Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 13. 01. 2019 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 19070)
3 BUF

TBL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF201
TBL113
Po třetinách2:12:23:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF16125
TBL61113
Po třetinách16:628:1733:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF60/42051.6%10107
TBL101/11148.4%2310

Přehled gólů

1. třetina
00:26TBL0:1Stř. zápěstímG: Brayden Point (29)A: Nikita Kucherov (52)A: Tyler Johnson (16)
05:47BUF1:1Stř. zápěstímG: Sam Reinhart (10)A: Jeff Skinner (14)A: Rasmus Dahlin (20)
19:50BUF2:1Stř. zápěstímG: Tage Thompson (6)A: Zemgus Girgensons (7)A: Vladimir Sobotka cze (5)
2. třetina
07:50TBL2:2Teč, DorážkaG: Ondrej Palat cze (6)A: Mikhail Sergachev (16)A: Victor Hedman (23)
3. třetina
05:54BUF3:2Teč, DorážkaG: Marco Scandella (3)A: Jason Pominville (10)A: Conor Sheary (10)
06:17TBL3:3Stř. zápěstímG: Nikita Kucherov (22)A: Steven Stamkos (27)
14:44TBL3:4Stř. zápěstímG: Steven Stamkos (24)A: Nikita Kucherov (53)A: Victor Hedman (24)
18:41TBL3:5Stř. příklepemPPG: Ryan Callahan (5)A: Anthony Cirelli (8)A: Alexander Killorn (14)

Přehled vyloučení

1. třetina
03:17TBL2 minBraydon CoburnHrubost (Sam Reinhart)
10:57TBL2 minSteven StamkosPodražení (Marco Scandella)
12:25TBL2 minYanni GourdeDržení (Jack Eichel)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
13:27TBL2 minMikhail SergachevHra vysokou holí (Zemgus Girgensons)
13:27BUF2 minJohan LarssonKrosček (Mikhail Sergachev)
13:27TBL2 minMikhail SergachevHra vysokou holí (trest odseděl Adam Erne)(Zemgus Girgensons)
13:50BUF2 minJack EichelFaul loktem (Ryan McDonagh)
16:45BUF2 minLawrence PilutDržení (Ryan Callahan)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF35Linus Ullmark (prohra)25 - 290 - 00 - 125 - 3083.33%058:59
BUF40Carter Hutton
TBL70Louis Domingue (výhra)23 - 261 - 16 - 630 - 3390.91%060:00
TBL88Andrei Vasilevskiy

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
6Marco ScandellaObránce1010031112-17:03
23Sam ReinhartCentr101+1010112-20:21
72Tage ThompsonPravé křídlo1010011010-15:42
17Vladimir Sobotka czeCentr011-301111156%13:45
26Rasmus DahlinObránce011+1031110-24:15
28Zemgus GirgensonsCentr0110013000-14:04
29Jason PominvillePravé křídlo0110010000-07:17
43Conor ShearyLevé křídlo011+1010010-10:10
53Jeff SkinnerLevé křídlo011+102100167%20:13
4Zach BogosianObránce0000003100-18:10
9Jack EichelCentr000+128010047%20:30
19Jake McCabeObránce000-1031001-18:13
21Kyle OkposoPravé křídlo000-1010000-16:10
22Johan LarssonCentr000+121101064%13:36
24Lawrence PilutObránce000-1211110-15:43
37Casey MittelstadtCentr000-102002160%11:59
55Rasmus RistolainenObránce000-1014000-23:50
71Evan RodriguesLevé křídlo000-202200238%15:29

