Boston Bruins - Colorado Avalanche (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 10. 02. 2019 v 21:00 SEČ
TD Garden
(diváků: 17565)
2 BOS po prodloužení

COL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
BOS0101
COL1000
Po třetinách0:11:11:12:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
BOS71594
COL1212102
Po třetinách7:1222:2431:3435:36

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BOS80/52953.2%101118
COL100/42146.8%111312

Přehled gólů

1. třetina
19:27COL0:1Stř. příklepemG: Nathan MacKinnon (29)A: Gabriel Landeskog (28)A: J.T. Compher (11)
2. třetina
03:40BOS1:1Stř. zápěstímG: John Moore (3)A: Charlie McAvoy (13)A: Brad Marchand (44)
3. třetina
žádné góly
prodloužení
04:03BOS2:1Stř. zápěstímG: Brad Marchand (21)A: Patrice Bergeron (31)A: Torey Krug (34)

Přehled vyloučení

1. třetina
09:54BOS2 minDanton HeinenHra vysokou holí (Erik Johnson)
16:19COL2 minGabriel LandeskogPodražení (Danton Heinen)
17:27BOS2 minTorey KrugHákování (Matt Calvert)
2. třetina
06:18COL2 minNathan MacKinnonDržení (Sean Kuraly)
07:45COL2 minCarl SoderbergNedovolené bránění (Jake DeBrusk)
3. třetina
07:16BOS2 minSean KuralyHákování (Samuel Girard)
09:53BOS2 minTorey KrugHákování (Matthew Nieto)
10:08COL2 minTyson BarrieHákování (Patrice Bergeron)
17:45COL2 minSheldon DriesDržení (Torey Krug)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BOS41Jaroslav Halak svk (výhra)25 - 264 - 46 - 635 - 3697.22%064:03
BOS40Tuukka Rask
COL1Semyon Varlamov (prohra)24 - 261 - 18 - 833 - 3594.29%064:03
COL31Philipp Grubauer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BOS Boston BruinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
63Brad MarchandLevé křídlo112+1021002-18:52
27John MooreObránce101+1031000-18:24
37Patrice BergeronCentr011+102230056%21:32
47Torey KrugObránce0110443400-23:46
73Charlie McAvoyObránce011+1023213-25:34
14Chris WagnerPravé křídlo0000024001-13:49
20Joakim NordstromCentr0000000100-12:02
22Peter Cehlarik svkLevé křídlo0000011001-09:14
25Brandon CarloObránce000-1011000-16:40
33Zdeno Chara svkObránce000-1023100-20:23
43Danton HeinenCentr000+1241010-11:33
46David Krejci czeCentr000002112056%18:31
52Sean KuralyCentr000023010242%17:46
55Noel AcciariCentr0000033100100%15:19
74Jake DeBruskLevé křídlo0000000010-15:14
82Trent FredericCentr000001201025%07:31
86Kevan MillerObránce0000013401-17:17
88David Pastrnak czePravé křídlo0000020031100%20:42

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
29Nathan MacKinnonCentr101+126012053%22:44
37J.T. CompherLevé křídlo011003001122%19:40
92Gabriel LandeskogLevé křídlo011+1210120245%23:24
4Tyson BarrieObránce0000220112-21:07
6Erik JohnsonObránce000-1022003-28:07
10Sven AndrighettoPravé křídlo0000010110-08:58
11Matt CalvertLevé křídlo000-2044011-17:21
12Patrik NemethObránce000-1012100-19:56
13Alexander KerfootCentr000002000025%12:50
15Sheldon DriesCentr000021320057%07:52
16Nikita ZadorovObránce0000005102-17:43
22Colin WilsonCentr0000000110-06:51
24A.J. GreerLevé křídlo0000001011-06:41
27Ryan GravesObránce0000000010-11:07
34Carl SoderbergCentr000-122100060%19:56
49Samuel GirardObránce0000010101-20:34
83Matthew NietoLevé křídlo000-1002000100%15:01
96Mikko RantanenPravé křídlo000+1010120-22:17

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Brad Marchand
Brad Marchand
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +1
Charlie McAvoy
Charlie McAvoy
G: 0, A: 1, P: 1
S: 2, +/-: +1
Nathan MacKinnon
Nathan MacKinnon
G: 1, A: 0, P: 1
S: 6, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jean Hebert
#43 - Jean
Hebert

Dean Morton
#36 - Dean
Morton

Darren Gibbs
#66 - Darren
Gibbs

Steve Miller
#89 - Steve
Miller


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17508Boston Bruins BOS-COL Colorado Avalanche4453740

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentadam334aveomarbenourburneydave81dilit
dindafiheforward01funesgassthojancharl
ica62ignac75inanajarynjoe33juventus1kerry
kinghanskrab88lukas.tombmachymaly.petkomarimatys1979
m.beranekmilan49milan52moogmtlondisondon
ondr0idpackova.ivetpaul68petepetterson76popelkarichkob
silvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ckkvvlklkwfahrermilan66petrssonputenka

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
francoahromemik848

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
burneyforward01hromemoogmtlondisondr0id

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentadam334benourckkvvlkdave81dilitdinda
fihefrancoafunesgassthojancharlica62
jarynjindrich73joe33juventus1kerrykinghanskrab88
lkwfahrerlukas.tombmachymaly.petkomarimatys1979m.beranek
mik848milan49milan52ondonpackova.ivetpaul68petrsson
petterson76putenkarichkobsilvia7tatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-BUFBUF01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-STLSTL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 22. 02. 2019 01:00
TORTOR-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 22. 02. 2019 04:00
VANVAN-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH2760424
FLAFLA - CARCAR101111179
NJDNJD - OTTOTT24701017
NYRNYR - MINMIN20751315
PITPIT - SJSSJS11147424
MTLMTL - PHIPHI17771116
TBLTBL - BUFBUF3030423
NSHNSH - LAKLAK2940198
DALDAL - STLSTL41613207
EDMEDM - NYINYI84201611
VANVAN - ARIARI15116720

Narozeniny hráčů

21.02.Rolston, Brian46 let
21.02.Smyth, Ryan43 let
21.02.Vandermeer, James39 let
21.02.Wisniewski, James35 let
21.02.Byers, Dane33 let
21.02.LAKMuzzin, Jake30 let
21.02.COLCole, Ian30 let
21.02.Grachev, Evgeny29 let
21.02.Tedenby, Mattias29 let
21.02.Toews, Devon25 let
21.02.Zboril, Jakub22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.STLPerron- horní část těla
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
14.01.NJDNoesen- dolní část těla
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
09.01.CHICrawford- horní část těla
06.01.NSHSalomaki- horní část těla
04.01.CARStaal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]