Videa podle klubů

Všechny týmy:
ANA ARI BOS BUF CGY CAR COL CBJ DAL DET EDM FLA CHI LAK MIN MTL NSH NJD NYI NYR OTT PHI PIT SJS STL TBL TOR VAN VGK WSH WPG

Videa: Týmy - New Jersey Devils

Zobrazeno 1-2 z 2<<  Předcházející  1  Následující  >>
11. 09. 2013 - Preview 2013-2014 - New Jersey Devils
Kategorie: Týmy
NJD
Podaří se nové posile, Jaromíru Jágrovi, zaplnit okénko po Kovalchukovi a dokáže spolu s ostatními spoluhráči, kterými jsou i další Češi - útočníci Patrik Eliáš a Rostislav Olesz a obránce Marek Židlický - postoupit s týmem New Jersey Devils do play ... » Detail videa
01. 07. 2013 - Martin Brodeur draftoval svého syna
Kategorie: Týmy
NJD
Trochu se to očekávalo. V sedmém kole se k mikrofonu dostal Martin Brodeur a draftoval svého syna Anthonyho. » Detail videa

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYINYI00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-FLAFLA00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Zápasy týmu

23. 03. 2019 18:00NJDNJD-ARIARI2:1sReview
26. 03. 2019 00:00NJDNJD-BUFBUF3:1Review
30. 03. 2019 00:30DETDET-NJDNJD-:-Preview
31. 03. 2019 00:00NJDNJD-STLSTL-:-Preview
02. 04. 2019 01:00NJDNJD-NYRNYR-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WSHWSH - CARCAR25751318
CBJCBJ - NYINYI211152110
MTLMTL - FLAFLA34301021
OTTOTT - BUFBUF71316229
EDMEDM - LAKLAK28541417
VANVAN - ANAANA201432110
ARIARI - CHICHI131311625

Narozeniny hráčů

26.03.Richardson, Luke50 let
26.03.Peca, Michael45 let
26.03.Janik, Doug39 let
26.03.Barch, Krystofer39 let
26.03.DETHoward, Jimmy35 let
26.03.Moore, Greg35 let
26.03.Lee, Brian32 let
26.03.Mayorov, Maksim30 let
26.03.Simpson, Kent27 let
26.03.CHIMurphy, Connor26 let
26.03.PITCorrado, Frank26 let
26.03.CBJHannikainen, Markus26 let
26.03.NYRSkjei, Brady25 let
26.03.CARSvechnikov, Andrei19 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

06.03.NJDBratt- dolní část těla
04.03.NJDBastian- nespecifikováno
26.12.NJDHall- dolní část těla
>> všechna zranění týmu

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]