Divákom tuhla krv v žilách. Haulu museli odviezť na nosidlách

09. 11. 2018, 18:00 » Novinky - Autor: Denis Masaryk

Prebieha piata minúta tretej tretiny. Celý tím Knights sa sústredí len na jednu vec, a to vyrovnať stav stretnutia s Torontom na 2:2. To najhoršie čo by sa teraz mohlo stať by bolo dostať ďalší gól. Alebo ani nie?

V strednom pásme sa Erick Haula zvíja v bolestiach a drží sa za koleno. Neustál hit od Marleaua ktorý síce nebol nijako extra tvrdý ani zákerný, no škaredý dopad na pravú nohu to vynahradil. Odnieslo si to predovšetkým koleno, ktoré sa po Haulovom dopade na ľad dostalo do neprirodzenej polohy. Haula bol nakoniec z ľadu odvezený na nosidlách a prevezený do miestnej nemocnice, kde sa podrobil vyšetreniam. Presná dĺžka absencie ešte nie je známa, no je jasné, že kanonier Vegas si minimálne vo zvyšku tripu nezahrá.

Erick Haula nazbieral v tejto sezóne dovedna 7 bodov za dva góly a päť asistencií. Podarilo sa mu to za 15 stretnutí. Je nutné podotknúť, že v minulej sezóne si vytvoril svoje osobné maximum, keď nazbieral za 76 zápasov 55 bodov (29 + 26). Všetci pevne veríme, že sa dá čo najskôr do poriadku a naďalej bude postrachom pre súperovu obranu a brankára.