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
86Nikita KucherovPravé křídlo123+3030000-21:08
91Steven StamkosCentr112+224101033%18:41
77Victor HedmanObránce022+4020110-22:06
18Ondrej Palat czeLevé křídlo101+2051000-17:25
21Brayden PointCentr1010010001-16:14
24Ryan CallahanPravé křídlo101-1021101-09:40
9Tyler JohnsonCentr011001000056%14:13
17Alexander KillornLevé křídlo0110020000-12:39
71Anthony CirelliCentr011-100120069%15:13
98Mikhail SergachevObránce011+1410100-16:57
5Dan GirardiObránce000+1021000-17:38
10J.T. MillerCentr000-101000033%11:00
13Cedric PaquetteCentr000-102000050%12:45
27Ryan McDonaghObránce000-1000100-21:57
37Yanni GourdeCentr000021000140%14:05
55Braydon CoburnObránce000-2211100-18:03
73Adam ErneLevé křídlo0000002000-10:08
81Erik Cernak svkObránce000-2023300-22:08

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nikita Kucherov
Nikita Kucherov
G: 1, A: 2, P: 3
S: 3, +/-: +3
Steven Stamkos
Steven Stamkos
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +2
Sam Reinhart
Sam Reinhart
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dean Morton
#36 - Dean
Morton

Pierre Lambert
Pierre
Lambert

Greg Devorski
#54 - Greg
Devorski

Ryan Daisy
Ryan
Daisy


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17343Buffalo Sabres BUF-TBL Tampa Bay Lightning2945842

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
charlmoog

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarfuneshojancharlie75joe33lukas.tombmilan66
mirkrupasta82

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentbarsa14benourburneydave81desspidilit
dindafiheforward01francoagolohromeica62
ignac75inanajarynjuventus1kerrykinghanskori
krab88lkwfahrermachymaly.petkomarimatys1979m.beranek
mik848milan49milan52mtlondonondr0idpackova.ivet
paul68petepetrssonpetterson76popelkarichirichkob
silvia7suwerb2019tatulda

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14dilithojanhromecharlie75inanamaly.petko
mtl

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbenourburneyckkvvlkdave81dinda
fiheforward01francoafunescharlica62jaryn
joe33juventus1kerrykinghanskrab88lukas.tombmachy
marimatys1979m.beranekmik848milan49milan52milan66
mirkrumoogondonondr0idpackova.ivetpasta82paul68
petrssonpetterson76richirichkobsilvia7suwerb2019tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NJDNJD-ARIARI2:1s(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)Review
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
COLCOL-CHICHI4:2(0:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-OTTOTT3:4p(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)Review
WPGWPG-NSHNSH00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-BOSBOS00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-MINMIN00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-DETDET03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-ANAANA03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 23. 03. 2019 18:00
PHIPHI-NYINYI2:4(1:1, 0:1, 1:2)Review
novasport1 24. 03. 2019 03:00
VANVAN-CGYCGY03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - NSHNSH241241023
TORTOR - NYRNYR3930531
MTLMTL - BUFBUF36501420
FLAFLA - BOSBOS09321321
CARCAR - MINMIN25142294
STLSTL - TBLTBL21028827
DALDAL - PITPIT615201321
VANVAN - CGYCGY36321123
VGKVGK - DETDET40111122
LAKLAK - ANAANA13207268
WSHWSH - PHIPHI2321615
NYINYI - ARIARI2231712

Narozeniny hráčů

23.03.Baumgartner, Nolan43 let
23.03.Brendl, Pavel38 let
23.03.Bordeleau, Patrick33 let
23.03.Cliche, Marc-Andre32 let
23.03.PHINeuvirth, Michal31 let
23.03.COLBarberio, Mark29 let
23.03.Lindblad, Matt29 let
23.03.VGKHaula, Erik28 let
23.03.WSHJaskin, Dmitrij26 let
23.03.WPGBrossoit, Laurent26 let
23.03.VGKHyka, Tomas26 let
23.03.STLSundqvist, Oskar25 let
23.03.MINJohansson, Filip19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.03.NYRStaal- dolní část těla
22.03.NYRKreider- dolní část těla
22.03.NJDButcher- nemoc
22.03.OTTTierney- nemoc
22.03.WPGBrossoit- dolní část těla
22.03.LAKLeipsic- dolní část těla
22.03.PHIRaffl- nespecifikováno
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]