14bizonekfunesica62jurcakrab88krko69
navarowskiputenkarockysilvia7vohajs

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
aveomarbelo26benourberry65dave81dilitdobiland
francoagajdy38golocharlinanajarynjindrich73
maly.petkomatys1979milda18mtlondonpackova.ivetpaul68
petrssonpixierichkob

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26detredwingdindadobilandfrancoa
funescharlica62janzic68juventus1kinghanskrab88
mik848milan49navarowskiondisondonpaul68petrsson
petterson76putenkarichkobsilvia7taurusvohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77benourberry65dave81dilitgajdy38hojan
joe33jurcakerrykrko69maly.petkomatys1979milda18
mojmir67mtlpackova.ivetpasta82pixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-NSHNSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2920519
NJDNJD - CBJCBJ201011013
PHIPHI - MTLMTL2623716
WSHWSH - TBLTBL6186617
DETDET - NSHNSH71013176
STLSTL - SJSSJS1696176
WPGWPG - LAKLAK2064149
EDMEDM - BOSBOS4621159
VANVAN - COLCOL1687815

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]