Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 04. 11. 2018 v 00:00 SEČ
PPG Paints Arena
(diváků: 18638)
0 PIT

TOR 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
PIT000
TOR122
Po třetinách0:10:30:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
PIT9913
TOR13173
Po třetinách9:1318:3031:33

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
PIT60/54643.8%15613
TOR101/32556.2%5612

Přehled gólů

1. třetina
09:34TOR0:1Teč, DorážkaG: John Tavares (8)A: Mitchell Marner (13)A: Ron Hainsey (4)
2. třetina
00:44TOR0:2BekhendG: Patrick Marleau (3)A: Kasperi Kapanen (5)A: Nazem Kadri (5)
11:49TOR0:3Stř. příklepemG: Morgan Rielly (5)A: John Tavares (8)A: Kasperi Kapanen (6)
3. třetina
15:33TOR0:4Stř. příklepemPPG: Morgan Rielly (6)A: Mitchell Marner (14)A: Jake Gardiner (7)
19:40TOR0:5Stř. zápěstímSHG: Zach Hyman (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:46TOR2 minPatrick MarleauHákování (Patric Hornqvist)
2. třetina
01:21TOR2 minIgor OzhiganovPodražení (Jake Guentzel)
03:22TOR2 minNazem KadriHra vysokou holí (Bryan Rust)
09:37PIT2 minJamie OleksiakHákování (Tyler Ennis)
15:38PIT2 minBryan RustHrubost (Travis Dermott)
3. třetina
03:32TOR2 minIgor OzhiganovDržení (Derek Grant)
14:42PIT2 minCarl HagelinSekání (Ron Hainsey)
19:11TOR2 minConnor BrownNedovolené bránění (Daniel Sprong)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
PIT30Matt Murray (prohra)17 - 204 - 55 - 626 - 3183.87%056:47
PIT1Casey Desmith 2 - 20 - 00 - 02 - 2100%003:13
TOR31Frederik Andersen (výhra)24 - 242 - 25 - 531 - 31100%059:56
TOR40Garret Sparks

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#PIT Pittsburgh PenguinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
2Chad RuhwedelObránce000-2004001-13:39
3Olli MaattaObránce000-1022311-19:14
6Jamie OleksiakObránce000-1217210-16:40
7Matt CullenCentr000003000160%10:34
8Brian DumoulinObránce000-1034110-18:33
12Dominik Simon czeCentr000-1020021-17:10
15Riley SheahanCentr000002300055%13:05
17Bryan RustPravé křídlo0000211010-12:00
38Derek GrantCentr0000024001100%07:15
41Daniel SprongPravé křídlo0000010010-10:21
58Kris LetangObránce000-1031300-26:59
59Jake GuentzelLevé křídlo000-1014101-19:13
62Carl HagelinLevé křídlo000-2203000-15:42
71Evgeni MalkinCentr000-201100035%19:42
72Patric HornqvistPravé křídlo000-2016200-15:41
73Jack JohnsonObránce000-1014110-19:14
81Phil KesselPravé křídlo000-2061050-19:30
87Sidney CrosbyCentr000-301102039%20:37

#TOR Toronto Maple LeafsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
44Morgan RiellyObránce202+2030100-23:09
91John TavaresCentr112+206000052%20:26
16Mitchell MarnerPravé křídlo022+2061110-20:53
24Kasperi KapanenPravé křídlo022+3013010-14:17
11Zach HymanLevé křídlo101+202220156%22:09
12Patrick MarleauCentr101+1212100-15:26
2Ron HainseyObránce011+1010110-22:57
43Nazem KadriCentr011+121000062%15:43
51Jake GardinerObránce011+2020000-20:42
18Andreas JohnssonLevé křídlo0000011001100%12:25
22Nikita ZaitsevObránce000+2003510-20:20
23Travis DermottObránce0000003000-16:27
26Par LindholmCentr000003100167%14:00
28Connor BrownPravé křídlo0000212001-14:03
32Josh LeivoLevé křídlo0000003010-08:44
33Frederik GauthierCentr000001000057%06:37
63Tyler EnnisLevé křídlo0000041102-10:09
92Igor OzhiganovObránce000+1403000-12:48

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Morgan Rielly
Morgan Rielly
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +2
Frederik Andersen
Frederik Andersen
Zákroky: 31
Saves: 100%
John Tavares
John Tavares
G: 1, A: 1, P: 2
S: 6, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brian Pochmara
#16 - Brian
Pochmara

Frederick L'Ecuyer
#17 - Frederick
L'Ecuyer

Libor Suchanek
Libor
Suchanek

Derek Amell
#75 - Derek
Amell


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16853Pittsburgh Penguins PIT-TOR Toronto Maple Leafs40162847

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentargodcbruinsbcmm34bleskburneycelvin87dilit
fihefunesgasstgolohojanhunterxcharl
ignac75indian3jarynjuventus1kerrykinghanskori
lkwfahrermatys1979mik848milan49milan52mila27moog
mtlmyke91navarowskinkono2011paul68petepetterson76
richkobsilvia7vesce1995willywita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81dindafargofrancoaica62krko69machy
maly.petkom.beranekmilan66mirokollarondonpackova.ivetpasta82
petrssonpopelka

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (+1.5)
barsa14mari

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilithunterxica62jarynmirokollarnkono2011packova.ivet
petterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentargodcbruinsbarsa14bcmm34bleskburneycelvin87
ckkvvlkdave81dindafargofihefrancoafunes
gassthojancharlindian3juventus1kerrykinghans
korikrko69lkwfahrermachymaly.petkomarimatys1979
m.beranekmik848milan49milan52milan66mila27moog
mtlmyke91navarowskiondonpasta82paul68pete
petrssonrichkobsilvia7vesce1995wita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-EDMEDM01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NJDNJD02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - NYRNYR241471821
CARCAR - EDMEDM34741624
MINMIN - NJDNJD40601919
ANAANA - BOSBOS45372215
PHIPHI - DETDET3262724
PITPIT - CGYCGY2595924
COLCOL - STLSTL111215924
ARIARI - TORTOR00000
WPGWPG - OTTOTT00000
TBLTBL - MTLMTL00000
NYINYI - EDMEDM00000
CARCAR - DALDAL00000
CHICHI - CBJCBJ00000
VGKVGK - NSHNSH00000
SJSSJS - VANVAN00000
LAKLAK - BOSBOS00000
PITPIT - NYRNYR00000
MINMIN - STLSTL00000

Narozeniny hráčů

16.02.Mowers, Mark45 let
16.02.Murray, Marty44 let
16.02.Forbes, Colin43 let
16.02.Betts, Blair39 let
16.02.Yakubov, Mikhail37 let
16.02.Ruutu, Tuomo36 let
16.02.O'Brien, Doug35 let
16.02.Nilstorp, Cristopher35 let
16.02.Bourdon, Lucnedožitých 32 let
16.02.Oberg, Evan31 let
16.02.ANAHolzer, Korbinian31 let
16.02.ANALiambas, Mike30 let
16.02.Greenway, Jordan22 let
16.02.Tippett, Owen20 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.STLPerron- horní část těla
18.01.SJSKarlsson- nespecifikováno
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
09.01.CHICrawford- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]