Carolina Hurricanes - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 18. 02. 2018 v 23:00 SEČ
CAR NJD

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings7:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-COLColorado Avalanche3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils4:5sPreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2017 00:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
09. 11. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
07. 11. 2016 00:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
27. 03. 2016 23:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
27. 12. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils572920866173:1768-84-426-3116-10-313-10-55-52W
CAR Carolina Hurricanes592723963160:1775-93-332-2715-10-512-13-45-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils29161033588:834-33-114-154-61W
CAR Carolina Hurricanes30151053579:823-52-116-145-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils28131053185:934-51-312-163-71W
CAR Carolina Hurricanes29121342881:952-41-216-135-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16206Carolina Hurricanes CAR-NJD New Jersey Devils2020152916

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
belo26detredwingfrancoagolocharljeff73jindrich73
juventus1korimarim.beranekmilan49navarowskipetrsson
petterson76popelkarichkobsilvia7ulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
abonentbarsa14benourdave81dilitdindafunes
ignac75jarynkinghanskrab88milan52milan66mojmir67
mtlondisondonpasta82putenkaspartik1893

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
bandy77bizonekctibor88hojanica62joe33kerry
krko69maly.petkomatys1979mik848packova.ivetpaul68sparco6
taurus

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14ctibor88dave81dindafunes
hojanica62juventus1krab88marimatys1979m.beranek
mik848milan49milan52mojmir67mtlnavarowskiondis
ondonpasta82petrssonpetterson76putenkasilvia7spartik1893
taurus

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26benourdetredwingdilitfrancoacharljindrich73
kerrykinghanskorimaly.petkopackova.ivetpaul68richkob
sparco6vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-NSHNSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 02. 2018 01:00
WSHWSH-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 21. 02. 2018 04:00
VANVAN-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - FLAFLA2820518
NJDNJD - CBJCBJ19101913
PHIPHI - MTLMTL2523616
WSHWSH - TBLTBL5186616
DETDET - NSHNSH7913166
STLSTL - SJSSJS1596166
WPGWPG - LAKLAK2063139
EDMEDM - BOSBOS4620149
VANVAN - COLCOL1587814

Narozeniny hráčů

20.02.Esposito, Phil76 let
20.02.Wallin, Niclas43 let
20.02.Witt, Brendan43 let
20.02.Scatchard, Dave42 let
20.02.NJDLovejoy, Ben34 let
20.02.DALHanzal, Martin31 let
20.02.CHIDiDomenico, Christopher29 let
20.02.Devane, Jamie27 let
20.02.PITTinordi, Jarred26 let
20.02.NJDPietila, Blake25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.02.ANAGibson- dolní část těla
19.02.VGKNeal- nemoc
19.02.VGKBellemare- zápěstí
19.02.STLBortuzzo- neznámé zranění
19.02.BUFLehner- dolní část těla
19.02.Lindholm- horní část těla
18.02.DALHanzal- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]