Nashville Predators - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(7. zápas 2. kola play off 2017/18)


Začátek zápasu: 11. 05. 2018 v 02:00 SEČ
NSH WPG
Jinak to ani nemohlo skončit. Souboj dvou nejlepších týmů základní části a dvou velkých favoritů na Stanley Cup sliboval spoustu gólů a vyrovnanou partii, jež jsme se nakonec dočkali. Nashville a Winnipeg mají po šesti utkáních na kontě stejně výher (3), a to jak doma (1), tak venku (2), stejný počet střeleckých pokusů při hře 5 na 5 (338) a rovněž stejně střel (177), v gólech při hře 5 na 5 vedou o jeden Predators (12-11), zatímco v počtu vysoce nebezpečných šancí jsou o jednu lepší Jets (66-65). O vítězi a postupujícím do dalšího kola tak rozhodne až poslední možný sedmý zápas.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 05. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
08. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2018 03:30Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets2:6PreviewReviewVideo
04. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators7:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 05. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:5PreviewReviewVideo
08. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2018 03:30Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets2:6PreviewReviewVideo
04. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators7:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators0:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2018 03:30Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets2:6PreviewReviewVideo
04. 05. 2018 03:30Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
02. 05. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators7:4PreviewReviewVideo
30. 04. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets5:4pPreviewReviewVideo
28. 04. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators5:4sPreviewReviewVideo
14. 03. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators5:6PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-WPGWinnipeg Jets4:6PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets6321722:180-10-03-31-2-02-0-13-31L
NSH Nashville Predators6330618:221-00-03-31-2-02-1-03-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets312028:100-00-02-11-22L
NSH Nashville Predators312028:141-00-01-21-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets3201514:80-10-01-22-11W
NSH Nashville Predators3210410:80-00-02-12-12W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets117311538:270-10-07-44-2-03-1-16-41L
NSH Nashville Predators127501440:371-00-06-63-3-04-2-05-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets6420820:130-00-05-14-22L
NSH Nashville Predators6330619:221-00-02-43-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators6420821:150-00-04-24-22W
WPG Winnipeg Jets5311718:140-10-02-33-21W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators82531811117267:21111-116-740-4228-9-425-9-75-52W
WPG Winnipeg Jets82522010114277:2189-104-239-4332-7-220-13-89-15W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets41327266159:1016-23-015-269-19W
NSH Nashville Predators41289460143:1076-45-319-227-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators41259757124:1045-71-421-207-31W
WPG Winnipeg Jets412013848118:1173-81-224-176-43W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16637Nashville Predators NSH-WPG Winnipeg Jets18771414

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
abonentbarsa14belo26benourckkvvlkhojanignac75
juventus1kerrymaly.petkomarimatys1979milan49milan52
packova.ivetpetterson76putenkasilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88dilithromejindrich73m.beranekrichkobvohajs

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (+1.5)
gajdy38golocharljarynondonpetepetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26benourctibor88dilitgolohojanhrome
juventus1kerrymatys1979milan49ondonpackova.ivetputenka

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14ckkvvlkgajdy38charlmaly.petkomari
m.beranekmilan52petrssonpetterson76richkobsilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-ARIARI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-MINMIN03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-NSHNSH04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 01. 2019 01:30
TORTOR-WSHWSH01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 24. 01. 2019 04:30
VANVAN-CARCAR04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH2094128
MTLMTL - ARIARI29301711
COLCOL - MINMIN201021215
VGKVGK - NSHNSH18104622
ANAANA - STLSTL19121216
VANVAN - CARCAR12145820

Narozeniny hráčů

23.01.Shanahan, Brendan50 let
23.01.Holmstrom, Tomas46 let
23.01.Bouchard, Joel45 let
23.01.Hannan, Scott40 let
23.01.Daigneault, Maxime35 let
23.01.Tardif, Jamie34 let
23.01.St-Denis, Frederic33 let
23.01.TORKomarov, Leo32 let
23.01.MacMillan, Mark27 let
23.01.Lessio, Lucas26 let
23.01.NYRNieves, Boo25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
11.01.OTTWhite- horní část těla
11.01.ARIRichardson- horní část těla
10.01.CBJHannikainen- horní část těla
10.01.CGYValimaki- kotník
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]