Tabulky NHL - konference v sezóně 2013/14 (celkem)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/19
Typ tabulky:celkemdomavenku

Východní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.BOS Boston Bruins *8254199117261:1777-93-649-3331-7-323-12-65-51L
2.PIT Pittsburgh Penguins *8251247109249:20711-77-345-3728-9-423-15-35-52L
3.TBL Tampa Bay Lightning8246279101240:21514-98-641-4125-10-621-17-37-34W
4.MTL Montreal Canadiens8246288100215:20413-86-354-2823-13-523-15-37-31W
5.NYR New York Rangers824531696218:1936-64-352-3020-17-425-14-26-41L
6.PHI Philadelphia Flyers8242301094236:2357-103-840-4224-14-318-16-74-61L
7.CBJ Columbus Blue Jackets824332793231:2168-75-244-3822-15-421-17-36-41W
8.DET Detroit Red Wings8239281593222:2309-155-946-3618-13-1021-15-56-41W
9.WSH Washington Capitals8238301490235:24014-1410-1143-3921-13-717-17-74-61L
10.NJD New Jersey Devils8235291888197:2089-180-1356-2621-11-914-18-94-61W
11.OTT Ottawa Senators8237311488236:26510-147-737-4518-17-619-14-88-25W
12.TOR Toronto Maple Leafs823836884231:25614-89-437-4524-16-114-20-72-84L
13.CAR Carolina Hurricanes8236351183207:2306-112-451-3118-17-618-18-55-52W
14.NYI New York Islanders8234371179225:26713-119-637-4513-19-921-18-26-43W
15.FLA Florida Panthers822945866196:2688-88-644-3816-20-513-25-33-71L
16.BUF Buffalo Sabres8221511052157:24810-107-553-2913-21-78-30-31-97L

Západní konference

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.ANA Anaheim Ducks *8254208116266:20910-83-639-4329-8-425-12-47-34W
2.COL Colorado Avalanche *8252228112250:22015-85-443-3926-11-426-11-47-32L
3.STL St. Louis Blues8252237111248:19112-79-347-3528-9-424-14-33-76L
4.SJS San Jose Sharks8251229111249:20014-910-746-3629-7-522-15-45-52W
5.CHI Chicago Blackhawks82462115107267:2207-156-843-3927-7-719-14-85-52L
6.LAK Los Angeles Kings8246288100206:17412-88-660-2223-14-423-14-45-51L
7.MIN Minnesota Wild8243271298207:20611-128-855-2726-10-517-17-76-41L
8.DAL Dallas Stars8240311191235:2286-114-543-3923-11-717-20-46-41L
9.PHX Phoenix Coyotes8237301589216:2319-156-745-3722-14-515-16-103-71W
10.NSH Nashville Predators8238321288216:2425-122-947-3519-17-519-15-77-33W
11.WPG Winnipeg Jets8237351084227:23713-108-644-3818-17-619-18-45-52W
12.VAN Vancouver Canucks8236351183196:22311-115-750-3220-15-616-20-54-61W
13.CGY Calgary Flames823540777209:24114-77-345-3719-19-316-21-45-52L
14.EDM Edmonton Oilers822944967203:2709-94-338-4416-22-313-22-64-61W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CGYCGY-ARIARI22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TBLTBL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-OTTOTT02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-VGKVGK03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-WSHWSH04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 18. 02. 2019 22:00
CGYCGY-ARIARI22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 19. 02. 2019 01:30
CBJCBJ-TBLTBL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - ARIARI47411034
CBJCBJ - TBLTBL41021725
CHICHI - OTTOTT3340429
COLCOL - VGKVGK1211121220
SJSSJS - BOSBOS191061716
LAKLAK - WSHWSH68211120

Narozeniny hráčů

18.02.Moog, Andy59 let
18.02.Mogilny, Alexander50 let
18.02.Antropov, Nik39 let
18.02.Card, Mike33 let
18.02.DALComeau, Blake33 let
18.02.Vishnevskiy, Ivan31 let
18.02.Hodgson, Cody29 let
18.02.Sauve, Yann29 let
18.02.NJDGormley, Brandon27 let
18.02.TORMarincin, Martin27 let
18.02.CHIKoekkoek, Slater25 let
18.02.NYIJohnston, Ross25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.STLPerron- horní část těla
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
14.01.NJDNoesen- dolní část těla
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
09.01.CHICrawford- horní část těla
06.01.NSHSalomaki- horní část těla
04.01.CARStaal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]